Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze myśle nad opcją optimum+c++hbo+multi jak nie będą chcieli zejść z tych 10zł za mistrzowską piłkę to wtedy wezmę pakiet sportowy w polsat box go i za 30zł będę miał eleveny polsat sport eurosport i polsat sport premium z meczami w 4k.  problem jest taki że w drugim pokoju czasem też ktoś ogląda LM i to inny mecz niż ja ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zadzwonić dziś do DUK z zapytaniem czy jest jakaś oferta na przedłużenie dla mnie. Pan wysłuchał moich oczekiwań dotyczących pakietu Optimum za 24,99 wraz z pełną paczką C+ za 19,99, dodatkowo C+4k za 0zł i dekoderem 4k + dysk za 5zł/mc sugerując, że musi to skonsultować z kierownikiem i wtedy możliwe ze dałoby się to zrobić na 24mc. O mistrzowskiej piłce za 0zł nawet nie chciał słyszeć, twierdząc że takie gratisy dostają jedynie osoby w ramach zadośćuczynienia za np. reklamację. Podziękowałem, mam jeszcze dużo czasu więc spokojnie czekam...

Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili nie zdążyłem odebrać więc oddzwoniłem uzgodniłem z Panią pakiet a potem okazało się że Pani dała mi mistrzowską piłkę za 10zł którą do tej pory miałem za darmo zadzwoniłem więc jeszcze raz poprosiłem o 10zł korekty "bo przecież nie będę płacił za coś co teraz mam za darmo" to Pani powiedziała że nie będzie zabierać mi czasu życzy mi miłego dnia i zanim zdążyłem odpowiedzieć że również jej życzę miłego dnia to się rozłączyła ;D

Szybko wysłałem z komputera przez ica szablon wypowiedzenia i czekam dalej ;D a  oferta jaką dostałem i tak nie była najtańsza z możliwych ;D Pani Aniu pozdrawiam mam nadzieję że będę miał okazję jeszcze z Panią porozmawiać życząc wesołych świąt. 


Dziś kolejny telefon
optimum+
C+
HBO
Mistrzowska piłka 
Multiroom
W cenie 105 zł czyli niższy pakiet drożej niż wyższy ;D taka fantazja 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozumiem ze moge ugrac 5 zl na optimum ,a dekodera chyba nie daja za  free.  Mam 4k ultrabox + i dysk 1T

 

Dodam ze teraz mam nowy comfort plus za 24.90 zl i eleveny za 11.90 

No i dekoder ultrabox 4k i dysk za 10 zl 

Edytowane przez Tomo1985
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon, 3 miesiące gratis, a potem cena 150zł. Skąd oni biorą te ceny, jakaś świąteczna promocja czy o co chodzi :D Nawet anulując wypowiedzenie i zostając na nieokreślonym płaciłbym 160zł za superpremium 4k.  :D  zaczynam tęsknić za @Mikizncplus ;D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tomo1985 napisał:

... dekodera chyba nie daja za  free.  Mam 4k ultrabox + i dysk 1T

 

....dekoder ultrabox 4k i dysk za 10 zl 

Właśnie, że dają takim jak Ty. Już wystarczająco placileś za ten szmelc,  który nigdy nie będzie Twój. Czas za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _Artek_ napisał:

No to ja mogę zareklamować rozmowę z pewną panią to też dostane? hahahaha  pojawiła się u mnie w ick opcja wycofaj rezygnacje także w ostateczności 31 grudnia kliknę ten magiczny czerwony przycisk ale mam nadzieję że nie będę musiał ;D 

Nie wiem czy dostaniesz, Twoja sprawa. Ogólnie mam wrażenie czytając Twoje posty, że sam już się chyba gubisz w swoich oczekiwaniach i ciągle wrzucasz jedno i to samo. Opisałem swoją rozmowę tu na forum celem podzielenia się z pozostałymi swoimi doświadczeniami, bo wg mnie forum taką pełni rolę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...