Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.07.2021 o 14:16, Vaniliovsky napisał:

Może komuś się przyda. 

 

W dniu dzisiejszym umowa przedłużona. Zależało mi na pakiecie filmowym i ograniczenie kanałów tematycznych do średniego minimum. 

 

Relax+, CANAL+, HBO, HBO GO, CANAL+ Family, CINEMAX, CANAL+4K ULTRA HD, Mistrzowska Piłka, Dekoder 4K + Dysk i usługa Multiroom. 

 

Od sierpnia do końca umowy opłata 87,99. 

 

Umowa tyko na 12 miesięcy.  

 

 

 

A w jakiej cenie jest możliwa powyższa opcja bez CINEMAX i Mistrzowskiej piłki? Czyli:

Relax+, CANAL+, HBO, HBO GO, CANAL+ Family, CINEMAX, CANAL+4K ULTRA HD, Mistrzowska Piłka, Dekoder 4K + Dysk i usługa Multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtmen napisał:

Dalej biedaku nie kumasz. Są różne paczki Canal+, chciałem się więc upewnić jakie zawiera ta po atrakcyjnej cenie 19,99. Teraz dotarło? Wyjdź na świeże powietrze poodychaj zamiast siedzieć na forum i spamować. 

Rozumiesz co to znaczy że to pełna paczka czy za bardzo skomplikowane to dla ciebie? @seatibiza przy przedłużeniu umowy możesz dostać spokojnie za 19.90 zł pełna paczkę C+. Oczywiście w tej paczce nie ma C+4K bo to dodatkowa opcja ale jak najbardziej do ugrania za free.Oczywiście jeśli posiadasz sprzęt na 1884 bo tylko na tym caid pali C+4K.

Edytowane przez czerstwy
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, behappy napisał:

A w jakiej cenie jest możliwa powyższa opcja bez CINEMAX i Mistrzowskiej piłki? Czyli:

Relax+, CANAL+, HBO, HBO GO, CANAL+ Family, CINEMAX, CANAL+4K ULTRA HD, Mistrzowska Piłka, Dekoder 4K + Dysk i usługa Multiroom. 

Bez cinemax 79.99.

 

MP dają gratis do pakietu canal plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mikoko napisał:

 Może ale osoboiscie niechętnie oglądam stream

Nie pamiętam kiedy oglądałem kanały HBO.

W streamie są tytuły z  HBO i Cinemax, czyli=  HBO GO.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzwonili do mnie z ofertą przedłużenia umowy, która kończy się dopiero 31.12 a w niej jest 

Pakiet Extra z C +
Opcje dodatkowe
Mistrzowska piłka 0 zł
C+ 4k 0 zł
Eleven Sports 11,90 zł
Najem dek 4k 0 zł
multiroom standard 10 zł

oferują to samo plus HBO z HBO GO umowa na 24 mies za 121,89 zł. HBO włączają od zaraz umowa liczy się od 1.01.2022r

Opłaca się brać takie coś czy czekać dalej?

Dzięki za konstruktywne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84Do grudnia masz czas, aby zapoznać się z ofertami podanymi tutaj i stwierdzić samemu czy sie opłaca czy nie. Jednego stać tyle płacić,  drugiego nie i być dymanym na 5m przed końcem umowy z cenami.

 

@pawelg89 Poczytaj o tych pakietach medycznych w SC+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Z ostatnim dniem lipca przestanie obowiazywac moja umowa z Canal + (wypowiedziane w poprzednim miesiacu).

 

Posiadam wifi premiumbox+ z pakietem extra+, MP i paroma mniej istotnymi pakietami ktore dodawali. Oplata za to 74,99.

 

 

Interesuje mnie ten sam pakiet kanałów tj. EXTRA+ , do tego wszystkie kanały C+ i MP.

 

Jaką cenę można realnie ugrać na takie coś z DUK.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i pan kusił mnie ofertę o 20 zł taniej za to co mam.

* *miałem dobrą  propozycję z pakietem Relax .. temat odsunięty w czasie 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...