Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy telefon z numer u 12..... (umowa do końca listopada), mówie konsulowi żeby dzwonił po 15 bo o jestem w pracy i nie mogę za bardzo rozmawiac, a on na to że też jest w pracy do 15...... w konsulu wyzwoliłem agresje jak zaproponowałem optimum za 24,99 + Mulitroom 10zł + MP 0zł + Najem Ultraboxa 0zł i rozmowa się zakończyła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ugrać coś takiego: optimum 25 zł, dopełnienie extra 10 zł, canal+ 20 zł, hbo wraz z go 20 zł,  cinemax 8 zł, filmbox 5 zł, eleven 8 zł, mistrzowska piłka 0 zł, multiroom 0 zł. Aktualnie posiadam pakiet superpremium 4k wraz z Cinemax i multiroom za 109,99 zł.

Edytowane przez mateusz14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2021 o 18:04, red_fork napisał:

Propozycja do składaka, którym zainteresowanych było kilka osób:

Optimum 25

Hbo 20

Canal z 4k 20

Mistrzowska Pilka 10

Ultrabox4k z dyskiem 4k 0

Razem 75pln lub 65 bez MP

Umowa 24m

 

Na drugiej umowie:

Optimum 25

Canal 20

Dekoder 4k z dyskiem 5

Razem 50 lub 30 bez c+

Umowa chyba też na 24

 

I jeszcze pytanie o dopełnienie extra+ za 10pln. To można zawsze wyłączyć/wyłączyć w optimum, czy trzeba wybłagać w DUK?

Na pierwszej umowie dało się jeszcze urwać 5 PLN na MP, czyli 70 za optimum c+ HBO MP I dekoder 4k z dyskiem. Na drugiej zszedłem do 12 miesięcy.

 

Co do drugiej umowy mam pytanie: czy prawdą jest, że wymieniając turbodekoder na ultrabox4k z dyskiem, nie ma innej możliwości jak opłata za najem 5pln? Przechodzę tam na optimum+ ze starej umowy b2b gdzie płaciłem 40pln.

 

Edytowane przez red_fork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mateusz14422 napisał:

Czy jest możliwość ugrać coś takiego: optimum 25 zł, dopełnienie extra 10 zł, canal+ 20 zł, hbo wraz z go 20 zł,  Cinemax 8 zł, filmbox 5 zł, eleven 8 zł, mistrzowska piłka 0 zł, multiroom 0 zł. Aktualnie posiadam pakiet superpremium 4k wraz z Cinemax i multiroom za 109,99 zł.

Nie ma Eleven w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się dzwonienie. Umowa do kwietnia-maja teraz chyba Extra+, oznajmiam wprost że jedynie interesuje mnie zejście do Entry lub po prostu podpiszę nową umowę. Nie da się, pakiet będzie likwidowany. Dzwonię na główną infolinię też się nie da - najtaniej obecnie Relax za 24zł.

 

Czy faktycznie się nie da? Dla mnie bez różnicy czy rozwiążę umowę i wezmę od nowa. 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Wypowiedziałam 27.10. Dostałam kilka e-maili z informacją, że przyjęli do wiadomości i żeby się zastanowić i:

W przypadku zmiany decyzji, serdecznie zachęcam do przedłużenia umowy za pośrednictwem Strefy CANAL+ dostępnej pod adresem https://strefa.pl.canalplus.com/ i skorzystania z preferencyjnych warunków kontynuowania umowy. Informacje na ten temat dostępne są również pod numerem 12 294 79 09.

Nikt na razie nie dzwonił z propozycją.

Czekać czy dzwonić pod numer  12 294 79 09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nightking napisał:

Zaczęło się dzwonienie. Umowa do kwietnia-maja teraz chyba Extra+, oznajmiam wprost że jedynie interesuje mnie zejście do Entry lub po prostu podpiszę nową umowę. Nie da się, pakiet będzie likwidowany. Dzwonię na główną infolinię też się nie da - najtaniej obecnie Relax za 24zł.

 

Czy faktycznie się nie da? Dla mnie bez różnicy czy rozwiążę umowę i wezmę od nowa. 😇

@nightking Bliżej końca umowy, a na pewno w ostatnim miesiącu umowy ze złożoną miesiąc przed końcem rezygnacją powinno Ci się udać zejść do pakietu Entry+ za 9,99 zł/m lub Relax+ za 14,99 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, booaa_ napisał:

Umowa do końca listopada. Wypowiedziałam 27.10. Dostałam kilka e-maili z informacją, że przyjęli do wiadomości i żeby się zastanowić i:

W przypadku zmiany decyzji, serdecznie zachęcam do przedłużenia umowy za pośrednictwem Strefy CANAL+ dostępnej pod adresem https://strefa.pl.canalplus.com/ i skorzystania z preferencyjnych warunków kontynuowania umowy. Informacje na ten temat dostępne są również pod numerem 12 294 79 09.

Nikt na razie nie dzwonił z propozycją.

Czekać czy dzwonić pod numer  12 294 79 09?

U mnie identyczna sytuacja. Tez do końca listopada  umowa. Tez wysłane wypowiedzenie. Ich odpowiedz mailem to ,że im przykro i ewentualnie dzwonić do nich  na ten sam numer . Póki co cisza z ich strony .  Napisz  jaki będzie rozwój sytuacji u Cb. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), plus 5 zł tuner 4k z dyskiem i jeden za 0 zł box+. Byłem na cameleonach. Niestety nie dało się na nich przedłużyć. Umowa się skończyła w tamtym miesiącu więc więcej  chyba się nie dało w moim przypadku. Dopełnienie do extra do końca roku i listopad nie płacę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca grudnia. Wypowiedzenie złożone, chciałbym przejść na superpremium 4k razem z netfliksem 4k. Obecnie mam  Extra+C+, plus HBO, multiroom x3. Za netfliks płace osobno. Umowa może być na 24mc. Cena która mnie interesuje to max 150pln/mc, standardowa oferta po telefonach to 180. Da się zejść niżej?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Netflix 4K, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ 49,99 zł 15 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (03/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

180pln/mc, można  za mniej , czy to max?.

Edytowane przez casual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...