Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na wypowiedzeniu, zależy mi na dwóch dekoderach 4K (główny + MR), nie muszą być z dyskami, co powiecie o ofercie:

dekoder 4k z dyskiem + dekoder 4k bez dysku do MR

Extra+ z canal +, canal +4k, HBO, HBO max, mistrzowska piłka, MR standard za 99,99zł

 

Jest możliwość wyciśnięcia czegoś więcej (np. przy obu dekoderach bez dysków)? Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Mistrzowska piłka + Multiroom. Płaciłem 81.89.  Umowa do końca maja. Dzis pierwszy telefon .Propozycja dwóch umów  z racji ze wygasa multiroom .Oferta taka jak mialem plus dodatkowe  2 kanały canal+. I  takie  cos mnie interesuje ale cena jaka zaproponowała mi konsultantka to łacznie 120zł plus dekoder 4k za 5zł.Oferta moim zdnaiem mocno średnia.Da sie duzo  zejsc z ceny(a jesli tak to w jakich granicach) bez wysyłania wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

A ja Ci napisałem ile kosztuje ta oferta. Tak czy inaczej będziesz płacił te 79,99. I upewnij się, że to cała paczka C+ wraz z C+ 4k, bo za 69,99 to jest E+ z 6 C+  😉

Brak aktywacji dekodera przy aneksowaniu, to żaden plus tej oferty, bo to jest z automatu.

 

Nie no jeżeli nie zdecyduje się na wymianę dekodera to będę płacił 69,99 zł 😀. Jeżeli zdecyduje się na wymianę dekodera na 4k to owszem będzie 79,99 zł. Cena jest za całą paczkę Canal Plus ale czy C+4K to muszę dopytać.

8 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Mógł dostać Extra za 49.99/m i CANAL+ za 19.90 zł/m.

Bardzo możliwe teraz płace za extra 44,99 za canal plus 25 i 10zł za multiroom

7 godzin temu, Nata napisał:

Ozzy666, dzieki. Dekodery dzielą dwa pietra + przesunięcie wzdłuż ściany budynku - LAN nie da rady.

Jak bardzo uciążliwe w praktyce jest łączenie przez wifi? 

Jak nie to druga umowa za 10/35?  Czy jest  możliwy Netflix w promo przy rezygnacji z jednego multiroomu?

Miałem te dekodery podłączone przez wifi w bloku i było okey. Nic się nie wieszało nie gubiło sygnału. Niestety dekoder wifibox to najgorszy dekoder jaki miałem w życiu. Bardzo często się wiesza i trzeba resetować go i zapomnij o nagrywaniu ponieważ jakikolwiek podłączysz do niego dysk to i tak go nie widzi 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yaca5 napisał:

Witam.Posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Mistrzowska piłka + Multiroom. Płaciłem 81.89.  Umowa do końca maja. Dzis pierwszy telefon .Propozycja dwóch umów  z racji ze wygasa multiroom .Oferta taka jak mialem plus dodatkowe  2 kanały canal+. I  takie  cos mnie interesuje ale cena jaka zaproponowała mi konsultantka to łacznie 120zł plus dekoder 4k za 5zł.Oferta moim zdnaiem mocno średnia.Da sie duzo  zejsc z ceny(a jesli tak to w jakich granicach) bez wysyłania wypowiedzenia?

"Propozycja dwóch umów  z racji ze wygasa multiroom" o co dokładnie tu chodzi. Zamiana multiroomu na dwie takie same umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordZ Obecnie wycofywany jest niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+ i nie można przedłużyć umowy z zachowaniem tego typu usługi Multiroom. Po przejściu umowy na czas nieoznaczony odłączana jest jedna z kart dekodujących. Możliwości przedłużenia umowy, to albo przejście na łączony typ Multiroomu, gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć lub podział umowy na dwie niezależne, gdzie druga umowa jest na specjalnych warunkach w ramach tzw promocji MultiHouse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem pakiet entry+ z netflixem na 2 urządzenia i paczką canal + za 60zl. W sumie tylko na tym mi zależy więcej nie potrzebuje umowę mam do sierpnia ale już dzwonią. Proponują to samo + paczkę HBO  za 70zl. HBO mam od innego dostawcy więc nie potrzebuje. Pytanie czy da się coś ugrać za pakiet entry + z netflix i canal +? Wczoraj wysłałem wypowiedzenie czy lepiej czekać do końca umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie nowy start 9.99, canal plus 25, ultrabox z dyskiem 1TB 5, razem 39.99zl. 

Z racji praw do Ekstraklasy jeszcze przez rok możliwe jest podpisanie przedłużenia na rok? 

Czy podnosząc pakiet ile muszę więcej zapłacić? Chodzi głównie o kanały bajkowe dla dziecka.

Interesuje mnie również HBO :)

Poprzednio forum pomogło tym razem też liczę na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Pakiet Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 15 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20) plus dekoder 4K za 5 zł. Wczoraj pierwszy telefon (umowa do 30.06.2022), jeśli zamierzam pozostać przy dotychczasowej cenie to wyłączą mi pakiet Cinemax i Filmbox. Pakiety te są podobno od 2 lat nie do otrzymania za darmo.

Zadając Pani konsultant pytanie: Jakim cudem rok temu udało mi się to otrzymać te pakiety za "zero" a obecnie mam płacić 15 zł ekstra za nie , Pani zająkneła się przez dłuższą chwilę i po namyśle zaproponowała że Cinemax może mi zrabatować z 10 zł na 8 zł ;)z kolei Filmboxy pozostają za 5 zł.

Miał może ktoś z Państwa podobny pakiet i ugrał coś niżej w ostatnim czasie ? Wiem że najlepszą ofertę dostanę w czerwcu.

Edytowane przez GRmister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Umowa do końca maja (jeszcze nie wypowiedziana). Dzwonili kilka razy, ale nie byłem przygotowany do rozmowy i ich zbywałem.

Mam: Extra+, CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, H2, HBO Max, HISTORY HD, Nat Geo Play, Sportklub, Najem 4K ULTRABOX+ za 119.90 PLN.

Chcę mieć: Optimum+, HBO, HBO Max, Netflix (bez 4K), Najem 4K ULTRABOX+. Ile taki pakiet jest dziś warty?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W maju kończy mi się umowa. Posiadam Extra+, Canal+, MP, MR, dekoder 4k. Płacę 89,99.

Po tych prawie 2 latach okazało się że nie potrzebuję MR, ani Canal+ który posiadałem wyłącznie dla Premier League.

Chciałbym jakiś tani podstawowy pakiet, z TVN, Polsat. Nastawiłem się więc na Entry+ za 9,99.

Ale widzę, że dla przedłużających umowę są jeszcze pakiety Start+, który by mi wystarczył i jeszcze jest tam Kino Polska, TVN24 i TVP Sport więc bardzo fajnie.

Comfort+ to już w ogóle byłoby idealnie bo jest AXN i FOX, a także Eurosport.

 

W jakich cenach ta się uzyskać Start+ oraz Comfort+ dla przedłużających umowę, oczywiście po złożeniu wypowiedzenia?

Czy do tych pakietów da się dobrać MP w jakiejś rozsądnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...