Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ator napisał:

Powiedzcie mi, czy jak dzwonią z numeru 503xxxx to jest DUK czy nie DUK? Bo już sie pogubiłem z lekka. Rozmowa jest taka jak z ludźmi z DUK (w sensie bez skryptu i sztywno), ale oferty nie do końca więć mam wątpliwosci. 

 

Po dwóch rozmowach wychodzi na to, że przyjdzie mi pożegnać się z cyfrą na jakiś czas. To co wg powyższych opisów powinno kosztować niecałe 92 PLN

Extra + (czy też Optimum z dop. do Extra)  34,90

paczka Canal+   19,90

MP  0

Eleveny  11,90

HBO + HBO GO   20

wymiana na dekoder Ultrabox 4K z dyskiem   5 (a niektórzy mają za 0 nawet)

 

proponowali za 106 i taniej się nie da :)więc podziękowałem za rozmowę i zapytałem o procedurę zdania sprzętu.

I faktycznie rozmowa bardziej na zasadzie, że oni wiedzą lepiej i na siłę próbują udowodnić, że oferuja czyste złoto za bezcen. W sumie to co robi cenę to cena podstawy, bo mi Extra+ wciskali za 50 PLN co stanowi te 15 PLN różnicy - na tyle się nie dam kiwnąć.

 

Czy jest sens dzwonić na +12xxxx ??? W sensie czy tam jakieś inne osoby są czy można spodziewać się tej samej rozmowy? Aż tak mi nie zalezy żeby się prosić o te warunki więc jak nie to nie, ale jakby była propozycja ok, nawet niech będzie te 5 złotych drożej to przedłuże.

 

 

@Ator Jak schodzisz z wyższego pakietu na niższy, to zawsze jest z tym problem. Spróbuj zadzwonić pod numer 12 294 79 97. Napisałem tak w ogóle do Ciebie na priv o jaką ofertę możesz powalczyć. Możesz od grudnia także do 14 dni póki nie oddasz sprzętu negocjować o ofertę na wznowienie umowy.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Przeczytalem, fajnie opisane. Sam nie wytrzymałem w międzyczasie i zadzwoniłem tam i całkiem inna rozmowa, konsul sympatyczny, starał się, chociaż finalnie nie dostałem tego maksa o którym pisałem wyżej. W ogóle powiedział, że optimum + dopełnienie nie jest/nie będzie dostępne bo się niby decydenci skapnęli że ludzie korzystali z tego wytrychu (zamiast Extra) i wywalili z oferty. Na ile to blef a na ile prawda nie wiem. Tak czy inaczej finalnie przedłużyłem za 89 PLN, to co pisałem ale bez Eleven, bo stwierdziłem, że wolę dobierać na bieżąco niż mieć na stałe w ofercie.  Dekoder nowy już jest, stare zdane więc suma summarum jestem zadowolony tym bardziej, że ta krótsza umowa jest a na tym mi zależało poniekąd. Można było pewnie jeszcze cisnąć o te 5 czy 10, ale to ostatni dzień umowy był, nie chciałem się szarpać z nimi i to był mój maks jaki mogłem dać więc odpuściłem dalszą walkę. Ale dzięki za wszystkie wskazówki i zobaczymy za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ator Nie rozmawia się o Dopełnieniu podczas przedłużenia, bo można go samemu sobie potem włączyć. Negocjuje się po prostu Optimum+ w dobrej cenie i tyle. Jak Abonenci od razu chcą wszystko na raz, czyli Optimum+ i Dopełnienie, to potem wszyscy inni cierpią. Oby to był tylko blef, a nie prawda co napisałeś.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. No to szczerze mówiąc nawet po przeczytaniu wielu stron tego wątku, to nie było dla mnie takie jasne, wręcz odwrotnie - wiele osób pisało o negocjacjach i to dopełnienie było wymieniane tak jakby stanowiło część rozmowy negocjacyjnej i oferty. No trudno, mam nadzieję również, ze to był blef i inni będa mogli dalej skorzystać z tego wytrycha. Ja już nie, ale trudno - przeżyję :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 49,99 zł 12 m i 53,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Takie coś dostałem do akceptacji. trochę drogo ale umowa na rok co o tym myślicie zejście do optimum z dopełnieniem przy tak wysokim pakiecie pani zdaniem nie możliwe oczywiście żeby dostać to na maila musiałem wycofać wypowiedzenie nie wiem tylko czemu mistrzowska piłka nagle podrożała o 10zł ale może dlatego że umowa na rok.  co o tym myślicie?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w stanie uwierzyć Pani że optimum+ przy zejściu z superpremium i pierwszym aneksie jest mało realne dlatego poprosiłem o wysłanie na maila oferty do akceptacji ale jeszcze nie zaakceptowałem ;D pytanie co teraz dzwonić do nich i zapytać skąd to 10zł za coś co miałem za darmo ;D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

jestem w stanie uwierzyć Pani że optimum+ przy zejściu z superpremium i pierwszym aneksie jest mało realne dlatego poprosiłem o wysłanie na maila oferty do akceptacji ale jeszcze nie zaakceptowałem ;D

 

Oczywiście, że Optimum+ jest możliwe. Sam taki pakiet uzyskałem przy aneksie z Superpremium 4K. Ba, sam im to zaproponowałem w pewnej konfiguracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam teraz zrobić składać wypowiedzenie jeszcze raz czy oddzwonić do nich?;D chciałem to dostać na maila bo wiem jak to wygląda w rozmowie przez telefon. ;D dzwonić do nich jeszcze raz? czy po prostu składać wypowiedzenie?

Wiem że da się niżej pytanie czy przy umowie na rok

optimum+ dostałbym na rok ale w takiej cenie że to się nie opłaca bo z dopełnieniem do ekstra wyszłoby drożej niż ekstra jako pakiet bazowy. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co chcesz osiągnąć? Kliknij że nie akceptujesz i składaj wypowiedzenie, bo w tym momencie jesteś na bezterminowej jeśli nie zaakceptujesz, a dzwonienie nic nie da. Choć też może dać.

 

Musisz złożyć ponownie wypowiedzenie, bo i tak ci się umowa przedłuży do końca stycznia 2022 także już jesteś w plecy. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _Artek_ napisał:

Nie da się kliknąć że nie akceptuje muszę chyba po prostu poczekać te 7 dni gdyby było te 10zł taniej to bym to zaakceptował i o te 5 się nie szarpał  ale jeżeli mam płacić teraz 10zł za coś co miałem za darmo to tak trochę dziwnie prawda?;D

@_Artek_ Możesz zadzwonić i poprosić niech Ci anulują to i wyślą poprawioną ofertę z Mistrzowską Piłką za 0 zł/m. Możesz ponegocjować ewentualnie jeszcze o te 5 zł/m mniej na pakiecie Extra+. Tak w ogóle Multiroom na jakim dekoderze dobierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...