Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Metko85 napisał:

Witam!

Umowa kończy mi sie 31.10.2021r., obecnie płace 49,99 ( nowy comfort+ 24,99 i canal+25zl). Czy już składać wypowiedzenie umowy i czy mozna cos obniżyć😏, np: comfort na tanszy pakieti do tego canal+ za 20zl? 

Obecnie jest pakiet Relax+ za 29,99. 

 

Trzeba by negocjować. Być może opuszczą na 19zł i canal+ może za 25

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metko85 Masz jeszcze czas do końca umowy. Możesz negocjować przejście na niższy pakiet Relax+ w cenie 14,99 zł/m przez cały okres umowy lub przejście na pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m. Paczkę kanałów CANAL+ możesz wynegocjować najtaniej za 19,90 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Metko85 napisał:

Witam!

Umowa kończy mi sie 31.10.2021r., obecnie płace 49,99 ( nowy comfort+ 24,99 i canal+25zl). Czy już składać wypowiedzenie umowy i czy mozna cos obniżyć😏, np: comfort na tanszy pakieti do tego canal+ za 20zl? 

Wypowiedzenie możesz już składać. Choć  do wynegocjowania dobrej oferty to i tak za wcześnie. 

 

4 minuty temu, lukx95 napisał:

...lub przejście na pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m. Paczkę kanałów CANAL+ możesz wynegocjować najtaniej za 19,90 zł/m.

Albo zostać przy Comfort za 22,50. Choć płacić za Comfort 22,50 to chyba lepiej już ten Optimum za 24,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę 24,99 za comfort, chodzi mi o najtanszy pakiet, czy da sie zamienic comfort na start  bo chyba on jest najtanszy i czy wtedy moge dobrac canal+ za 20zl w ostatecznisci 25zl. 

Czy mozna zejść przy przedłuzaniu umowy z droższego na tanszy pakiet, bo oni są na takie zamiany bardzo nie chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już pierwszą ofertę na początku 146zł miesięcznie potem jak Pani zorientowała się że znam ich ofertę to zaproponowała 121 bez filmbox'ów  oczywiście się nie zgodziłem ale co mnie zaskoczyło umowa się skraca o 6 miesięcy po przedłużeniu czyli jest 24 a nie 30 miesięcy tak jak myślałem. 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, _Artek_ napisał:

Też tak myślałem  ale ona mówiła że po prostu wchodzi w życie nowa i nie sumują się:D a tak z ciekawości dużo zejdę np chcąc wziąć składak ekstra+c++eleven+mistrzowska piłka+c+4k.+ 1 multi w porównaniu do superpremium+ 4k+multi ?     

Wątpię, że zjedziesz na E+ z C+ za 79,99 + dodatki. Myślę że dadzą Ci to za 99,99 + dodatki i MR. No ale próbuj. Niezbadane są wyroki C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema możliwości skrócenia bieżącej umowy.

Nowa umowa z załącznikami jest wysyłana do akceptacji, jest wyraźnie napisana umowa od ... do...

niema jak to kliknąć akceptację a potem składać reklamację :-D zamiast odrzucenie oferty.

 

Nieraz podsuwają formularz odstąpienie od umowy w ciągu 14dni, korzystasz ze swojego  prawa albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem teraz każdy aneks jest wysyłany mailowo do akceptacji a żeby go zaakceptować trzeba kliknąć w link wiec wystarczy najpierw przeczytać załączniki trochę to trwa ale raz na dwa lata warto to zrobić tym bardziej w domowym zaciszu gdzie nie stoi się w kolejce No ale nie każdemu się chce…..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zakceptować ofertę przez tel, na twoje wyraźne życzenie i odrazu aktywować.

Konsul ci raczej nie będzie czytał 20 stron :-D, a ty na pewno wiesz telepatycznie jakie są regulaminy i załączniki :D

Głupota jest akceptować umowę bez możliwości jej przeczytania przed podpisaniem a potem płacz że coś nie gra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...