Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do. końca grudnia i czekam na ultraboxsy w multi dla stałych abonentów. 

Obecnie mam superpremium 4k+ multiroom za 149.99 wzięte dwa lat a temu w świątecznej promocji 6x49zł

Teraz chce wyrzucić filmbox-y i eleven sports 

Najbardziej chciałbym Comfort+ c+(w tym 4k) +mistrzowska piłka+HBO z ewentualnym dopełnieniem do ekstra++multiroom z ultraboxsem nad netflixsem się jeszcze zastanawiam. 

Eleven sports wezmę jak mi się pojawi w opcji. za 7,50 do końca umowy jak nie to truddno do tego pewnie niezależny viaplay player+ bez reklam+ apple one i starczy :D 

 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie czekam na telefon z DUK.

Jedynie co mnie interesuje to pakiet Canal+ i jakaś podstawa .

Cena ok 50 zł.

Nie pogniewam się gdy uda się w tej cenie uzyskać dostęp do Miatrzowskiej Piłki.

W innym przypadku rezygnacja i oddaję na początku stycznia ultraboxa.

Nie mam parcia na przedłużenie umowy. 🙂

Głównie interesuje mnie oferta ( internet+ telewizja) kablowej konkurencji.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem wpaździerniku.

Na razie były telefony z nr komórkowych,więc pewnie nic specjalnego zatem od razu ucinałem rozmowę- czas do grudnia.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Umowę mam do. końca grudnia i czekam na ultraboxsy w multi dla stałych abonentów. 

Obecnie mam superpremium 4k+ multiroom za 149.99 wzięte dwa lat a temu w świątecznej promocji 6x49zł

Teraz chce wyrzucić filmbox-y i eleven sports 

Najbardziej chciałbym Comfort+ c+(w tym 4k) +mistrzowska piłka+HBO z ewentualnym dopełnieniem do ekstra++multiroom z ultraboxsem nad netflixsem się jeszcze zastanawiam. 

Eleven sports wezmę jak mi się pojawi w opcji. za 7,50 do końca umowy jak nie to truddno do tego pewnie niezależny viaplay player+ bez reklam+ apple one i starczy :D 

 

Ile można pisać że nie dostaniesz dopełnienia do Extra do Comforu? Za bardzo skomplikowane jest to zdanie do zrozumienia? Nie dostaniesz też Eleven w takiej cenie.

 

Godzinę temu, lakiman napisał:

Wypowiedzenie złożyłem wpaździerniku.

Na razie były telefony z nr komórkowych,więc pewnie nic specjalnego zatem od razu ucinałem rozmowę- czas do grudnia.

Z komórek i stacjonarnych dzwonia te same osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Najbardziej chciałbym Comfort+ c+(w tym 4k) +mistrzowska piłka+HBO z ewentualnym dopełnieniem do ekstra++multiroom z ultraboxsem nad netflixsem się jeszcze zastanawiam.

@_Artek_ Jeśli chcesz pakiet z późniejszą możliwością Dopełnienia do Extra+, to jako podstawę negocjuj o pakiet Optimum+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Ile można pisać że nie dostaniesz dopełnienia do Extra do Comforu? Za bardzo skomplikowane jest to zdanie do zrozumienia? Nie dostaniesz też Eleven w takiej cenie.

Elevem wiem że nie dostanę

Ale inni dostają comfort+ i na miesiąc dopełnienie do exstra i ddecyduje czy zostać na exstra czy na comfort. 

1 minutę temu, lukx95 napisał:

@_Artek_ Jeśli chcesz pakiet z późniejszą możliwością Dopełnienia do Extra+, to jako podstawę negocjuj o pakiet Optimum+.

no to wezmę optimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _Artek_ napisał:

Elevem wiem że nie dostanę

Ale inni dostają comfort+ i na miesiąc dopełnienie do exstra i ddecyduje czy zostać na exstra czy na comfort. 

no to wezmę optimum. 

Nie wiem kto dostaje bo nie za bardzo widze takie oferty.Extra do 44.90 a Comfort z dopełnieniem to inna bajka.Ja nie dostałem takiej oferty pomimo że czekałem do ostatniego dnia.I ja w przeciwieństwie do Ciebie miałem ja wcześniej a Ty nie. Może i dostaniesz Comfort+ to dopełnienie na miesiac pytanie co dalej bo może juz nie być oferty na to dopełnienie albo być bardzo nieopłacalne. Nie licz nawet na najlepszą ofertę z dolnych pakietów schodząc z takiego pułapu cenowego.Taki Optimum za 24.99+wspomniane dop. za 10zeta będzie juz dużym sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

Nie wiem kto dostaje bo nie za bardzo widze takie oferty.Extra do 44.90 a Comfort z dopełnieniem to inna bajka.Ja nie dostałem takiej oferty pomimo że czekałem do ostatniego dnia.I ja w przeciwieństwie do Ciebie miałem ja wcześniej a Ty nie. Może i dostaniesz Comfort+ to dopełnienie na miesiac pytanie co dalej bo może juz nie być oferty na to dopełnienie albo być bardzo nieopłacalne. Nie licz nawet na najlepszą ofertę z dolnych pakietów schodząc z takiego pułapu cenowego.Taki Optimum za 24.99+wspomniane dop. za 10zeta będzie juz dużym sukcesem.

No i o ten "sukces" mi chodzi 34 za exstra i dalej dodatki z negocjacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikizncplus napisał:

Podstawa tzn?

Masz entry ze Sportem za 50zl.

 

@_Artek_

Pewnie po nowym roku. Oferta świąteczna będzie oparta dla nowych klientów na MR 4k pewnie. 

Optimum+ z Canal+ z MP coś takiego za ok 50/ 60 zł  mogłoby mnie skłonić do zostania w Canal+ 

 

UPC/Orange proponują pakiet C+ w dość mało konkurencyjnych cenach a do tego zależy mi w sumie na apce Canal+ i MP.

W podstawie do pakietu chciałbym Eurosporty i kanały informacyjne i to wystarczy 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...