Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam 

Pakiet Extra+

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-07-2021

Liczba kanałów: 223

Sprzęt 4K ULTRABOX+ bez dysku, WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74

History HD/H2

Canal seriale i dokument, 

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Płacę 62,98

Na co można liczyć - tzn. czy da się tak zostawić czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ircios napisał:

Po wypowiedzenieniu będzie podobnie.  Chyba czegoś nie rozumiesz o czym jest tu pisane. Najlesze oferty są z DUK i to pod koniec umowy. To, że możesz dostać bardzo dobrą ofertę na 6 m. przed końcem umowy sięga aż 1%, no może 5%

No to złoże i poczekam na koniec umowy. Jaki problem. Przynajmniej wypowiedzenie będę miał już z głowy. A potem to niech oni się martwią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Superpremium 4K w ofercie agencyjnej za 80 zł na miesiąc. Umowa do końca grudnia.

Już wczoraj dostałem 1 telefon z opcją przedłużenia w tej samej cenie z umową na 2 lata. Obecnie miałem na rok i te agencyjne zazwyczaj są zawsze przedłużane na rok.
Zastanawiam się, czy nie zgodzić się, oczywiste  jest, że nie ugram nic taniej a tak będę miał zapewnioną dobrą cenę na więcej niż rok jakby chcieli robić podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Muszę wymienić stary dekoder (turboboxa wszystko z nim ok, ale nie ma wifi tylko kabel). A mi niestety jest potrzebny dekoder z modułem Wi-Fi. Do tej pory nie płacę dzierżawy za niego. Czy jest opcja by wymienić dekoder i nadal nie płacić? Żeby nie zaśmiecać proszę o odpowiedź na priv
Pozdrawiam

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...