Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PawelTSW napisał:

@Simi90 No bo taniej nie dostaniesz 79,99 bez hbo czy 99,99 z hbo, jaka to różnica? 

Przy tym za 79,99 możesz dostać hbo na pół roku gratis. 

 

Dobra, będę negocjował. A czy do tego pakietu EXTRA+Film jest możliwość uzyskania Cinemaxów? Z tego co się orientuje to w pakiecie Superpremium+ za 99,99zł są dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z utratą przez CANAL+ praw do Premier League od sezonu 2022/2023, zastanawiam się co zrobić z kończącą się we wrześniu umową. W związku z tym, mam pytanie. Czy jest szansa na przedłużenie umowy na pakiet Superpremium+4K za 109,99 zł/msc, ale nie na dwa lata, tylko na rok? W świetle dzisiejszych informacji nie ma takiej opcji, żebym zgodził się na dwuletnią umowę z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelTSW napisał:

@CashBackPlease zostań na nieokreślonym 

Ale żeby tak zrobić, to rozumiem, że mam nie wypowiadać umowy i w żaden sposób nie reagować na jej koniec? Czy jeśli tak zrobię, to na nieokreślonym będę płacił wyższy abonament, niż ten, który mam obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CashBackPlease napisał:

Ale żeby tak zrobić, to rozumiem, że mam nie wypowiadać umowy i w żaden sposób nie reagować na jej koniec? Czy jeśli tak zrobię, to na nieokreślonym będę płacił wyższy abonament, niż ten, który mam obecnie?

Sprawdź po zalogowaniu w ICA.

 

Przejdź do zakładki prognoza płatności  i  zobacz jaka cena jest na pierwszym okresie nieoznaczonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Simi90 napisał:

Przy okazji zapytam, czy jest jeszcze możliwość Extra+ z 6 kanałami C+ za 69,99 zł. Mam podobną sytuację jak @MonogioPL- konsultanci twierdzą, że teraz można tylko wszystkie a pakiet sześciu wycofali.

Bzdura.... 

 

18 minut temu, CashBackPlease napisał:

W związku z utratą przez CANAL+ praw do Premier League od sezonu 2022/2023, zastanawiam się co zrobić z kończącą się we wrześniu umową. W związku z tym, mam pytanie. Czy jest szansa na przedłużenie umowy na pakiet Superpremium+4K za 109,99 zł/msc, ale nie na dwa lata, tylko na rok? W świetle dzisiejszych informacji nie ma takiej opcji, żebym zgodził się na dwuletnią umowę z ich strony.

Zakończ normalnie umowę. Potem przejdź na C+ online i po problemie. Będziesz oglądać kiedy zapłacisz. Tyle w temacie. A jak chcesz więcej to tylko satelita na 2 lata. Może z biednym pakietem dostałbyś na rok aneks.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Obecnie mam: Extra+ z C+(6), Eleven za 0zl, MP za 10zl, WiFi PB.

Za wszystko płacę 94.99, można coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, connor07 napisał:

Zleci wyłączenie na koniec okresu oznaczonego i nie ma problemu.

Problem jest taki, że dalej płaci 109,99, ale już nie ma MP. Skoro kolega jest zainteresowany PL to pewnie i MP go interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! moja umowa kończy się w lipcu. Płaciłem do tej pory 91,89 zł za Nowy Comfort z Canal+, Canal+ 4K, Eleven Sports, MP, kolekcje: Nat geo Play, Fox Play, UltraBOX z dyskiem 1TB.

 

Dzisiaj otrzymałem nastepujacą ofertę:

Pakiet Relax+ z Canal+, Canal+ 4K, UltraBOX z dyskiem 1TB za 39,89 zł. Umowa na 24m.

Chyba się zdecyduję bo interesuje mnie głównie Ekstraklasa i żużel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do końca roku:

Superpremium+ 100zł

mistrzowska piłka 0zł  (której nie oglądam)

Canal+4k 10zł   

filmbox 5zł

hbo go 0zł

2 multiroom po 10zł

dekoder 4k 0zł

H,H2 3zł, Sundance 3zł, Mezzo 4zł

145zł

 

Wypowiedzenie wysłane.

Chciałbym mieć to samo, da się coś zrabatować? 

 

(Nie oglądam elevenów, mistrzowskiej piłki tak więc oferta superpremium 4k mnie nie interesuje, brak tam cinemax-ów)

Jakbym przedłużył umowe i warunki by wchodziły np. od 1 sierpnia to ten miesiąc będzie darmowy?

A Netflix będzie tylko 5zł taniej niż standardowa cena?

A kolekcja paramount play dają za darmo przy przedłużeniu?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...