Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, sp4 napisał:

Ano tyle, że ktoś chce pakiet Canal inny HBO, jeszcze inny H2 itp. A ja chcę pakiet bez w/w programów. Tak trudno zrozumieć?

Gdybym ja układał pakiety miałbym to co oglądam za bardzo małe pieniądze niestety nie układam i muszę płacić 150zł miesięcznie........"taki mamy klimat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, _Artek_ napisał:

Gdybym ja układał pakiety miałbym to co oglądam za bardzo małe pieniądze niestety nie układam i muszę płacić 150zł miesięcznie........"taki mamy klimat"

Ja w 150zł zmieściłbym się całym pakietem. :D Jeżeli by była możliwość w canal+ jak za czasów nki wybierac film,bajki,sport to oferta była by dogodniejsza dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Po wielu rozmowach z konsultantami - udało się dojść do porozumienia.

 

Było: Superpremium4K + Netlix4K za 156,99zł

 

Jest:

Umowa 24 miesiące od 01-01-2022r.

Extra+ 47,50zł

Canal+ (4K) 19,90zł

HBO - 5m gratis/ 25zł w/w

Netflix 4K za 38zł + 17zł

Ultrabox - 0zł

 

Dotychczasowa umowa była do 31-12-2021r. z wypowiedzeniem. Ofertę otrzymałem z numeru 12-294-79-99 - sami zadzwonili. 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie @ircios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505Od samego początku wiedziałem co chce. Wielokrotnie podkreślałem, że chce Extra jako podstawę - były dwie opcje 44,90zł, lub 47,50zł. Nie jestem, aż tak ,,chytry", więc zgodziłem się na 47,50zł :) Trzeba być wyrozumiałym - konsultant to też człowiek :D. Co do Netflixa - to ja za niego nie płacę. Optimum zawsze mi się kojarzył, że jest jakoś ,,wykastrowany" 🤣 i nawet podbicie do Extra za 10zł wydaje mi się, że nie daje pełnego Extra. Tak czy inaczej, ja jestem zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gursonek napisał:

@PawelTSW miałem na myśli to, że ten cały Extra za 10zł może w sobie nie zawierać kanałów z pakietu Comfort+. 

No co ty za głupoty wygadujesz? No właśnie chodzi o to że zawiera. Extra to Extra, "dopełnienie" oznacza poniekąd włączenie pakietu extra 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu tam głupoty, po prostu nie mam/miałem i w dalszym ciągu nie mam przekonania do ,,dopełnienie" Extra za 10zł - ale to nie znaczy, że komuś nie pasuje. Ja od samego początku chciałem Extra w podstawie i to dostałem.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gursonek napisał:

Od razu tam głupoty, po prostu nie mam/miałem i w dalszym ciągu nie mam przekonania do ,,dopełnienie" Extra za 10zł - ale to nie znaczy, że komuś nie pasuje. Ja od samego początku chciałem Extra w podstawie i to dostałem.

Po prostu chcesz więcej bulić za pakiet Extra+. Szacun! :-) Ja mam składaka Nowy Comfort+ za 22,50 zł (wzrośnie + 4 zł na kwotę 26,50 zł na czasie nieokreślonym!) + Dopeł. do Extra+ za 10 zł (będzie nawet na czasie nieokreślony taka kwota póki sam nie zlecę wyłączenia tego!) + Filmbox Pack za 5 zł (będzie nawet na czasie nieokreślony taka kwota póki sam nie zlecę wyłączenia tego!). Za pakiet Extra+ w moim składaku płace 32,50 zł a z Filmbox Pack 37,50 zł. Czy widzisz różnie pomiędzy Twoim Extra+ w podstawie pakietu? Przepłacasz nawet 10 zł względem mojego Extra+ z Filmbox Pack. :-) Comfort+ z Dopeł. do Extra+ oraz Optimum+ z Dopeł. do Extra+ to to samo co normalny Extra+. Kanały z pakietów Comfort+ i Optimum+ zawierają się w pakiecie Extra+. Są jego składową/większą częścią. Ty poprzez Dopeł. do Extra+ dokupujesz kanały stanowiące różnice pomiędzy pakietami Comfort i Optimum+ a Extra+.

Koledzy mają w 100%. Dajesz się doić operatorowi z kasy bo możesz mieć Extra+ sporą kwota taniej niż teraz dostałeś. :-( Ale Twoja starta jak jesteś uparty w swoje. :-(

Na pewno moim zdaniem dobrze finansowo na tym nie wyszłeś. :-(

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po 2 latach przerwy.

 

Ponownie staję przed wyborem oferty. Wypowiedzenie wysłane, a umowa kończy się z końcem października.

Dzisiaj otrzymałem telefon od konsultantki z numeru 519....

Oferta takiej treści:

https://iv.pl/image/oferta-c.GIhHUhE

Niby przeglądałem zbiór zestawień i przejrzałem wcześniejsze strony, ale podobnej nie znalazłem.

Warto??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 09:00, grzeesiek_r napisał:

Witam

obecnie posiadam następującą ofertę:

extra+

nat geo Play

fox play

eleven sports

multiroom standard (cameleony)

najem pace

pace

Płacę:

65,89 zł

Wypowiedzenie nie wysłane.

Otrzymałem poniższą ofertę:

Pierwsza umowa pakiet extra+ 49,99 zł - dekoder Pace.

Druga umowa pakiet extra + C+ (X6)+ mistrzowska piłka+ dekoder wifi premium box - 25 zł.

Co myślicie o takiej propozycji?

 

 

 

Ostatecznie skorzystałem z poniższej oferty: 

Extra+

Eleven sports

Dekoder 4k

Multiroom wifi box

Canal family

Filmbox

HBO i HBO go 2msc za free

Umowa 12 msc.

Wszystko za 61,89 zł

Ja jestem zadowolony 😁

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kriss81 napisał:

Witajcie po 2 latach przerwy.

 

Ponownie staję przed wyborem oferty. Wypowiedzenie wysłane, a umowa kończy się z końcem października.

Dzisiaj otrzymałem telefon od konsultantki z numeru 519....

Oferta takiej treści:

https://iv.pl/image/oferta-c.GIhHUhE

Niby przeglądałem zbiór zestawień i przejrzałem wcześniejsze strony, ale podobnej nie znalazłem.

Warto??

 

Pozdrawiam

Brak słów 🤐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy robicie jak patrzę na podawane niektóre oferty tutaj? Konsule operatora normalnie was doją z kasy. Nie poddawajcie się tak łatwo i negocjujcie/składajcie wypowiedzenia. Ja już wiele raz po wypowiedzeniu bardzo szybko dostałem to co chciałem nawet na 2-3 miesiące przed końcem umowy. Nie musiałem czekać do ostatniego dnia. Po kilku odmowach konsultant sam wam zejdzie do najniższej możliwej ceny. Tylko trzeba być cierpliwym. :-) Tak więc jeszcze raz negocjować a nie brać to co dają na ślepo bo sami twierdzą że to najlepsza oferta. :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pablo21 napisał:

Po prostu chcesz więcej bulić za pakiet Extra+. Szacun! :-) Ja mam składaka Nowy Comfort+ za 22,50 zł (wzrośnie + 4 zł na kwotę 26,50 zł na czasie nieokreślonym!) + Dopeł. do Extra+ za 10 zł (będzie nawet na czasie nieokreślony taka kwota póki sam nie zlecę wyłączenia tego!) + Filmbox Pack za 5 zł (będzie nawet na czasie nieokreślony taka kwota póki sam nie zlecę wyłączenia tego!). Za pakiet Extra+ w moim składaku płace 32,50 zł a z Filmbox Pack 37,50 zł. Czy widzisz różnie pomiędzy Twoim Extra+ w podstawie pakietu? Przepłacasz nawet 10 zł względem mojego Extra+ z Filmbox Pack. :-) Comfort+ z Dopeł. do Extra+ oraz Optimum+ z Dopeł. do Extra+ to to samo co normalny Extra+. Kanały z pakietów Comfort+ i Optimum+ zawierają się w pakiecie Extra+. Są jego składową/większą częścią. Ty poprzez Dopeł. do Extra+ dokupujesz kanały stanowiące różnice pomiędzy pakietami Comfort i Optimum+ a Extra+.

Koledzy mają w 100%. Dajesz się doić operatorowi z kasy bo możesz mieć Extra+ sporą kwota taniej niż teraz dostałeś. :-( Ale Twoja starta jak jesteś uparty w swoje. :-(

Na pewno moim zdaniem dobrze finansowo na tym nie wyszłeś. :-(

Ale czy do składaka dają np MP za 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...