Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Nirvanek7 napisał:

Wydaje mi się że musiałbym zejść do optimum + dop. do extra czyli 22,5zł +10zł dalej Canal+ 20zł oraz Netflix 4K chyba za 55zł czyli razem byłoby 112,5zł  

Jest jeszcze coś takiego jak pakiet CANAL+Netflix za 48zł lub z 4K za 65zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do 30.09 jest to moja pierwsza umowa, wypowiedzenie wysłane. Obecnie mam pakiet: 

Extra+ z C+ za 109,99

Mistrzowska piłka za 0

Filmbox pack za 0

Fox play za 0

Eleven za 11,90

Movies fun za 0

Multiroom za 10

Najem ultrabox+ dysk za 5

Przygotowuje się do negocjacji i chciałbym się dowiedzieć czy mam szanse ugrać takie coś:

Extra+ z C+ i C+4k za 79,99

HBO z HBO max za 0

Mistrzowska piłka za 0

Eleven za 11,90

Filmbox za 0

History, history2 za 2,99

Movies fun i BBC player za 0

Najem ultrabox+dysk za 0

Multiroom wifibox za 10

Razem 104,88 miesięcznie i interesuje mnie umowa na 18 miesięcy. Jest na to szansa? 

Edytowane przez carmelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pogoda napisał:

To jest pakiet satelitarny czy internetowy 

Sorry,  oczywiście satelitarny. Entry to chyba najniższy pakiet tematyczny,  ja natomiast napisałem co mam obecnie w pakiecie i że chcę to samo + Netflix 4K w możliwie najlepszej cenie. 

Dzięki za sugestie, ale proszę, czytajcie całość postów, a nie tylko wyrywki, a później też skrótami odpowiadacie.  😀

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nirvanek7 napisał:

Dzięki za sugestie, ale proszę, czytajcie całość postów, a nie tylko wyrywki, a później też skrótami odpowiadacie.  😀

Moje pytanie tyczyło się postu  k05    Jest jeszcze coś takiego jak pakiet CANAL+Netflix za 48zł lub z 4K za 65zł. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki byłby najtańszy pakiet z dostępem do C+Sport5, TVP Sport oraz TVN24? Według oferty dla nowych klientów jest to Relax z Dekoderem 4k bez dysku za 30 zł/msc na 2 lata. Tutaj pojawia się nazwa Comfort za 22.50 którego chyba nie ma już w ofercie dla nowych klientów. Ponadto chciałbym dodać, że konsultant uparcie twierdził, że przedłużenie umowy tylko z paczką Canal+ bo "inaczej się nie da". Umowa do 31.7, tylko jeden telefon. Obecnie mam Superpremium 4k za 139.99 więc chyba będzie ciężko zejść na 30 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ojcu kończy się umowa, dzwonią do niego non stop,  więc zadzwonił do mnie zapytać co i jak, okazuje się, że ma pakiet Superpremium 4K, a zwykły dekoder WIFI premium , płaci za 4K a ma Superpremium.  

W ofercie posiada jak napisałem wyżej Superpremium, dekoder WIFI premium z dyskiem, MR do tego Eleveny za wszystko płaci 139 zł. Rozumiem, że dostanie dekoder 4K za free, żeby miał Suprpremium 4K,  z moich wyliczeń wynika, że za wszystko powinien płacić ok 122 zł, a konsultanci twierdzą, że takich cen nie ma i ma zapłacić tyle co płacił wcześniej, czy HBO Max można dostać za darmo  przy przedłużaniu ?  Ircions możesz podpowiedzieć, czy ma wysłać wypowiedzenie,  jak to wygląda, bo jak wiemy konsultant mówi co mu lepiej pasuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Umowę mam do końca sierpnia. Dostałem w czerwcu taką ofertę:

 

Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 30 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)

 

Łącznie 76,89 zł/msc 

 

Nie zgodzilem się bo myślę że można jeszcze ugrać coś na MP żeby była za 0 zl.

Ale teraz jak dzwonią do mnie w lipcu to mówią że była podwyżka cen od lipca i już nie ma możliwości dostać takiej oferty a tym bardziej jeszcze zejść niżej. Czy to prawda? Czy da się coś jeszcze ugrać?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Wypowiedzenie wysłać.  HBO Max jest w Superpremium 4k. 109,99+ zł. opłata za dysk po wymienię dekodera z Wifipremiumbox na 4k.

Po wysłaniu wypowiedzenia , biorąc Superpremium 4K  z MR, ile  ma płacić za wszystko  wliczając w to eleveny ?  

Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Obecna umowa obowiązuje do końca września, brak wypowiedzenia, pierwszy telefon od konsultanta, który na kolejne 2 lata  zaproponował następujące warunki:

Extra+ z Canal + 79.99zł

HBO i HBO Max 0zł

Eleven Sports 11.90 zł

Mistrzowska Piłka 0 zł

Multiroom Standard 10zł

UltraBox+ 0 zł

najem Dysk 5 zł

BBC Player 0zł

Movies Fun 0 zł

plus Filmbox na miesiąc

Całość 106,89zł

Dotychczasowe warunki utrzymane, nie był chętny żeby cokolwiek jeszcze "utargować" lub dodać gratisy :)

Oferta przyjęta, 2 lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lukasz685 napisał:

CANAL+ 30 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Drożyzna. 

 

31 minut temu, anonim69 napisał:

biorąc Superpremium 4K  z MR, ile  ma płacić za wszystko  wliczając w to eleveny ?  

Superpremium 4k kosztuje 109,99 i są w nim eleveny i hbo max w cenie. Multiroom 10 zł. Dekoder 4k z dyskiem 5 bez dysku 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jax napisał:

@lukasz685 złóż wypowiedzenie i cierpliwie czekaj.Masz jeszcze sporo czasu do końca sierpnia.

Takie głupie pytanie ale nigdy tego nie robiłem :-)

Czy to wypowiedzenie wysyła się przez konto na Canal+online? Czy przy wypowiedzeniu jest możliwość zasugerowania jaka kwota za pakiet by mnie satysfakcjonowała? Czy zawsze dzwonią po takim wypowiedzeniu czy jednak czasami olewają sprawę i puszczają klienta bez żadnego kontaktu z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecna umowa do końca września, zaczynają dzwonić - zwykle zbytnio się nie targowałem, ale teraz znika liga angielska a pierwsza oferta wyższa niż obecna...

 

telewizja satelitarna

Pakiet superpremium+ - 119,99

mistrzowska piłka - 0,00

nat geo play  - 0,00

hbo max - 5,00

multiroom standard - 10,00

 

suma 134,99 zł

 

Da się coś ugrać ?

 

Jeszcze jedno pytanie, czy możliwy Netflix Premium UHD taniej niż 60,00 zł ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na dziś mam to:

Umowa do końca sierpnia - 152,98 zł

w tym:

Pakiet Superpremium+ 4K  - 139,99 zł

FOX Play - 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,00 zł

History HD / H2 - 2,99 zł

Nat Geo Play - 0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) - 0,00 zł

Multiroom Standard - 10,00 zł

Najem Dysk - 0,00 zł

 

Wypowiedzenie wysłane i pierwsza propozycja to łamaniec od Extra+ z tego co mam bez Filmboxów za 122 zł. Ile mogę zejść max przy opcji, że chcę mieć to samo co teraz lub wszytko co wcześniej, ale bez Filmboxów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Balzary napisał:

Witam,

 

Obecna umowa do końca września, zaczynają dzwonić - zwykle zbytnio się nie targowałem, ale teraz znika liga angielska a pierwsza oferta wyższa niż obecna...

 

telewizja satelitarna

Pakiet superpremium+ - 119,99

mistrzowska piłka - 0,00

nat geo play  - 0,00

hbo max - 5,00

multiroom standard - 10,00

 

suma 134,99 zł

 

Da się coś ugrać ?

 

Jeszcze jedno pytanie, czy możliwy Netflix Premium UHD taniej niż 60,00 zł ?

 

 

Hejka

Co do neftixa to parę dni temu dzonił konsultant i mocno oferował tą opcję. Zaczął od 60 zetai. Słysząc moją niechęć postanowił "skonsultować z przełożonym" ofertę i po 2 minutach ciszy zaoferował 38 złotych i był niepocieszony bo mnie Neftix póki co mnie nie interesuje. Tak więc próbuj, może coś ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

aktualnie posiadam Pakiet Nowy Comfort+ z Canal+ Ultraboxem4K oraz niezależnym modułem. Za wszystko płacę 57,5 zł. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożone.

Zaproponowano mi przedłużenie umowy na następujących warunkach:

Umowa główna z Ultraboxem 4K:

Nowy Comfort+ - 22,5  zł

Canal+ - 19,9 zł

Canal+ 4K - 0 zł

Najem Ultraboxa - 5 zł

Dysk - 0 zł

 

Umowa dodatkowa z modułem:

Pakiet extra z Canal+ i Canal+4k – 35 zł,

Dodatkowo Mistrzowska piłka – 0 zł

 

Moje pytanie, czy w tej konfiguracji można uzyskać coś więcej. Np. pakiet Comfort za 19,9 zł, najem Ultraboxa za 0 zł lub BBC Player do każdej z umów. Czy to już jest max jaki mogę otrzymać?

Mam jeszcze pytanie pytanie, czy dostęp do Canal+ online pozwala w ramach pierwszej umowy na oglądanie zawartości na dwóch urządzeniach jednocześnie oraz na kolejnych dwóch w ramach drugiej umowy. Rozumiem że na każdą z umów musi być stworzony osobny login?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Comfort+ za 34,99 razem z Multiroom i kartami cameleon do 31.07.

 

Oferty bez wypowiedzenia mnie nie urzekły.

Wypowiedzenie założone i oferta od razu to samo co mam za 30,99 na 24 miesiące.

Ewentualnie mogę dobrać Canal+ (12 programów) i za całość wyjdzie wtedy 48,40 zł i jeszcze dają za free HBO do końca roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sprocket napisał:

czy w tej konfiguracji można uzyskać coś więcej. Np. pakiet Comfort za 19,9 zł, najem Ultraboxa za 0 zł lub BBC Player do każdej z umów.

Taniej nie będzie, ultrabox z dyskiem raczej ciężko za 0, bbc player w cenie

Teraz, artgot napisał:

Nowy Comfort+ za 29.99 z Dekoderem 4k za 0 zł oraz Najem dysku również za 0 zł na 15 msc, dobra oferta?

W cenie ukryta opłata za dysk

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...