Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kibic229 napisał:

Witam, czy przedłużając umowę, można dostać pakiet Relax z paczką C+ ? Ewentualnie za jaką kwotę?

@kibic229 Pakiet Relax+ na przedłużenie umowy można uzyskać najtaniej w kwocie 14,99 zł miesięcznie. Do tego pakietu można dobrać paczkę kanałów CANAL+ w cenie 19,90 zł miesięcznie. Daje to kwotę 34,89 zł miesięcznie przez cały okres oznaczony umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie. We wrześniu kończy mi się umowa na usługi satelitarne od CANAL+. Mam wykupiony pakiet Superpremium+4K, za który płacę standardowo 139,99 zł miesięcznie. Oczywiście w ostatnich dniach regularnie do mnie wydzwaniają konsultanci i co ciekawe, za każdym razem proponują mi jedno i to samo, a mianowicie obniżenie abonamentu o... 10 zł. Pomijam już fakt, że oni sprawiają wrażenie, jakby nie byli świadomi tego, że dzwonią regularnie, jeden po drugim, z tą samą ofertą, natomiast ciekawi mnie, jakie najkorzystniejsze warunki na przedłużenie umowy mógłbym aktualnie wynegocjować? Rozumiem, że najpierw muszę złożyć wypowiedzenie, żeby skontaktował się ze mną dział utrzymania klienta, ale o ile udałoby mi się maksymalnie obniżyć abonament za pakiet Superpremium+4K? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Superpremium-4K 109,99. 

Jak czytanie boli 

Mnie czytanie nie boli, a jeśli Ciebie boli, to nie mierz wszystkich swoją miarą. Pytanie zadałem jeszcze zanim zdążyłem przewertować tych kilka stron do początku czerwca, więc zupełnie niepotrzebne złośliwości z Twojej strony. Teraz dla mnie jest już wszystko jasne :)

Natomiast, jak rozumiem, w przypadku Superpremium+4K to jest najniższy możliwy abonament? Poniżej tego już się nie da zejść przy przedłużaniu umowy na ten pakiet?

Edytowane przez CashBackPlease
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Obecnie posiadam Superpremium+4k za 109.99 zł +20 zł za 2 MR, umowa do końca grudnia. Kilka dni temu pojawiły sie oferty w ICA i pomimo, że mam jeszcze 6 msc do zakończenia umowy to moge przedłużyć umowe na tych samych warunkach ;) Tylko jak zwykle bede musiał i tak zadzwownić bo opłata za dekoder 4K podgrywa sie 30 zł, a ja posiadam za 0 zł (płaciłem wcześniej aktywacje). Pytanie: czy wyjaśniła sie sprawa z Mistrzowska Piłka? Czy zostaje w C+ na dłuższy okres niż do końca czerwca?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przedłużeniu umowy ostatnimi czasy, dostaliście telefon z "super ofertą" - tylko dla 120 osób w Polsce(😂)? Proponują comfort+ za 39,99 z dekoderem wifibox za 0zł. Pierwsze 5mc za 0zł. Brakuje im klientów czy jak? Bo dla mnie to mało atrakcyjna oferta w porównaniu do ofert przedłużeniowych. Rozumiem że to jakaś nowa umowa? Nie ważne czy macie antenę lub instalacje pod satelitę, kobitka z infolinii dosyć długo próbowała to wcisnąć nawet dla znajomych. Przewinęło mi się też ta informacja na Fb. gdzie ktoś to wziął, bo myślał że sygnał będzie przez internet(dekoder nie satelitarny - nie wnikam) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy warto? czy próbować jeszcze cos ugrać : confort + 22,50 dekoder za 0, multi za 10zł. W gratisie  hustler na 6 miesiecy ,canal+ 3 miesiace hbo 2 miesiace i tidal 2 miesiace -umowa na 12 miesiecy

Edytowane przez hana80
nie pełna informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, FanOOO napisał:

Cześć :)

 

Obecnie posiadam Superpremium+4k za 109.99 zł +20 zł za 2 MR, umowa do końca grudnia. Kilka dni temu pojawiły sie oferty w ICA i pomimo, że mam jeszcze 6 msc do zakończenia umowy to moge przedłużyć umowe na tych samych warunkach ;) Tylko jak zwykle bede musiał i tak zadzwownić bo opłata za dekoder 4K podgrywa sie 30 zł, a ja posiadam za 0 zł (płaciłem wcześniej aktywacje). Pytanie: czy wyjaśniła sie sprawa z Mistrzowska Piłka? Czy zostaje w C+ na dłuższy okres niż do końca czerwca?

 

Pozdrawiam,

Czyli jednak nie na takich samych warunkach,  bo za dekoder opłata, amasz za free. Plotki mówią, że niby zostanie kopana od CP. 

 

@domcio181 już nie raz było o tym pisane. 

 

@hana80 ale co warto? Zawsze warto coś ugrać. Co Ty masz dokładnie, bo nie mogę rozszyfrować Twojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

31 minut temu, ircios napisał:

Czyli jednak nie na takich samych warunkach,  bo za dekoder opłata, amasz za free. Plotki mówią, że niby zostanie kopana od CP. 

 

@domcio181 już nie raz było o tym pisane. 

 

@hana80 ale co warto? Zawsze warto coś ugrać. Co Ty masz dokładnie, bo nie mogę rozszyfrować Twojego postu.

Ale z tego co pisza inni na ICA bardzo rzadko podgrywa sie inna cena za dekoder niż "cennikowa". Zadzwoniłem na zwykła infolinie i oczywiście wprowadzony dekoder za 0 zł. Sam jestem zaskoczony, że tyle czasu przed zakończeniem umowy dostałem taka cene i to tak naprawde "z automatu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, hana80 napisał:

@ircios zmęczenie robi swoje 😎moje pytanie brzmi  czy warto brać ta ofertę czy jeszcze cos można ugrać.

Jak masz Comfort za 22,50 to bierz z tymi gratisami.

 

@FanOOO znalazłeś się w gronie garstki, co dostają dobrą ofertę w SC+. Tylko czy ma to sens brać na pół roku przed końcem? Pamiętaj, że nowa umow wejdzie w życie dopiero po wygaśnięciu obecnej. Czyli jak byś wziął dzisiaj to cyrograf na 30m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...