Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
Cytat

Da radę jakoś zejść z ceny, przynajmniej za tę drugą umowę? Albo w ramach tej kwoty dorzucić HBO z HBO Max na całą umowę?

Nie da się, ta cena na drugą umowę jest przecież bardzo promocyjna. 

 

Zresztą jeżeli korzystasz z Multiroom w obrębie jednego gospodarstwa to nie musisz brać drugiej Umowy tylko drugi dekoder podłączony do jednej sieci LAN/wifi z dekoderem głównym i będziesz miał taki sam zestaw kanałów na obu dekoderach za dodatkowe 10 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guliza 24,99 można mieć już pakiet optiumum+. Jest chyba bogatszy niż Nowy Comfort. 

HBO wraz z MAX za 20zł.

Canal+ dają teraz za 19,99 + Canal+ 4K za 0. 

Dekoder 4K + Dysk za 0. 

 

Podsumowując taki pakiet można mieć już za 70zł. Umowy dają na 12, 15 lub 24 miesiące. 

 

Co do Netflixa to nie wypowiem się bo nie znam się tutaj na cenach. 

 

@lukaszo85

 

Tak jak napisał Paweł Weź sobie multiroom stantard. 

 

Z tego co pisali to dają Extra+ za 44,99 + Canal+ za 19,99 i + Eleven za 11,90 = co daje około 76zł. Umowy na 12, 15 lub 24 miesiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Vaniliovsky. Jeśli chodzi o Netflix to coś widziałem, że da się wziąć Netflix HD za 38zl i dopelnienie do Netflix 4K za 0zl. Bardziej chodzi mi o to, czy taki Netflix 4K to to samo co najwyższy wariant w ofercie Netflixa i czy mogę go używać z aplikacji z tabletu czy z telewizora. No i tak samo dzielić profile tak jak to było do tej pory robione. W tym najwyższym pakiecie Netflix zezwala na 4 dodatkowe profile i jednocześnie można oglądać na 4 ekranach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, k05 napisał:

@sport323 a masz wysłane wypowiedzenie? Mi udało się przedłużyć jedną z umów na Optimum+ za 24,99zł. I w Strefie mogę sobie dobrać C+Netflix za 48zł czy HBO z HBO Max za 20zł. Nawet Extra+ za 10zł wisi. 

Dla mnie też nie było pakietu Optimum+ za 24,99zł, ale powiedziałem otwarcie - "albo optimum+ za 24,99zł albo kończymy rozmowę,  bo szkoda mojego i jego czasu". Za chwilę pakiet się znalazl. Rozmowa chyba nawet 5 minut nie trwała. 

Oczywiście już 4 miesiące temu wysłałem wypowiedzenie. Też im mówię otwarcie ,że albo optimum za 25 zeta albo się żegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie da się, ta cena na drugą umowę jest przecież bardzo promocyjna. 

 

Zresztą jeżeli korzystasz z Multiroom w obrębie jednego gospodarstwa to nie musisz brać drugiej Umowy tylko drugi dekoder podłączony do jednej sieci LAN/wifi z dekoderem głównym i będziesz miał taki sam zestaw kanałów na obu dekoderach za dodatkowe 10 zł/m. 

Korzystam w obrębie jednego gospodarstwa, ale zdarzało się, że miałem być poza domem i zabierałem ze sobą jeden dekoder, żeby obejrzeć mecz.

Rozumiem, że w przypadku MR musiałbym wymienić obydwa dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oferta z dziś:

 

- Extra+ z Canal+ + Netflix 4K - 116,99zł (w tym Netflix 4K 17zł)

- HBO/HBO MAX - 20zł

- Multi Man Pack + Eleven Sports - 25zł

- MR STANDARD - wymiana PACE z Cameleonem na WIFIBOX, główny dekoder mam 4K ULTRABOX+, Dysk PVR 1TB - 5zł

- Mistrzowska Piłka, Nat Geo Play, MOVIES Fun, FOX Play, C+4K - 0zł

Pierwszy miesiąc 116,99zł i 23msce po 166,99zł

 

Do tej pory płaciłem 186,99zł za Superpremium+4K z Netflix 4K (161,99zł), Adventure/HISTORY HD+H2/SportKlub/ (5zł), MP (0zł), CINEMAX (12msc 0zł i 12mscy 15zł), Multiroom + ULTRABOX 4K + Dysk 1TB + PACE z dyskiem 500GB (5zł).

 

Zaproponowana oferta wydaje się dla mnie ok. Lecz mam pytanie czy jest szansa aby było coś taniej? Np. dopełnienie do Netflix 4K za 0zł? 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez bigbaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Moja aktualna oferta

PAKIET SUPERPREMIUM+

MULTIROOM STANDARD

2x KARTA CAMELEON

PVR PACE

HD SAGEMCOM DSI83(S)

 

Ze względów finansowych chcę przejść na "goły" Optimum+ za 25 zł

1. Co lepiej 2x optimum+ czy multiroom standard

2. Muszę wymienić dekodery ? jaka cena za najem przy tym pakiecie

3. Karty też do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, falcon32 napisał:

multiroom standard

Multiroom standard to tylko +10 zł 

Dodatkowa umowa to extra za 10 także opłaca się dodatkowa umowa w twoim przypadku. 

11 minut temu, falcon32 napisał:

Muszę wymienić dekodery ?

Musisz. Jeśli miałeś za 0 to dalej za 0

12 minut temu, falcon32 napisał:

Karty też do wymiany ?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darekbyd napisał:

W jakiej cenie można dostać Entry + Sport

Też byłbym ciekawy za ile wyjdzie taki pakiet.

Ze ściągawki:

wygląda że pakiet z taki pakiet + mistrzowska piłka można wyciągnąć za 55 zł. Czyli bez mistrzowskiej piłki może by się udało za około 40 zł?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Teściowie mają w domu extra+ canal + 6 live 
Multiroom i dwa badziewiaste sagemcom dsi83. Płacą 69,99 za sam pakiet, mr i dekodery za 0
Złożyłem wypowiedzenie, czego mogę oczekiwać , chciałbym pakiet co najmniej ten sam + mistrzowska piłkę + ewentualnie eleven, Multiroom standard dekodery zepne w sieci, i oczywiście nowe dekodery W tym choć jeden z dyskiem najlepiej 4k.

Jak to cenowo by wyglądało ?

 

Edytowane przez m.sta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

- Extra+ z CANAL+ 84,99 zł,

- Eleven Sports 11,90 zł

- Mistrzowska Piłka 0 zł

- Multiroom  2xPVR 500 GB 0zł

 

Wstępnie przedłużone:

- Extra+ z CANAL+ - 84,99 zł,

- HBO, HBO Max - 0 zł przez 5 miesięcy, potem wyłączam,

- Eleven Sports - 11,90 zł,

- FOX Play - 0 zł,

- Filmbox Pack - 0 zł (hmm, na mailu widnieje info, ze 5 zł, konsultant powiedział, że może mi to dorzucić za 0 zł, dlatego się zgodziłem),

- MISTRZOWSKA PIŁKA - 0 zł,

- Nat Geo Play,

- MULTIROOM STANDARD - 0 zł,

- NAJEM PVR 4K z dyskiem - 5 zł,

- Najem PVR (Multiroom) - 0 zł.

 

Proponowali to samo, co mam teraz za tyle samo i zamiast MR drugą umowę na 35zł + Eleven za 11,90 z drugim dekoderem bez dysku. Stwierdziłem, że jednak szkoda mi płacić 50 zł miesięcznie więcej i zdecydowałem się przejść na Multiroom Standard.

Umowa na 24 miesiące, mam płacić 5 zł więcej niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m.sta napisał:

....Jak to cenowo by wyglądało ?

 

Pewnie tak samo tylko z pełną paczką C+ łącznie z C,+4k+opłata za dysk 5 zł do dekodera 4k. + - 100 wyjdzie z 11 i MP.

Więcej o ofertach podobnych podane są wyżej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios możesz proszę zerknąć na poniższe czy po złożeniu wypowiedzenia mogę liczyć na taką ofertę czy da się taniej? .tak to poskładałem po przeczytaniu wczesniejszych postów.

Z góry dziękuję

 

Obecnie mam za 69,99:

Extra+6xcanal+

MR na cameleony

Dekoder pace pvr i sagemcom dsi83

 

Muszę mieć dwie umowy dla MR w dwóch lokalizacjach:

- umowa podstawowa: extra + 11xcanal +mistrzowska piłka + MR + ultrabox 4k ( wymiana sagemcom) da się za 70 zł ?

 

- umowa dodatkowa: extra+ 11xcanal+, MR + MP i mój stary pace pvr za 35 zł a jak z wymianą pace pvr to 40 zł ? 

 

Czy jak dwie umowy to nie mówi się o MR w ogóle?

 

I teraz pytanie techniczne.do tej pory mam MR w bloku, ale zabieram także kartę cameleon na mazurską wioskę i tam wsadzam w zwykły dekoder sagemcom , który kiedyś mi dali za 1 zł. Rozumiem że teraz na wioskę będę musiał targać z bloku także dekoder ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stamber

Umowa 1: MR 10 zł w takim przypadku gdy bierzesz 2 umowy.

Pakiet E+ z całą paczką C+ wraz z C+ 4k 79.99. MP 0 lub 5zł. Dysk do dekodera 4k 5.

Możesz też zrezygnować z pakietu łączonego i wziąć samo E+ za 44,99. Potem dobrać C+ za 19,99.

Umowa 2. Tak jak napisałeś 35. MR 10. MP 0-20. Dysk do dekodera 4k 5

Oczywiście będziesz musiał brać dekoder na wyjazd.

Chyba, ze dasz sobie spokój, zrezygnujesz w jednej umowie z MR i weźmiesz moduł CI+ ECP, o ile masz tv z wejściem na moduł.  Wtedy sprzęt do kieszeni włożysz na wyjazd. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

@stamber

Umowa 1: MR 10 zł w takim przypadku gdy bierzesz 2 umowy.

Pakiet E+ z całą paczką C+ wraz z C+ 4k 79.99. MP 0 lub 5zł. Dysk do dekodera 4k 5.

Umowa 2. Tak jak napisałeś 35. MR 10. MP 0-20. Dysk do dekodera 4k 5

A te ceny 79.99 i 35 to są całkowite czy trzeba dodać te składowe o których piszesz za MP, dyski i MR ?

Jestem zielony jeśli chodzi o to rozwiązanie z CI+ECP.

To mogę na stałe zamontować w starym tv Samsung Smart TV ? I jak wracam do bloku to wożę dalej tylko samą kartę ? Wtedy jaki koszt tego modułu cl+Ecp na działkę ? A w bloku MR na jednej umowie tylko?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Do końca umowy zostały mi 3 miesiące. Posiadam dekoder 4k, PAKIET EXTRA+ oraz pełną paczkę CANAL+ do tego 2x Multiroom w łącznej cenie 89 zł. Dzisiaj telefon i propozycja przedłużenia na tych samych warunkach, lub zamiana paczki Canal+ na pakiet Filmbox i Cinemax. Czy mogę dostać to taniej czy zgodzić się na te warunki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...