Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie mam Extra plus za 50 zł

 

Umowa kończy się 31 grudnia:

Aktualnie proponują

Extra plus + mistrzowska piłka+ Canal Plus (12 kanałów) + filmbox za 85 zł

 

Patrzę na wasze oferty i chyba to dużo

 

Na ile mogę wyciągnąć ?

 

 

Pakiet Extra+ z CANAL+79,99 zł 

Mp 0 zł

 

Filmbox 5 zł

 

Fox Play 0 zł

Jakieś nat geo 0 zł i movies fun 0 zł , najem ultraboxa 1 TB 0 zl

Da się np. multiboxa za friko dorzucić ? Albo coś obniżyć abonament ?

Edytowane przez Taggin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na mnie, poczytałem trochę posty do tyłu ale przeważnie są niższe pakiety lub trochę inne. Obecnie mam:
Superpremium(6)
+ HBO, HBO GO
+ Mistrzowska piłka
+ Multiroom Standard
+ Najem WiFi Premiumbox+    
+ Cinemax
Płacę za to 105

 

Umowa ważna do końca roku, oferta jaką dostałem bez wypowiedzenia:
Superpremium ze wszystkimi C+
C+ VOD
HBO, HBO GO
Mistrzowska piłka
Multiroom Standard
WiFi Premiumbox+    

 

Umowa na 24 miesiące pierwsze trzy miesiące mniejsza kwota potem większa ale średnio na miesiąc wychodzi 105 lub opcja z netflixem za 121 miesięcznie

 

Chciałbym wersję z netflixem i pytanie czy oferta jest dobra czy też warto bawić się w wypowiedzenia? Porównywałem z Inea bo mam od nich internet ale według strony wychodzi to tam znacznie zdrożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Do tej pory

EXTRA +

CANAL +

CANAL + 4K

CANAL + VOD

HBO

HBO GO

ELEVEN

dekoder ULTRA BOX 

to mam do 31/12/2021 w cenie 99,99

 

Dziś propozycja telefoniczna  - bez wypowiedzenia

OPTIMUM

CANAL +

CANAL + 4K

CANAL + VOD

HBO

HBO GO

ELEVEN

NETFLIX na 3 urządzenia

Mistrzowska piłka

dekoder ten sam ULTRABOX

 

to w cenie 61,90 zł / 3 miesiące  + kolejne 121,90 zł / 21 miesięcy - daje średnią 114,40 za miesiąc umowa na 24 miesiące.

Co sądzicie, można o coś powalczyć jeszcze ? Z multiroomu nie korzystam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Obserwuje temat tego forum od dłuższego czasu, gdyż jestem na wypowiedzeniu i pewnie za niedługo zaczną się telefony. Przejrzałem kilkanaście stron wstecz i przeczytałem, że do pakietu Comfort, a taki mam w tym momencie i przy takim mógłbym zostać, ciężko już teraz dobrać dopełnienie do pakietu Extra w kwocie 10zł. Czy rzeczywiście tak jest? Pisał o tym m.in. kolega #czerstwy. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

 

Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane , 2 telefony i się porozumieliśmy. Miałem extra x6 C i eleweny, MP,multiroom po canal + i dekoder pace 500gb  2 kartami niezależnymi za 81,89zł.

Teraz to samo plus 4k i 2 nowe dekodery w tym 4k ultrbox i multiroom za free tez za 81.89 i hbo na 2 miesiące gratis.

Edytowane przez maniek-wr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lukx95 napisał:

@korzen603 Tak to prawda, przy pakiecie Comfort+ ciężkie i mało realne jest dostać opcję dodatkową "Dopełnienie do Extra+". Tak w ogóle ile płacisz obecnie miesięcznie za pakiet Comfort+? Masz do tego z opcji dodatkowych tylko to dopełnienie?

Obecnie za pakiet Comfort płacę 22,50. Dodatkowo posiadam dopełnienie za 10 i paczkę C+ za 25zł. Łącznie 57,50. Chciałem zostać z tym co mam i zejść z opłatą za C+ do 19,90, bo wyczytałem że jest to bardzo możliwe . Czyli na ten moment, najpewniejszą opcją, aby dostać dopełnienie za 10zł jest pakiet Optimum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukx95 napisał:

@korzen603 Jeśli chcesz ofertę w podobnym kształcie jak obecnie masz, to negocjuj o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + opcje dodatkowe Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m. W łącznej kwocie 54,89 zł/m.

Skoro nie ma innej opcji aby poskładać to co mam w tym momencie będę walczył właśnie o taki zestaw oraz jeżeli się uda jeszcze jakieś dodatkowe opcje, np. mistrzowska piłka. Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, korzen603 napisał:

Skoro nie ma innej opcji aby poskładać to co mam w tym momencie będę walczył właśnie o taki zestaw oraz jeżeli się uda jeszcze jakieś dodatkowe opcje, np. mistrzowska piłka. Dziękuję za pomoc!

@korzen603 Tak możesz powalczyć do tego zestawu o Mistrzowską Piłkę za 0 zł/m i ewentualnie o kolekcje internetowe FOX Play i Nat Geo Play też za free.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lukx95 napisał:

@korzen603 Tak możesz powalczyć do tego zestawu o Mistrzowską Piłkę za 0 zł/m i ewentualnie o kolekcje internetowe FOX Play i Nat Geo Play też za free.

Mam taki zamiar, tracą PL, nie ma już Bundesligi, więc coś gratis się należy ;) Na kolekcjach mi szczególnie nie zależy, choć jak dadzą to wezmę, czemu nie ;) Mam jeszcze do wymiany dekoder, i na tym będę się koncentrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem przed chwilą z działem klienta i niestety babka mówi, że nic lepiej się nie da zrobić oprócz może dodania canal + 4k za 0

 

extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

ktoś powie na co mogę negocjować? chciałem

extra + za 45 zł, paczkę canal + za 19,90, canal 4k ultra hd za 0, mistrzowska piłka 0, kolekcje fox play nat geo play 0 - łacznie 65 zł. Ewentualnie multroom za dyszkę jeszcze.

 

Co sądzicie? Miła Pani powiedziała, że bez szans bo owszem, może zrobić canal + za 20 zł ale wtedy mistrzowska piłka wzrasta do 5 zł + dekoder wynajem 10 zł miesięcznie i nic to nie daje, tak samo może zrobic pakiet extra + za 45 zl ale znowu potem cos tam się nie zgadza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś łyknąłem (chyba nie ma tragedii?), nie chcę mi sie już z nimi szarpać.. nie mam za bardzo czasu.. wszystkie dodatki  na czas określony mają się wyłączyć automatycznie... po nowym roku jak Credit Agricole przedłuży promocję (500zwrotu za abonament) to zrobię cesję umowy na żonę.

 

Wybrane usługi

 

Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,99  zł

 

i dopełnienie do extra+ do konca roku gratis.

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...