Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Misiek BB napisał:

Witam serdecznie - dostałem propozycje przedłużenia umowy 

 

Comfort + z dopełnieniem do całej paczki Canal Plus z Canal + 4k

Eleven Sport

Liga Mistrzów 

Dekoder 4K z dyskiem 

Łączna kwota - 82 zł 

 

co uważacie ?

 

Uważam, że 5 zł możesz zaoszczędzić. 

 

41 minut temu, husk napisał:

Bardzo dużo wnosząca odpowiedź ;) To może zadam pytania inaczej.

Czy oferty w przypiętym poście są aktualne?

Mam aktualnie:

Superpremium 4k 109,99 zł + opłata za dekoder 5 zł i dysk 5 zł.

Zależy mi na: 

Kanały C+ łącznie z C+4k, HBO (bez HBO Max) dekoder 4k z dyskiem reszta bez znaczenia.

Odpowiedź adekwatna do twojego pytania. Nikt nie wiedział wcześniej Co chcesz oglądać i czy masz za dużo kasy. Teraz wiem więcej, ale nadal nie wiem jak pakiet Cię interesuje.

 

Najlepiej będzie 

Optimum 24,99

C+ 19,90

HBO z Max 20 w zobowiązaniu (taniej nie dostaniesz nawet bez Max) 

Dekoder 4k za 0+dysk 5

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21myślę że oferta dobra.  Umowa na 24 miesiące?

 

Poza tym pisałem jakiś czas temu że obdzwaniają ludzi (do mnie też dzwonili ze 2 razy) żeby jak najszybciej przedłużyć umowę na pakiet Canal+ w niskiej cenie. 

 

Tak wychwalała ta baba pakiet Canal+ że filmy że seriale że sport Tenis, NBA i  Ekstraklasa i Hiszpanska i Francuska i Angielska malo sie nie zes... hehe xD żeby już brać natychmisat xD

 

Tak właśnie robią w bambuko nieświadomych ludzi co np mają canal+ tylko dla sportu m.in dla Angielskiej. Wydaje mi się że dostali takie polecenie aby wyrwać jak najwięcej przedłużonych umów  z pakietem Canal+ i tylko na 24 miesiące. 

 

Chyba że straszliwie boją się też praw do Ekstraklasy. A może już coś wiedzą? :P

 

Także myślę że do Ciebie @Tomo21też tak bez powodu aż 5 miesięcy przed końcem umowy nie dzwonili xD

 

Do kolegi co ma Extra+ z HBO nikt nie dzwonił ani razu xD

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vaniliovsky napisał:

@Tomo21myślę że oferta dobra.  Umowa na 24 miesiące?

 

Poza tym pisałem jakiś czas temu że obdzwaniają ludzi (do mnie też dzwonili ze 2 razy) żeby jak najszybciej przedłużyć umowę na pakiet Canal+ w niskiej cenie. 

 

Tak wychwalała ta baba pakiet Canal+ że filmy że seriale że sport Tenis, NBA i  Ekstraklasa i Hiszpanska i Francuska i Angielska malo sie nie zes... hehe xD żeby już brać natychmisat xD

 

Tak właśnie robią w bambuko nieświadomych ludzi co np mają canal+ tylko dla sportu m.in dla Angielskiej. Wydaje mi się że dostali takie polecenie aby wyrwać jak najwięcej przedłużonych umów  z pakietem Canal+ i tylko na 24 miesiące. 

 

Chyba że straszliwie boją się też praw do Ekstraklasy. A może już coś wiedzą? :P

 

Także myślę że do Ciebie @Tomo21też tak bez powodu aż 5 miesięcy przed końcem umowy nie dzwonili xD

 

Do kolegi co ma Extra+ z HBO nikt nie dzwonił ani razu xD

Znowu jakieś teorie tworzysz. U mnie dzwonią niemal zawsze na pół roku przed końcem umowy. Najczęściej z ofertą o jakieś +20-30zł więcej niż dotychczas,  więc rozmowy są krótkie i na temat, ale zdarzają się wyjątki. 

 

Co do Premier League - przy przedłużeniu jednej z umów w grudniu konsultant sam z siebie mi powiedział,  że te rozgrywki tylko do maja w Canal+ o czym nawet tu pisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 20:20, yaca5 napisał:

Witam.Posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Mistrzowska piłka + Multiroom. Płaciłem 81.89.  Umowa do końca maja. Dzis pierwszy telefon .Propozycja dwóch umów  z racji ze wygasa multiroom .Oferta taka jak mialem plus dodatkowe  2 kanały canal+. I  takie  cos mnie interesuje ale cena jaka zaproponowała mi konsultantka to łacznie 120zł plus dekoder 4k za 5zł.Oferta moim zdnaiem mocno średnia.Da sie duzo  zejsc z ceny(a jesli tak to w jakich granicach) bez wysyłania wypowiedzenia?

Ponawiam pytanie bo nikt sie nie odniosł.Da sie cos wiecej ugrac za taki zestaw?A moze wyslac wypowiedzenie bo bez tego nic lepszego nie zaoferują.Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to co niżej napisane. Umowa do sierpnia. 

Jestem w szoku bo nie wysłałem wypowiedzenia a oni już drugi raz w tygodniu dzwonić.

Proponują dokładnie to samo co mam teraz.

Ale ja odpowiadam, że lubię ligę angielską i mogę zapłacić więcej nawet jak dodadzą viaplay albo niech obniżą mi ceną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

Odpowiedź adekwatna do twojego pytania. Nikt nie wiedział wcześniej Co chcesz oglądać i czy masz za dużo kasy. Teraz wiem więcej, ale nadal nie wiem jak pakiet Cię interesuje.

 

Najlepiej będzie 

Optimum 24,99

C+ 19,90

HBO z Max 20 w zobowiązaniu (taniej nie dostaniesz nawet bez Max) 

Dekoder 4k za 0+dysk 5

Dzięki masz rację. 

Przejrzałem oferty poszczególnych pakietów zgodnie z Twoją sugestią i skłaniałbym się do Optimum lub Extra do tego C+, HBO i dekoder 4k z dyskiem.

I w związku z tym dwa pytania.

Czy ten pakiet C+ za 19,90 zł to ma w sobie wszystkie 12 kanałów C+ w tym C+4k?

Jaka może być cena Extra+? Wyczytałem, że 44,99 zł / 47,50 / 49,99 zł, ale nie wiem na ile to aktualne, bo np. w przypadku Optimum piszesz 24,99 zł, a w przypiętym poście jest też 22,50 zł / 27,50 zł / 29,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios zgadza się dzwonią obecnie wyjątkowo wcześnie przed zakończeniem umowy (mam do 31 sierpnia 2022). Umowę wielokrotnie przedłużałem ale oczywiście po wcześniejszym wysłaniu wypowiedzenia. W tej chwili moja sytuacja wygląda następująco posiadam :

PakietPakiet Extra+ z CANAL+ 99,99

Opcje dodatkowe
HBO GO 0,00
VOD+ 0,00
HBO 0,00
CANAL+4K ULTRA HD 0,00
Cinemax 0,00
Eleven Sports 11,90
Filmbox Pack 0,00
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
Opłata manipulacyjna MRS 10,00
Czynsz najmu sprzętu 0,00 (dekoder 4K)

RAZEM : 121,89 zł

 

W tej chwili wspaniałomyślnie oferują to samo co powyżej ale bez Cinemax i Filmbox. A stara śpiewka tak jak było z Bundesligą , że rozmowy z Viaplay w sprawie Ligi angielskiej trwają bla bla bla. Wypowiedzenie właśnie wysłałem co w tej chwili mogę ugrać ? 

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że można przedłużyć umowę na następujących warunkach (właśnie je zakceprtowałem):

- Entry+, Canal+, Netflix (standard), HBO za 70zł

- następnie dopełnienie do Relax+ za 10 zł (nie było dostępne w strefie, ale na infolinii bez problemu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Obecna umowa była 30.04.2022 Wypowiedzenie wysłane Dziś przedłużone

Do tej pory Extra z Canal+, HBO, HBO GO, kolekcje: Fox Play, National Geo. MR Cameleon (Pace PVR 500GB + wifibox sagemcom) za 89zł

 

Obecnie dwie umowy w ramach tzw Multi House.

1.Nowy Start+ z Canal+, C+4K

     + dekoder 4K UltraBOX za 34,89

 

2.Extra+ z CANAL+, C+4K, HBO, HBO max, Mistrzowska Piłka, kolekcje: Fox Play, National Geo, Paramount

     + dekoder 4K UltraBOX Dysk 1TB za 65zł

Edytowane przez arminvanpiekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

 

-PAKIET EXTRA+

44,99 zł

-CANAL+4K ULTRA HD

0,00 zł

-HBO z HBO MAX

do końca sierpnia

0,00 zł

-FOX PLAY, NAT Geo PLAY

0,00 zł

-MISTRZOWSKA PIŁKA

5,00 zł

-CANAL+

19,90 zł

-ELEVEN SPORTS

11,90 zł

-NAJEM Główny dekoder 4K z dyskiem (wymiana z wifi premiumbox)

0.00 zł

-MULTIROOM z dekoderem 4K bez dysku (wymiana z wifi boxa)

15.00 zł

 

Całość: 96.79 zł

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...