Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Misiu kochany,

Skąd wiesz, że Solorz nie wytnie numeru i ekstraklasa nie pojawi się ma na kanałach powiedzmy Eleven, 4K , czy gorzej na PS.

Lepiej płacic 1 rachunek niż kilka , kwestia wygody.

Co to za fenomen telewizyjny gdzie w logo jest HD a obraz ewidentnie jest SD nazywa się Antena..,?

Kolejny przykład Eurosport 4K - kablówki.

Operatorzy kablowi i OTT oferują więcej  kanałów HD.

PC + przez internet oferuje ofertę sat z obniżonym bitrate .Śmiechu warte to Canal+ via internet.

Eleven na sat to jakieś pomieszane SD z VHS.

Nie wiem czy wiesz, ale np UPC oferuje telewizję przez moduł.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa (w trybie reklamacyjnym, to chyba te cinemax za 0zł)

Superpremium+ 4k 109,99zł

cinemax 0zł

Multi Man Pack do końca sierpnia 0zł potem można wyłączyć

mezzo 3,99zł, sundance 1m 0zł potem 2,99zł

multiroom 2x 10zł

mistrzowska piłka 0zł

 

płace 5zł mniej niż ostatnio i doszły Eleven i paramount play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lakiman napisał:

Misiu kochany,

Skąd wiesz, że Solorz nie wytnie numeru i ekstraklasa nie pojawi się ma na kanałach powiedzmy Eleven, 4K , czy gorzej na PS. (Ekstraklasa w czym? W bierki? Bo nie doprecyzowałeś o jaką Ci chodzi :-) Jeśli Ci chodzi o piłkę nożną, to Polsat od wielu lat nie może odbić ekstraklapy, a nawet jak ją Solorz zgarnie, to mnie to rybka, bo i tak tego syfu nie oglądam ;) )

Lepiej płacic 1 rachunek niż kilka , kwestia wygody. (Lepiej płacić łącznie mniej, nawet jeśli rachunków będzie więcej. Argument z wygodą jest dla mnie rozbrajający. Faktycznie to "ogromny problem" zapłacić trzy rachunki zamiast jednego :-))

Co to za fenomen telewizyjny gdzie w logo jest HD a obraz ewidentnie jest SD nazywa się Antena..,? (Większym fenomenem jest dla mnie to, że podajesz mi tutaj przykłady kanałów śmieciowych, których nikt nie ogląda :-) No co to jest Antena? ;) )

Kolejny przykład Eurosport 4K - kablówki. (CANAL+ 4K, TVP 4K, MUSEUM UHD, NASA UHD :-) A co do Eurosportu 4K, naprawdę wierzysz w to, że nie pojawi się w CANAL+, w którym Discovery ma 32% udziałów? No bądź poważny... :-))

Operatorzy kablowi i OTT oferują więcej  kanałów HD. (To jest akurat kompletna bzdura. Zależy, które kanały, to raz. A dwa, jakość kanałów HD z kablówek i OTT to żart w porównaniu z satelitą :-))

PC + przez internet oferuje ofertę sat z obniżonym bitrate .Śmiechu warte to Canal+ via internet. (A co oferuje niby UPC przez internet? Widziałem u kumpla jak wygląda jakościowo to ich UPC GO TV - to jest dopiero żenada :-))

Eleven na sat to jakieś pomieszane SD z VHS. (Kolego, VHS to masz jak odpalisz CANAL+ na kablówie. Wiem, bo widziałem :-))

Nie wiem czy wiesz, ale np UPC oferuje telewizję przez moduł. (Nie wiem czy wiesz, ale np. CANAL+ również :-))

 

@lakiman Misiu kolorowy, odpowiedzi masz powyżej na czerwono :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lakiman napisał:

Słowem podsumowania, nie przekonałeś mnie do opcji przedłużenia umowy z PC+. ;-)

 

To dobrze, ponieważ wcale nie było to moim celem ;-)

Od zawsze jestem wyczulony na słabą argumentację, a u Ciebie nawet taka się nie pojawiła, więc musiałem przynajmniej podjąć próbę wyprostowania Twojego światopoglądu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani oferta, ani jakość mnie nie przekonuje.

Co do ceny za to , przekonam się pewnie w ostatnim miesiącu umowy , czyli grudniu.

Powyżej 100 zł nie ma o czym rozmawiać. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lakiman napisał:

Ani oferta, ani jakość mnie nie przekonuje.

Co do ceny za to , przekonam się pewnie w ostatnim miesiącu umowy , czyli grudniu.

Powyżej 100 zł nie ma o czym rozmawiać. ;-)

No to jeżeli ani cena, ani jakość nie przekonują Cię do satelity, to po co chcesz ją zamienić na taki paździerz jak telewizja kablowa? :-)

Przecież kabel przegrywa z satelitą, zarówno pod względem jakości, jak i ceny ;-)

Pod kątem oferty zresztą też, bo przecież na satelicie masz znacznie więcej kanałów :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CashBackPlease napisał:

Przecież kabel przegrywa z satelitą, zarówno pod względem jakości, jak i ceny ;-)

Pod kątem oferty zresztą też, bo przecież na satelicie masz znacznie więcej kanałów :-)

Dokładnie (u mojego ISP sama paczka C+ kosztuje 60zł/m-c), no i oczywiście dostępność (w ciągu roku może 60 minut brak dostępu do oferty- w trakcie "ściany deszczu",  średnio oczywiście). @lakiman musi wreszcie przyswoić że w ofertach TV liczą się oferty 2 graczy: C+ i CP. A argument z płatnościami na jednym rachunku jest banalnie śmieszny (w dobie smartfonów i aplikacji bankowych). Chyba że ktoś lubi płacić więcej... :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyłeś mnie , liczy się dwóch graczy CP i PC+.

A tu taki numerek wyciął ostatnio Viapley .

Upppss...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

Rozśmieszyłeś mnie , liczy się dwóch graczy CP i PC+.

A tu taki numerek wyciął ostatnio Viapley .

Upppss...

@lakiman, @jarek7714 ma rację, bo jeśli chodzi o telewizję linearną, liczy się dwóch graczy - CANAL+ i Cyfrowy Polsat. Teraz od sierpnia wkroczy Viaplay, ale (póki co) to nie jest telewizja linearna, tylko sam streaming. Nie bez znaczenia jest tez fakt, że od bardzo wielu lat w Polsce właśnie rządzi i dzieli dwóch graczy, których powyżej wymieniłem. Reszta to tylko twory, które muszą się podporządkować, bo inaczej padną (czyt. np. kablówki) ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

i znowu przyszedł czas decyzje.

Od 2 miesięcy wydzwaniają do mnie z różnych numerów, niektóre wrzuciłem na czarną listę bo miałem już dość. Za każdym razem mówiłem to samo - nie jestem zainteresowany przedłużeniem umowy....

Umowę mam do 30 września  2021 - Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE , multiroom standard(2x cameleon), dwa dekodery od nich (Pace pvr, wifi box+)

Razem płacę -69,99zł

Zależy mi na dwóch niezależnych dekoderach w różnych lokalizacjach, w cenie podobnej jak dotychczas i  co najmniej o takiej samej zawartości.

 

Proszę o rozjaśnienie tematu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawlo77 napisał:

Witam posiadam extra z c+ w cenie 79.90 czy w ramach przedłużenia umowy mógłbym zejść na sam extra za 45 zł i do tego dobrać c+ za 20zl. Przegladajac forum widziałem że ktoś dostał  takie ceny ale schodząc z super premium.

 

Myślę, że do wyciągnięcia. 

 

Ja wczoraj przedłużyłem na takich warunkach:

 

Extra 49

Canal+ 20

Eleven 0

MP 0

Mediabox 0 

 

Da się zrobić extra za 44, ale wtedy nie da się dobrać Elevenow za darmo. Tak czy siak oferta całkiem dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku i już telefon czy zamierzam zostań z PC+. Miłemu konsultantowi odpowiedziałem, że do tematu w grudniu możemy wrócić , ale na dzień dzisiejszy nie: oferta i usługa przez internet nie przekonują mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Umowa do końca roku i już telefon czy zamierzam zostań z PC+. Miłemu konsultantowi odpowiedziałem, że do tematu w grudniu możemy wrócić , ale na dzień dzisiejszy nie: oferta i usługa przez internet nie przekonują mnie.

Do mnie też dzisiaj dzwonili i powiedziałem im to samo, żeby finalnie zbić cenę :-)

Co prawda, mnie umowa kończy się wcześniej, bo 30 września, ale zamierzam złożyć wypowiedzenie, żeby ugrać jak najlepsze warunki. No i oczywiście, po stracie Premier League, przedłużę umowę tylko o rok, żeby potem móc wynegocjować kolejne dobre warunki z kanałami linearnymi od NENT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z konsultantką PC+ i zaproponowała mi pakiet Optimum+, C+, C+ 4K, Multiroom i HBO za 79,99. Wchodzę na maila a opłata za pierwszy miesiąc usług wynosi 154,99. Za 79,99 to dobra oferta ale czy moge ją przez telefon akceptować skoro w mailu jest inny cennik? Jak czytam forum to inni klienci dostawali na maila zrabatowane a ja dostaje znacznie zróżnicowane cenowo oferty.

 

Umowa do końca lipca:

PROPONOWANE PROMOCJE: 

 

Optimum+ za 49,99 zł 24 m a po tym okresie za 53,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

 

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

 

 

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Simi90 Wynika z tego, że konsultant wysłał Ci złą ofertę i jak zaakceptujesz, to ceny będą zgodne z dokumentami promocji, które otrzymałeś na e-mail. Także nie akceptuj oferty i składaj reklamację. Możesz uzyskać i negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, HBO z HBO GO za 20 zł/m i Multiroom Standard za 10 zł/m.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lukx95 napisał:

@Simi90 Wynika z tego, że konsultant wysłał Ci złą ofertę i jak zaakceptujesz, to ceny będą zgodne z dokumentami promocji, które otrzymałeś na e-mail. Także nie akceptuj oferty i składaj reklamację. Możesz uzyskać i negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, HBO z HBO GO za 20 zł/m i Multiroom Standard za 10 zł/m.

Przepraszam za pomyłkę, tam jeszcze w tym wszystkim była Mistrzowska Piłka proponowana do tej ceny 79,99zł a w mailu kanały PSP pojawiały się jako te które tracę :-).  Czy cena PSP do tego składaka co napisałeś wynosi 5zł czy 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Simi90 Nie jestem w stanie określić ile może kosztować Mistrzowska Piłka, bo różne ostatnio oferty z tego co widzę na forum się pojawiają. Jednak to co masz w mailu napisane jest wiążące i jak to zaakceptujesz, to będziesz płacił zgodnie z wysłanymi Ci warunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem się z konsultantką z którą rozmawiałem wczoraj, proponuje to samo za 79,99. Twierdzi, że nie może mi tego zrabatować w emailu bo "tylko kierownik może to zrobić". Przekonuje mnie, że mi daje składaka Optimum 24,99, C+ 25, MP 0, C+ 4K 0 , HBO 20 i Multiroom za 10zł. Mam czas do jutra na podjęcie decyzji a sama oferta zaproponowana przez telefon wydaje się być dobra. Czy jak zaryzykuję i zaakceptuje warunki przedłużenia umowy na te co proponowała mi przez telefon to mam możliwość podglądu ceny nowej umowy w prognozie płatności zaraz po przedłużeniu i ewentualnego odstąpienia od aneksu w ramach 14 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...