Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CANAL+ już oferują za 19,99zł (przynajmniej ktoś ktoś chwalił, że za tyle dostał). 

Albo CANAL+ z Netflix za 48zł, gdzie sam Netflix normalnie kosztuje 43zł. 

 

Będą nadal wpychać te kanały gdzie się da. 

 

Ja z nimi zostanę póki moja drużyna będzie w Ekstraklasie i oni ją będą oferować. 

Nie ukrywam, że oferta filmowa też była niemal zawsze u nich najlepsza. Z HBO to fajny zestaw był. W sumie jeszcze jest.

Do tego Liga Mistrzów w PSP I jestem póki co zadowolony. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

@lakiman mój pakiet w PC+.   Płacę 129 PLN miesięcznie.

 

  • Superpremium (HBO , Cinemax, wszystkie Canal+ )  Canal+4K

Multi Man Pack:

  • Dorcel TV
  • Redlight HD
  • Hustler HD
  • Private HD
  • Blue Hustler
  • Playboy TV

Mistrzowska piłka

Canal+Online/NC+GO (streaming)

 

 

To wszystko do 01.10.22. Co polecisz mi , gdybym chciał zrezygnować?

Zaznaczam oferta zostaje taka sama. Jestem z tych osób co nie chcą zejść niżej z ofertą programową.

 

@lakiman , co mi polecasz. Jaki operator spełni , moje oczekiwania ?

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Po co Tobie taki rozbudowany pakiet, nie wierzę ze korzystasz ze wszystkiego.?

 

Zadałem ci pytanie , nie interesuje mnie w co ty wierzysz. 

Mam to co napisałem i chce byś mi napisał , gdzie będę mógł to mieć , gdybym opuścił PC+.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to mieć , dla samej satysfakcji z  "posiadania". :-)

to silniejsze od Ciebie.

Większość moich znajomych ma podstawowe pakiety telewizyjne +ewentualnie  Netflix.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz mi na pytanie. Nie interesuje mnie większa część twoich znajomych.

Mądrzysz się na forum co do ofert, że u konkurencji jest lepiej itd. Udziel mi informacji gdzie i za ile dostanę taką ofertę co mam w PC+.

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz miec dużo i płacić za to wszystko. Trochę dla szpanu, trochę by się pochwalić ...

Skoro sprawia Ci to satysfakcję nie widzę alternatywy bo oprócz PC+( w tym twoj ukochany C+4K)  masz  mnóstwo dodatkowych usług streamingowych.

Podsumowując i  cytując Ciebie  " bo kto bogatemu zabroni".

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Musisz to mieć , dla samej satysfakcji z  "posiadania". :-)

to silniejsze od Ciebie.

Większość moich znajomych ma podstawowe pakiety telewizyjne +ewentualnie  Netflix.

Naprawdę nie wiem co twoi znajomi oglądają, że wystarczają im pakiety podstawowe. Być może Rolnik szuka żony, Hotel Paradise lub inna tego typu glupawka. Ewentualnie szczujnia TVN24 czy TVP info.

Mnie właśnie boli, że chcąc mieć coś więcej muszę bulić za podstawowe, które dla mnie mogłyby nie istnieć.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubić miec dużo i płacić za to wszystko. Trochę dla szpanu, trochę by się pochwalić ...
Skoro sprawia Ci to satysfakcję nie widzę alternatywy bo oprócz PC+( w tym twoj ukochany C+4K)  masz  mnóstwo dodatkowych usług streamingowych.
Podsumowując i  cytując Ciebie  " bo kto bogatemu zabroni".
To nie odpowiedź.  Ja zadałem ci konkretne pytanie.
Przedstawiłem ci jaką oferta posiadam i co mnie interesuje a ty nawet nie potrafisz mi napisać, gdzie jak zrezygnuje z PC+ dostanę taka oferta. Wypisujesz , co chwila, że w kablowkach jest lepiej ( oferta , cena , jakosc ) tyle, że z tego posta tego nie widzę.



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie interesuje co Ciebie interesuje :-D w PC+, dlatego rozglądam się za alterntywą.

Rozkoszuj się dalej ofertą satelitarną i radzę trzymaj kciuki oby przedłużyli prawa chociaż do Ekstraklasy.

Szkoda gdyby się zmarnowało to 4K HDR.. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lakiman napisał:

 

radzę trzymaj kciuki oby przedłużyli prawa chociaż do Ekstraklasy.

Nie muszę trzymać , nie ten operator z posiadający Ekstraklasę , to będzie inny.

Nie masz nic do przekazania w tym temacie. Tylko siejesz ferment , jak to w kablówkach jest fajnie , a jak się pyta ciebie o konkrety , byś podał.

To nie wiesz i uciekasz w stronę zaczepki. Kończę z tobą tą jałową dyskusje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście klapki na oczach, czyt PC+, a jak co do czego zamiast podyskutować to od razu , że Ciebie ktoś  zaczepia.

A sam zacząłeś od zaczepki w moją stronę.

Dziwię się  , że jeszcze nie poskarżyłeś się do admina ...

Kończę z Tobą rozmowę, bez odbioru. :-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, masz stuprocentową rację. Ja osobiście uważam, że kablówka zawsze była, jest i będzie gorsza od satelity i to pod każdym względem. Nie tylko oferta programowa i jakość jest zdecydowanie po stronie satelity, ale i bezawaryjność. Ciągle się słyszy o awariach UPC, Vectry etc., które swoim zasięgiem obejmują nierzadko sporą część kraju, natomiast satelity to nie dotyczy ;-)

U mnie, nawet "argument" koronny kablowców pt. "satelita, a warunki pogodowe" jest inwalidą, bo mam bardzo dobrze ustawiony talerz (100% sygnału i 98% jakości). Żadna, nawet najgęstsza ulewa nie powoduje żadnych problemów w odbiorze. Jedynie czasami burza może minimalnie przeszkodzić, ale to też bardzo rzadko, a jeśli już, to sygnał znika na raptem dwie minuty. Szczerze nigdy nie zamieniłbym CANAL+ na kablówkę, a co do Premier League/Bundesligi, wrócą szybciej, niż się wszystkim wydaje i to nie w postaci serwisu streamingowego, ale w postaci normalnych kanałów linearnych od NENT :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest jakość po stronie satelity.?

Widzę logo kanału HD a jakość rodem kasety VHS..

Natomiast kanały HD systematycznie mają obniżaną wartość bitrate w tym nawet tzw. kanaly " premium".

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił do mnie konsultant i zaproponował mi Netflix za bodajże 48zł

(Moj dotychczasowy pakiet to comfort 24,99zl i C+ za 25zł). Ja mu na to że netflix mnie nie interesuje w dodatku w takiej cenie tylko chce zostac przy tych pakietach ktore mam bo mi w zupełności wystarczają ale zeby jako stałemu klientowi coś obnizyli, jakis rabat. Np: C+ za 20zł i comfot+ za 22.50zl a on mi nato że w takich cenach nie ma c+ i najtaniej to jest to co mam do tej pory i taniej juz sie nie da i że moze byc tylko drożej.  wiec czekam dalej, mam czas do konca października. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, salva napisał:

Mnie właśnie boli, że chcąc mieć coś więcej muszę bulić za podstawowe, które dla mnie mogłyby nie istnieć.  

Ależ tj. nieprawda, dziś oferta C+ jest bardzo bogata (tańsza niż kilka lat temu),  pakiet Entry+, gdzie mamy właśnie pakiety premium C+,z paczką HBO za 50zł. Aktualnie to nie jest problem dostępności oferty w porównaniu z sieciami kablowymi oferta C+ jest porostu dużo tańsza (bo w TV "karty rozdają" duzi dostawcy treści: C+, CP/Ipla,Netflix...), żadna mała sieć kablowa/ISP zbudowana na najlepszych serwerach i światłowodach tu nic nie wskóra. 

Edytowane przez jarek7714
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lakiman napisał:

Jaka jest jakość po stronie satelity.?

Widzę logo kanału HD a jakość rodem kasety VHS..

Natomiast kanały HD systematycznie mają obniżaną wartość bitrate w tym nawet tzw. kanaly " premium".

@lakiman Kolego, a jaka jest niby według Ciebie jakość po stronie kablówki? Pomijam już fakt, że wiele kanałów dostępnych w kablówce ściąganych jest właśnie z satelity, ale jak zobaczyłem u znajomych jakość kanałów w UPC, to się chwyciłem za głowę. Tu nie ma nawet najmniejszego porównania z satelitą - na kablu to masz właśnie jakość rodem z VHS. Bitrate w kablówce też nie powala na kolana, dlatego ja, mając porównanie, nigdy nie zamieniłbym CANAL+ na jakąkolwiek kablówkę. Te ciągłe zakłócenia na kablu i awarie sieci na pół Polski to nie dla mnie ;)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CashBackPlease napisał:

@lakiman Kolego, a jaka jest niby według Ciebie jakość po stronie kablówki? Pomijam już fakt, że wiele kanałów dostępnych w kablówce ściąganych jest właśnie z satelity, ale jak zobaczyłem u znajomych jakość kanałów w UPC, to się chwyciłem za głowę. Tu nie ma nawet najmniejszego porównania z satelitą - na kablu to masz właśnie jakość rodem z VHS. Bitrate w kablówce też nie powala na kolana, dlatego ja, mając porównanie, nigdy nie zamieniłbym CANAL+ na jakąkolwiek kablówkę. Te ciągłe zakłócenia na kablu i awarie sieci na pół Polski to nie dla mnie ;)

To nie jest temat na tego typu dyskusję.

Chcesz kilka argumentów?

- kablówki oferta PC+ I CP

- oferty promocyjne telewizja, internet, telefon

-wiecej kanałów HD, 4K z dobrym bitrate ( swiatłowód)

- brak uwarunkowań na zmiennisc warunków pogodowych

- nadawcy chętniej rozmawiają z operatorami kablwymi i OTT.

*  moim wnukom będę mógł kiedyś pokazać antenę sat  nie tylko w muzeum techniki , skoro jest  tylu  obrońców oferty sat..:-D (

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

To nie jest temat na tego typu dyskusję.

Chcesz kilka argumentów?

- kablówki oferta PC+ I CP (Przecież Polsat Sport Premium i reszta kanałów Solorza jest w CANAL+. Jedynie nie ma klasycznego Polsatu Sport, nad czym ubolewam, bo strasznie brakuje mi ligi czeskiej :( )

- oferty promocyjne tekewizja, internet, telefon (które finalnie wychodzą drożej, niż telewizja od CANAL+ po przedłużeniu umowy. Oferty łączone mają to do siebie, że są trudniejsze do negocjacji. Konsul nie zejdzie Ci tak z ceną, wiedząc, że masz od nich, nie tylko telewizję, ale i dodatkowe usługi, bo ma świadomość, że klient przy tylu usługach będzie mniej skłonny do rezygnacji i zmian)

-wiecej kanałów HD z dobrym bitrate ( swiatłowód) (napisałeś "światłowód", bo sam wiesz, że zwykła kablówka przegrywa na starcie z SAT :-) . Poza tym, możliwości światłowodu, a ich wykorzystanie, to dwie różne kwestie. Telewizja światłowodowa w Polsce pod względem realnego wykorzystania możliwości technicznych jeszcze leży i kwiczy - jeśli znasz temat, to dobrze o tym wiesz ;) )

- brak uwarunkowań na zmiennisc warunków pogodowych ("argument"-inwalida, który już przecież wyjaśniłem :-) Przy prawidłowym ustawieniu anteny, pogoda nie ma nawet najmniejszego wpływu na jakość sygnału. Poza tym, czym jest jedna burza raz na ruski rok przy ciągłych awariach UPC czy Vectry, które odbierają ludziom telewizję, nawet gdy świeci słońce? :-))

- nadawcy chętniej rozmawiają z operatorami kablwymi i OTT. (A to coś nowego, bo z reguły to CANAL+ i Cyfrowy Polsat szybciej włączają nowe kanały do swojej oferty. Chyba, że siedzisz w negocjacjach i zdradzisz nam coś więcej? :-))

*  moim wnukom będę mógł kiedyś pokazać antenę sat  nie tylko w muzeum techniki , skoro jest  tyłu  obrońców oferty sat..:-D ( np w okolicach Wrocławia) :-) (Myślę, że bardziej spodoba im się ta niezgrabna kobyła zwana "dekoderem Horizon" :-))

 

 

Chcesz kilka kontrargumentów? Odpowiedzi do Twoich "złotych myśli" na czerwono powyżej :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...