Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna umowa 

 

NOWY COMFORT+ Z CANAL+

89,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0,00 zł

MOVIES FUN 

0,00 zł

ELEVEN SPORTS

11,90 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9)

5,00 zł

Kolejny miesiąc 5,00 zl

 

Mam na strefie taką ofertę przedłużenia (umowa kończy się pod koniec września) 

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

89,99 zł

BBC Player

0 zł

Eleven Sports

10 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0 zł

MOVIES Fun

0 zł

Opłata najem N9 UltraBox+

20 zł

 

Czy oprócz dekodera uda się jeszcze coś tu grać? Wypowiedzenie nie wysłane. 

Edytowane przez Qropatfa
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie mam pakiet optimum+ za 24,99 oraz ultrabox+ z dyskiem za 4,99 na 12 miesięcy do końca października. Coraz częściej pojawiają się telefony od nich. Dzisiaj Pan na infolinii poinformował mnie, że mogę przedłużyć dany pakiet z taką samą ceną ale tylko na 24m, przy 15m cena wzrasta o 20zł. Miesiąc temu gdy do mnie dzwoniono 15m było w tej samej cenie. Ponadto niedługo podobno wchodzą nowe cenniki i już tego co mam w aktualnej cenie nie dostanę. Chciałbym się więc zapytać, czy rzeczywiście na takich warunkach nie da się tej umowy przedłużyć na 15m i czy rzeczywiście później może być problem z utrzymaniem takiej samej ceny? Jeżeli dałoby się utrzymać aktualne warunki umowy, to czy dział utrzymania klienta mógłby zaproponować za darmo canal+ 4k bądź dopełnienie do Extra+ na określony czas? Głównie wstrzymuję się z przedłużeniem ze względu na to że niedługo ma pojawić się nowy dekoder :).

Edytowane przez Gusson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qropatfa napisał:

Obecna umowa 

 

NOWY COMFORT+ Z CANAL+

89,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0,00 zł

MOVIES FUN 

0,00 zł

ELEVEN SPORTS

11,90 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9)

5,00 zł

Kolejny miesiąc 5,00 zl

 

Mam na strefie taką ofertę przedłużenia (umowa kończy się pod koniec września) 

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

89,99 zł

BBC Player

0 zł

Eleven Sports

10 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0 zł

MOVIES Fun

0 zł

Opłata najem N9 UltraBox+

20 zł

 

Czy oprócz dekodera uda się jeszcze coś tu grać? Wypowiedzenie nie wysłane. 

Jak chcesz zostać przy tym co masz, to Comfort 22,50 

C+ z C+ 4k 19,99

Eleven 11,90

MP 0-10

Dekoder 0, Dysk 5, a nawet 0 przy dobrych porywach. 

Oferta osiągalna po wysłaniu wypowiedzenia i tuż przed końcem obecnej umowy 

@Gusson Oczywiście, że jest osiągalna umowa na 15 m. w tej samej cenie. Konsule lubią straszyć. 

W październiku nie powinno być problemu, aby to osiągnąć. 

C+ 4k dostaniesz za free, ale razem z pozostałą paczka C+ za 19,99.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca sierpnia mam za 79,99 zł Extra+ z C+(do tego Canal+ 4K, HBO, Mistrzowska Piłka, Multiroom Standard), najem 4K Ultrabox z dyskiem 5 zł. Wypowiedzenie wysłane. Celuję w 2 umowy - pierwsza na takich samych warunkach, a druga za 35 zł (Extra+ z C+, Mistrzowska Piłka).

Pytanie: jaki dekoder mogę dostać do drugiej umowy (obecnie mam tylko jeden - 4K Ultrabox, który zostanie przy pierwszej umowie, nie miałem dodatkowego dekodera ani modułu do drugiej karty) i czy mogę do niej dostać bezpłatny multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ircios napisał:

Dekoder 4k będziesz mógł dopiero dostać po 9 września do umowy nr2, bo we wrześniu wchodzą nowe dekodery.

Jeśli weźmiesz MR w sieci, to będzie za 0. Z dekoderem 4k za 15lub 20 z dekoderem 4k i dyskiem.

ircios,

a jak ktoś ma ultrabox 4k to też bedzie mógł wymienić na nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponad miesiąc temu wysłałem wypowiedzenie umowy, która obowiązuje do końca sierpnia czyli jeszcze przez tydzień. 

 

Aktualnie posiadam pakiet "nowy comfort+" , dekoder 4K ultrabox + i płacę ok. 50zł miesięcznie. 

 

Propozycja z wczoraj to pakiet podstawowy za 14,99zł, opcjonalnie można dokupić Canal+ aby można było dodać to na czym mi zależy czyli MP z ligą mistrzów. Wtedy cena to 40zł. Umowa nie wiem na ile ale pewnie na 24 miesiące.. 

 

Myślicie, że jest szansa jeszcze coś ugrać czy to jest dobra oferta?  Po utracie Premier League i tak będę musiał dokupić jeszcze Viaplay bo liga angielska to, drugie na czym mi zależy.. 

 

Proszę o podpowiedzi doświadczonych użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2022 o 15:29, ircios napisał:

Masz nawet na tej stronie napisane,  że 2 umowy dają, bo MR na Cameleonach się kończy. Możesz zostać z tym co masz. MR w sieci za 0. Od kilku miesięcy piszemy o tym. 

nie tylko na Cameleonach. Mam 2 moduły z Caymanami i też chcą dwie umowy.

Czy komuś udało się wynegocjować dwie umowy Extra c+ MP za dwóch dekoderach niezależnych lub modułach za 2 x 35 zł

Skoro dają solową umowę za 35 zł dlaczego nie chcą dać dwóch takich samych umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja obecna oferta to koszt  104, 99 zł

PAKIET PAKIET SUPERPREMIUM+ -> 99,99 zł

Okres minimalny do: 31.08.2022 -> umowa wypowiedziana

 

CANAL+4K ULTRA HD - 0,00 zł

FOX PLAY - 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,00 zł

NAT GEO PLAY - 0,00 zł

HBO MAX - - 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) - 5,00 zł

NAJEM CAM MULTIROOM 10ZŁ  - 0,00 zł

MULTIROOM STANDARD - 0,00 zł

NAJEM DYSK - 0,00 zł

 

Potrzebuje:

-DOM1  - zostawić  powyższy pakiet, ew. odjąć CINEMAXY i dodać MR po Wifi - > jaką cenę mogę dostać?

- DOM 2 - dostać pakiet max zbliżony do superpremium bez MR i CINEMAXÓW z modułem CAM ->  jaką cenę mogę dostać?

 

Dzieki za wszelkie info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Mam umowę do końca sierpnia. 

Umowa z jest z multiroom darmowym (2 oddzielne karty). 

Właśnie przeczytałem tutaj na forum, że od 9 września ma być nowy dekoder i mają go dawać równiez do MR.

Prosze powiedzcie mi jak to teraz z tym będzie bo we wrześniu umowa przejdzie na czas nieokreślony ale jeden dekoder przestanie działać. Czy jak poczekam do 9 września i wtedy przedłużę to dalej będę miał MR za darmo czy bede musiał już za niego płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...