Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem już wypowiedzenie multiroom ze starym dekoderem tak jak mówię gdyby nie te 10zł+ za mistrzowską (którą miałem za darmo oferta byłaby do zaakceptowania bo na rok a tak to będziemy bawić się dalej. 

 

"Szanowny Panie,

 

zarejestrowałam Pana rezygnację. Umowę rozwiążemy 31.12.2021 r. "

Czyli udało się jeszcze  ze starą datą. 

Próbować jednak zejść do optimum z dopełnieniem na 24 miesiące czy (tak jak chciałem wcześniej? obawiam się że przy pierwszym aneksie to faktycznie może być mało realne....... 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym conajmniej 10zl mniej niż to co dostałem
Po prostu jak zobaczyłem te 10zl za mistrzowską piłkę którą miałem za darmo to się wkurzyłem tak to bym już klikał nowego dekodera nie chcą dać i jeszcze każą płacić za coś co byków za free. :D nie mam kalkulatora w głowie dlatego poprosiłem o ofertę na e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca roku

Obecnie mam pakiet Standard, C+, HBO, Cinemax

Płacę 87, 99 zł

Chcę zrezygnować z Cinemax 

Czy jest szansa dostać 

Optimum + za 24,99 zł

Dopełnie do Extra za 10 zł

C+ za 19,90 zł

HBO za 20 zł

Wychodzi 74,89 zł

Edytowane przez gadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gadi Jak masz złożoną rezygnację, to tak możesz próbować negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł + opcje CANAL+ za 19,90 zł, HBO z HBO GO za 20 zł. Mistrzowska Piłka za 0 zł. O Dopełnieniu lepiej nie wspominaj podczas przedłużenia, bo będziesz miał możliwość samodzielnego włączenia tej opcji na infolinii lub w Strefie CANAL+ zaraz po przedłużeniu umowy.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co powtarzasz tekst i oferty podane wyżej?

Jak ktoś nie umie czytać,  to i nie przeczyta tego co napisałeś.

I nie wiem co tak żeś się uczepił, aby nie wspominać o dopełnieniu podczas negocjacji. Nie jeden wspominał i dostał. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, django napisał:

@gadi Jak masz złożoną rezygnację, to tak możesz próbować negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł + opcje CANAL+ za 19,90 zł, HBO z HBO GO za 20 zł. Mistrzowska Piłka za 0 zł. O Dopełnieniu lepiej nie wspominaj podczas przedłużenia, bo będziesz miał możliwość samodzielnego włączenia tej opcji na infolinii lub w Strefie CANAL+ zaraz po przedłużeniu umowy.

Rezygnacji nie składałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan79 i @gadi Rezygnację możecie wysłać w Strefie CANAL+ przez zakładkę "NAPISZ DO NAS". Kategorie wiadomości wybierasz np. "Informacje", a w polu tekstowym piszesz, że w załączniku przesyłasz plik/skan z rezygnacją. Klikasz potem w zielony przycisk "DODAJ PLIKI..." i załączasz skan rezygnacji potwierdzonej własnoręcznym podpisem. Pamiętaj, aby dodany plik w swojej nazwie nie miał spacji, bo czasem nie dochodzi do nich taki plik.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycję Comfort+, C+ z dekoderem 4K i MR za 57,40 PLN rozumiem. Domyślam się, że tak się to rozkłada:

 

Comfort+: 22,50

C+: 19,90

MR: 10

dekoder 4K albo C+ 4K, nie wiem w sumie które: 5 PLN

 

Tego się chyba nie da dostać w niższej cenie, prawda?

 

Ale zwiększając ten pakiet do Extra i dodając HBO, CInemaxy, History/H2, Mistrzowską Piłkę i Eleveny (bez Filmboxów) wychodzi 127 PLN z jakimiś groszami. To jest odpowiednia cena, czy gdzieś jest haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,
Pakiet Extra + z canal + , canal +4K ultra hd , mistrzowska piłka , najem WiFi premium box , 1 x multiroom . Cena jaka place aktualnie to 109,99. Umowa kończy mi się 31.01.2022r.
Czy jestem coś w stanie tutaj negocjować ? Prosiłbym o cenne wskazówki . Interesuje mnie raczej pozostanie przy podobnej konfiguracji .
Czytając wypowiedzi pozwoliłem sobie już złożyć wypowiedzenie i dostałem informacje ze umowa zostanie rozwiązana z dniem 31.01.2022 . I tutaj tez chciałem spytać czy ktoś jeszcze będzie dzwonić do mnie w sprawie ewentualnego przedłużenia ??
Dzięki z góry za podpowiedzi

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...