Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowy kończy mi się z dniem 30.04.2022 i obecnie mam pakiet SuperPremium 4K 109,99+ 5zł za najem dekodera. Interesowała by mnie takie zestawienie oferty :

 

Extra+

Canal+ cała paczka

Elevent Sport x3

HBO i HBO MAX

Mistrzowska Piłka 

 

Czy jest szansa na jakąś kwotę mniejszą niż to co teraz płace , za taką ofertę którą przedstawiłem ?

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem takie zestawienie nie wiele się różni od obecnej oferty SuperPremium 4K za  109,99.

 

Ps:

Czy pakiet SuperPremium da się wziąć na okres krótszy niż 24 miesiące np: 12 lub 15 miesięcy ? 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

Da, ale nie jest to takie łatwe do ugrania. 

38 hd + dopełnienie do 4k za 0, tak to wygląda 

Czemu nie łatwe? Mi udało się za pierwszym razem (jeszcze 12 miesięcy do końca umowy)

 

Na początku powiedziałem że miałem ofertę netflixa za 38zl za pakiet HD + dopełnienie za 0zl do 4k oferowane na infolinii i w salonie, ale nie byłem zainteresowany wtedy ale przemyślałem i  zapytałem czy jest nadal dostępna ta opcja. Pani powiedziałem żebym poczekał, sprawdziła i mówi że to za 38zl jest a dopełnienie musi zapytać przełożonego, poczekałem może 2-3 minuta i Pani przyszła z informacją że może włączyć mi ta opcje. 

 

I w sumie się zdecydowałem bo do tej pory miałem wariant turecki ale dzisiaj komunikat że nie można oglądać w mojej lokalizacji więc coś już próbują blokować. A skoro w C+ może być trochę drożej niż w Turcji to wolę dopłacić niż ryzykować że za chwilę wyłącza całkowicie możliwość korzystania z tureckich kont a w C+ nie będzie już tej "promocji".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa przy przedłużeniu wymiana białych Sagemów z multiroom (2 sztuki) na dekoder 4k z dyskiem? Za jaką opłatą? Bo tego białego czegoś mam dość. I jeśli nie ma takiej możliwości to nawet nie przedłużam. Rozmawiałem z infolinią to mi powiedzieli że poza głównym dekoderem może być tylko 1 dodatkowy dekoder 4k. I nie ma takiej możliwości. Umowę mam do końca lipca 2022.

W inny dzień natomiast babka mi powiedziała, że jest opcja by w ramach jednej umowy mieć 3 dekodery 4k, dodatkowe bez dysku za 15/sztuka lub z dyskiem 20.

 

Edytowane przez duri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PawelTSW napisał:

Da, ale nie jest to takie łatwe do ugrania. 

38 hd + dopełnienie do 4k za 0, tak to wygląda 

 Coraz więcej osób na forum to ma lepsze dla nich 38 pewne przez rok  lub  dwa lata niż 60 wyłączone po miesiącu ;D tym bardziej że wchodzi disney+

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 18:42, hoffek77 napisał:

Pytanie hipotetyczne za ile pakiet Entry +, CANAL+ (6)LIVE i Mistrzowska Piłka , dekoder 4k Ultrabox + , i najem dysku 1TB oczywiście po złożeniu wypowiedzenia.

Obecna umowa do końca lipca Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE, Mistrzowska Piłka, dekoder 4k Ultrabox + , i najem dysku 1TB

Płacę za to 59,99.

Wczoraj telefon - Pani konsultantka zaproponowała mi przedłużenie oferty na tych samych warunkach, grzecznie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus 

Mam pytanie do ogarniętych, 

W tej chwili od 8 lat posiadam pakiet średni kanałów, plus paczka Canal i HBO, dodatkowo 1  Multiroom 

2 dekodery jeden z dyskiem drugi do Multiroom place teraz 84,99

Umowa kończy mi się w lipcu i tak

Mam od 7 miesięcy światłowód 600 mb 

I poważnie zastanawiam się nad zejściem na minimalny pakiet kanałów w Canal 

Netflix dziele że szwagrem za 15 zł, ostatnio wykupiłem na rok playera, zainwestowałem też na miesiąc w Polsat box ( LM i liga Hiszpania ) 

I tak sobie analizuje że płacenie za kanały filmowe w ramach Canal i HBO to chyba nie bardzo - proszę Was o rady jak tu rozkminić temat 

Dzięki 

Yano 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 10:58, k05 napisał:

A tutaj taka propozycja:

Optimum+ 24,99zł

CANAL+Netflix 48zł (HD)

HBO z HBO MAX 20zł

Łącznie 92,99zł/mies. na 24 miesiące. 

Mam 10 dni do końca umowy i walcze dokładnie o to samo. Ostatni telefon przed świętami i proponują mi to ale 15 zł drożej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sport323 a masz wysłane wypowiedzenie? Mi udało się przedłużyć jedną z umów na Optimum+ za 24,99zł. I w Strefie mogę sobie dobrać C+Netflix za 48zł czy HBO z HBO Max za 20zł. Nawet Extra+ za 10zł wisi. 

Dla mnie też nie było pakietu Optimum+ za 24,99zł, ale powiedziałem otwarcie - "albo optimum+ za 24,99zł albo kończymy rozmowę,  bo szkoda mojego i jego czasu". Za chwilę pakiet się znalazl. Rozmowa chyba nawet 5 minut nie trwała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, k05 napisał:

@sport323 a masz wysłane wypowiedzenie? Mi udało się przedłużyć jedną z umów na Optimum+ za 24,99zł. I w Strefie mogę sobie dobrać C+Netflix za 48zł czy HBO z HBO Max za 20zł. Nawet Extra+ za 10zł wisi. 

Dla mnie też nie było pakietu Optimum+ za 24,99zł, ale powiedziałem otwarcie - "albo optimum+ za 24,99zł albo kończymy rozmowę,  bo szkoda mojego i jego czasu". Za chwilę pakiet się znalazl. Rozmowa chyba nawet 5 minut nie trwała. 

Dla mnie też optimum się znalazło za 25 ale po "wycieczce" do kierownika. 

Edytowane przez Kiler
Usunięto część niezwiązaną z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dwóch latach zaczynam kolejny bój. Wypowiedzenie złożone tydzień temu, umowa do końca maja.

 

Obecny pakiet to:

• Nowy Comfort + (39,99zl)

+ Kanały hbo (15zl)

+ Hbo max (5zl)

+ Canal + 9 kanałów bez kanału 4k (25zl)

+ Dekoder Ultrabox 4K n9 (0zl)

+ Dysk (0zl)

 Suma 84,99zl

 

Jak narazie proponują mi to samo na 15 miesięcy, ale to bylo przed złożeniem wypowiedzenia.

 

Pytanie czy za to samo uda mi się ugrać cos taniej?

 

Najbardziej zależy mi na utrzymaniu Canal+ ale juz z Canal+4K i HBO Max. Ewentualnie pakiet niżej.

 

Mam jeszcze taka mysl, ze składamy się ze znajomymi na netflix w 5 osób po 12zl, czy dobrać sobie do swojej oferty tez netflixa i zrezygnować subskrypcji bezpośrednio od netflix? Czy dalej będziemy mieli te swoje 5 profili?

Edytowane przez Guli
Kosmetyka posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się telefony, umowa do końca czerwca.

Obecnie mam:

- Extra+ z CANAL+ 84,99 zł,

- Eleven Sports 11,90 zł

- Mistrzowska Piłka 0 zł

- Multiroom  2xPVR 500 GB 0zł

 

Proponują mi to samo za tyle samo, zamiast dotychczasowego Multiroomu oferują drugą umowę na to samo za 35 zł plus Eleveny za chyba 11,90 zł. No i wymiana dekodera na dekoder bez dysku lub z dyskiem za dodatkową opłatą.

Da radę jakoś zejść z ceny, przynajmniej za tę drugą umowę? Albo w ramach tej kwoty dorzucić HBO z HBO Max na całą umowę?

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...