Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, marcin225 napisał:

Lata mijają (od umowy do umowy) a wciąż taktyka nc+ (kiedyś c+) ta sama :D  Po wypowiedzeniu głuche telefony z nadzieją, że oddzwonię... 

O co chodzi z tym Polsatem Sport Premium? LM ma nie być tam?

Lata minęły, lat przybyło i w efekcie tego nie wiesz nawet, że nc+ od dawna nie ma, a Ty ponownie jesteś w C+. Z taką wiedzą nie wróżę Ci wynegocjowania dobrej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM PVR za 72,99 zl 

 

Dzwonił do mnie pan, przedstawil sie że jest z działu utrzymania klienta mimo że wypowiedzenia nie wysyłałem i zaproponował ten sam pakiet za 69.99 zl (3zl mniej za najem dekodera) 

Podpytalem o Multiroom i podobno za 10 zl opłaty go dostanę wraz z wymianą dekodera na wifi no i aktywację ze 100 na 0 zl. 

Dobra ta oferta za ten pakiet czy wysyłać wypowiedzenie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89  zł

 

Panowie dobra oferta czy czekac ? Dodam że to pierwsza oferta z działu utrzymania klienta. Czekam na opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maripo1738 napisał:

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89  zł

 

Panowie dobra oferta czy czekac ? Dodam że to pierwsza oferta z działu utrzymania klienta. Czekam na opinie. 

Lepiej wziąć Superpremium+ 4K za 109,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam VIP+ za 149 zł + dekoder 4k za 10 zł. Super premium 4k proponują mi za 138 zł a nie jak innym za 109 zł. Tłumaczenie, że za 109 zł mogą dostać tylko ci co przechodzą na wyższy pakiet a ci z wyższego pakietu mają po 138 zł. Czy ktoś z VIP + przechodził na niższy pakiet?

Wysłane z mojego PAR-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, we wrzesniu konczy mi sie umowa lecz juz teraz zainteresowany jestem dekoderem 4K poniewaz kupilem TV 4K. Obecnie posiadam pakiet Extra+ z 6 kanalami C+, MR- Pace i Sagemcom, Mistrzowska pilke oraz Eleveny za 82 zl. Czy jest szansa zeby w tej cenie wymienic dekoder Sagemcom na 4K, czy moze jednak taka wymiana bedzie wiazala sie z dodatkowymi kosztami?

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To grubo 😂 W takim razie jest sens wymieniac dekoder?


Edit-

Rozmawiałem przed chwilą z konsultantem, który podał mi numer telefonu 22 270 43 20 do kontaktu z innymi konsultantami. Powodem było to, że jestem jakimś klientem Multihouse. Dowiedziałem się, przy przedłużeniu umowy na kolejne 24 miesiące nie będę mógł używać dwóch, niezależnych od siebie dekoderów i dostanę jeden 4K Ultrabox a drugi jakiś Wifibox. Cena 91,89zł.

 

Teraz pytanie, czy warto i czy rzeczywiscie nie mam szans na posiadanie dwoch niezaleznych dekoderow?

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...