Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

Umowa do końca grudnia przed chwilą po zakończonych negocjacjach.

Optimum - 24,99zł;

HBO + GO - 20 zł;

Dekoder 4k z dyskiem po staremu za 0 zł.

Miałem do wybory 12 lub 24 miesiące (nie chce mi się kopać z koniem co rok wybrałem 24 miesiące). Nowy pakiet aktywowany w dniu dzisiejszym.

Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Pana Konsula a ludziom dzielącym się wiedzą serdecznie dziękuję.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim po 2 latach. Umowa do końca października, wypowiedziana. Extra+ z 6x C+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom na 2 niezależnych dekoderach.

Wczoraj pierwszy telefon z numeru kom. 503......... Propozycja 81,98 (czyli obniżka o 10 zł) zł za to samo i wymianę dekoderów (główny 4K z nagrywarką, dodatkowy chyba Sagemcom), umowa na 24 miesiące. Jak oceniacie? Dekoder główny - do wyboru z dwóch, ale nie pamiętam jakich (może wifi premium box lub 4K). Doradzicie?

Edytowane przez marecky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marecky napisał:

Cześć wszystkim po 2 latach. Umowa do końca października, wypowiedziana. Extra+ z 6x C+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, multiroom na 2 niezależnych dekoderach.

Wczoraj pierwszy telefon z numeru kom. 503......... Propozycja 81,98 (czyli obniżka o 10 zł) zł za to samo i wymianę dekoderów (główny 4K z nagrywarką, dodatkowy chyba Sagemcom), umowa na 24 miesiące. Jak oceniacie? Dekoder główny - do wyboru z dwóch, ale nie pamiętam jakich (może wifi premium box lub 4K). Doradzicie?

Cześć, mają ci zostawić cameleony na tych nowych dekoderach, czy karty już nie będą niezależne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31/10 , wypowiedzenie złożone, mam Nowy Start+ , Canal+, Eleven Sports, dekoder Turbobox+  - 56,89pln.

Przed złożeniem wypowiedzenia oferta na maila pakiet Nowy Start+, Canal+ 11 kanałów, Ligę Mistrzów na Polsat Sport Premium (czyli Mistrzowska Piłka?) za ile .. nie napisali; dodam ze do dziś nikt nie dzwonił.

Co i za ile jestem w stanie realnie dostać, przy założeniu ze chciałbym utrzymać Canał+, Eleven Sports ewentualnie dostać pakiet Mistrzowska Piłka? Czy wg Was warto wymieniac dekoder na inny?

Czas nagli wiec proszę o cenne wskazówki.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marecky napisał:

....dodatkowy chyba Sagemcom..... Dekoder główny - do wyboru z dwóch, ale nie pamiętam jakich (może wifi premium box lub 4K). Doradzicie?

Dodatkowy to Wifiszrot. Za główny wymień na 4k.

Od czasu wymiany MR w sieci będziesz miał. 

Ciśnij ich o 2 dekodery 4k. Nowi mogą do MR dostać dodatkowy 4k. Dla stałych abonentów ma to wejść za jakiś czas, jednak nie zaszkodzi abyś ich cisnął w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
 

Obecnie mam comfort 22,50, Canal+ 25,00 zł, Pace PVR + Sagemcom za 0 zł, multiroom za 0 zł.

Rozumiem, że Cameleony będe musiał oddać.

Chciałbym teraz Comfort za 19,99 + Canal+ za 19,99 i no multiroom

Mogę dobrać dekoder 4K z dyskiem jako główny i jakiś dodatkowy za 0 zł? Czy za wszystko teraz się już płaci opłatę miesięczną przy niskich pakietach?(4k bez dysku z tego co piszecie jeszcze nie można jako dodatkowy)

Czy mogę te dekodery aktywować jak w Polsacie przekładając karty (bez połączenia w sieci). Jeżeli tak to jak często trzeba to robić?

 

Dodatkowo znalazłem coś takiego (post z 23 sierpnia)

"W przypadku pierwszej umowy możesz negocjować o dowolny dekoder np. najnowszy 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 5 zł/m. W przypadku drugiej dodatkowej umowy na specjalnych warunkach dostępnej dla Abonentów starego MR post Cyfra+ oferowany jest dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat aktywacyjnych i bez opłat najmu. Ze specjalnych ofert na drugą umowę możesz dostać goły pakiet Extra+ za 10 zł/m lub bogatszy pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami internetowymi Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play całkowicie za free przez cały okres trwania umowy."

 

Czy to nadal aktualne?

 

Opcja rozbicia umowy na dwie też by mnie ewentualnie interesowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, adaminho napisał:

 

Chciałbym teraz Comfort za 19,99 + Canal+ za 19,99 i no multiroom

Czy za wszystko teraz się już płaci opłatę miesięczną przy niskich pakietach?

Czy mogę te dekodery aktywować jak w Polsacie przekładając karty (bez połączenia w sieci). Jeżeli tak to jak często trzeba to robić?

 

 

Przekładano karty co tydzień, jeśli masz za 0 to walcz o multiroom za 0. 

Comfort 22,50, + c+ za 19,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Dodatkowy to Wifiszrot. Za główny wymień na 4k.

Od czasu wymiany MR w sieci będziesz miał. 

Ciśnij ich o 2 dekodery 4k. Nowi mogą do MR dostać dodatkowy 4k. Dla stałych abonentów ma to wejść za jakiś czas, jednak nie zaszkodzi abyś ich cisnął w tej sprawie.

Z tego co widzę dekoder 4K nie ma nagrywarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adaminho

Jak masz teraz niezależny Multiroom, to bez problemu dostaniesz przejście na Multiroom na nowych zasadach bez dodatkowych opłat miesięcznych za pierwszy sprzęt uzupełniający. Jak masz jeszcze czas i kilka miesięcy do końca umowy, to radzę się wstrzymać, ponieważ w najbliższym czasie zostaną udostępnione lepsze dekodery jako uzupełniające w Multiroom, a konkretniej modele WiFi PremiumBox+ bez dysku oraz 4K UltraBox+ bez dysku. Jeśli chodzi o działanie usługi Multiroom na nowych zasadach, to tak jest możliwość przekładania co jakiś czas kart między dekoderem głównym, a uzupełniającym celem kontroli odległości usługi Multiroom. Jednak jak masz w domu internet po WiFi, to wystarczy, że dekodery połączysz z tym routerem WiFi i będą się widzieć między sobą.

 

W przypadku drugiego Twojego pytania odnośnie zawarcia osobnej dodatkowej umowy na specjalnych warunkach, to ta oferta jest nowa i nadal cały czas jest aktualna zgodnie z tymi warunkami co zacytowałeś z postu z 23 sierpnia. Jest to oferta specjalna mocno zrabatowana przygotowana i dostępna tylko dla Abonentów z usługą Multiroom post Cyfra+ korzystających obecnie z dekoderów w dwóch różnych lokalizacjach lub dla Abonentów chcących mieć nadal niezależność.

Także możesz główną umowę przedłużyć bez Multiroomu + zawrzeć dodatkową specjalną umowę lub skorzystać z pełnego rozwiązania, czyli z przedłużenia umowy z bezpłatnym Multiroomem na nowych zasadach + do tego zawrzeć tą dodatkową umowę na specjalnych warunkach.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marecky napisał:

Z tego co widzę dekoder 4K nie ma nagrywarki. 

A co to jest nagrywarka w dekoderze 4k? Własny dysk podłączasz i nagrywasz sobie reklamy.

 

18 minut temu, lukx95 napisał:

@adaminho

...Jednak jak masz w domu internet po WiFi, to wystarczy, że dekodery połączysz z tym routerem WiFi....

Nawet nie trzeba mieć internetu.

Wystarczy kupić router WiFi.

Info jakby ktoś znów pytał czy internet jest potrzebny do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kidnaper123 napisał:

Na ile można wyrwać Hbo z Go za free, przy zawarciu umowy na 24 miesiące - 5 a może więcej miesięcy?

Chcę wziąć optimum, canal+, dekoder 4k i MP i HBO GO na cały okres umowy.

 

Przy umowie na 15-mies. dają już 5 miesięcy HBO z GO za free. Ale chyba 5 miesięcy to max. 

 

EDIT: Nie doczytałem, że to Optimum. Jak brałem Extra, to dostałem 5 miesięcy HBO przy umowie 15-miesięcznej. Na Optimum było 2 miesiące HBO. 

Edytowane przez maniek357
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie umowa do końca roku. Wypowiedzenie wysłane. Jestem abonentem o czasu WizjaTV.

Jedna karta CAYMAN i druga CAMELEON

Obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

FOX Play                                    - 0 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA              - 0 zł

Nat Geo Play                             - 0 zł

MULTIROOM STANDARD          - 0 zł

Najem HD Multiroom                 - 0 zł

Najem 4K UltraBox+                  - 5zł

Za całość dotychczas 75 zł

Sam zadzwoniłem na Kraków i propozycja na dwie umowy i za to co mam 90zł

Po negocjacjach dokładają dodatkowe kanały  c+ i hbo na 5m 0zł oraz wymiana sagema na wifibox

W tym druga umowa za 25zł

Mieliście lepsze oferty za coś podobnego?  Nie zapytałem konsultanta ale interesowało by mnie też PSP

Z góry dzięki za pomoc w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kidnaper123 napisał:

Na ile można wyrwać Hbo z Go za free, przy zawarciu umowy na 24 miesiące - 5 a może więcej miesięcy?

Chcę wziąć optimum, canal+, dekoder 4k i MP i HBO GO na cały okres umowy.

 

Daj proszę znać jak przedłużysz. Interesuje mnie identyczny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...