Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Pawel napisał:

Cały czas mam w ICA ofertę dopełnienia pakietu Optimum do Extra, więc nie do końca jest jak piszesz.

też mam taką opcję. mam nowy comfort za 22,50zł

 

dopełnienie do optimum - cena w ICA - 39,99zł

dopełnienie do Extra+ - cena w ICA - 49,99zł 

 

chodzi mi o to że nie dają już dopełnień w cenie 10 lub 15zł jak to bywało jeszcze niedawno.

np. jeśli by zaproponowali dopełnienie za 10zł za optimum do mojego pakietu - wtedy 22,50zł + 10 zł = 32,50zł (a nie jak w cenniku 39,99zł) lub dopełnienie do extra za 15zł (22,50zł +15zł = 37,50zł a nie 49,99zł)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonił rozgarnięty konsultant i zgodził się na dopłenienie do extra+ w cenie 15zł (1m/0zł , potem 15zł do końca umowy). czeriwec i lipiec za 0zł.

reasumując: 22,50zł (nowy comfort+15zł dopełnienie = 37,50zł za extra+)

moim błędem było nie wzięcie przy przedłużeniu umowy pakietu optimum za 24,99zł i wtedy dopełnienie dają za 10zł - w sumie 34,99zł

 

 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pokrywek napisał:

właśnie dzwonił rozgarnięty konsultant i zgodził się na dopłenienie do extra+ w cenie 15zł (1m/0zł , potem 15zł do końca umowy). czeriwec i lipiec za 0zł.

reasumując: 22,50zł (nowy comfort+15zł dopełnienie = 37,50zł za extra+)

moim błędem było nie wzięcie przy przedłużeniu umowy pakietu optimum za 24,99zł i wtedy dopełnienie dają za 10zł - w sumie 34,99zł

 

 

Z jakiego nr ten rozgarnięty konsultant? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam takiego składaka:
Nat Geo Play 0 zł
FOX Play 0 zł
Paramount Play 0 zł
Cinemax 10 zł
Filmbox 10 zł
Mistrzowska Piłka 20 zł
HBO GO 20 zł
Multi Man Pack + Eleven 25 zł
Canal + 25 zł
Dopełnienie do Extra 10 zł
Nowy Comfort + 24,99 zł 

Co najkorzystniej mogę z tego wyczarować przy przedłużeniu umowy. Pojawiły mi się różne opcje które na te chwilę są kiepskie.

Najtaniej za opcje VIP lub VIP MAX ile sobie liczą ? Czy bardziej opłaca się kombinować tak jak wyżej? Obecnie płacę 149,99 zł 


 

Edytowane przez FazaFm
Zmiana treści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o informację, jaki najtanszy pakiet można ugrać po złożeniu wypowiedzenia. Obecnie mam extra z canal plus za 69,99 zł.
Zastanawiam się albo nad naziemną TV, albo coś maksymalnie taniego - tylko wtedy bym mógł pozostać. Ktoś ma jakieś doświadczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

 

Dzisiaj została mi przedstawiona oferta. 

 

Obecnie Pakiet Extra+, Canal+ (Wszystkie), Multiroom - 109,99 

 

Przedłużeniowa - Extra+, Canal+, (Wszystkie) Multrioom, Pakiet HBO, 109,99 (Dostaję Pakiet HBO gratis na całą umowę.)

Lub Extra+, z Canal+ (Wszystkie), Multiroom, pakiet HBO, FilmBox, Eleven Sports - 134,99

 

Podczas rozmowy zależało mi prócz HBO na cinemax. W żaden sposob nie dala sie przekonac konsultantka. I w trzeba by doplacac 8zł miesiecznie za cienemax. 

 

CO o tym sądzicie? Czy można coś ugrać w cenie lepszego razem z Pakietem HBO i Cinemax? Czy lepiej wybrać wariant 1. HBO daje w cenie i dopłacać 8zł miesięcznie za Cinemax. Wtedy abonament wyniósł by 118zł miesięcznie. I jak się uda przekonać kierowniczkę to umowa na 12 miesięcy. 

 

Pytałem też o pakiet Relax+, Canal+, HBO, Cienemax i Multrioom. Pani stwierdziła że wgl się nie opłaca. Wyniosła by wtedy cena 104,99.

 

 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Vaniliovsky napisał:

 

 

Pytałem też o pakiet Relax+, Canal+, HBO, Cienemax i Multrioom. Pani stwierdziła że wgl się nie opłaca. Wyniosła by wtedy cena 104,99.

 

 

Nie wiem jak Ci to wyliczyli. 

 

Przy składaku:

Relax+ 19,99zł

C+ 25zł

HBO z HBO GO 20zł (HBO GO ma zawartość z kanałów z Cinemax, więc ja bym te kanały sobie odpuścił)

Multiroom 10zł (jeżeli po "n" lub ostatnio dobierany)

 

Razem: 74,99zł

 

Jeżeli nawet weźmiemy pod uwagę,  że Relax+ dostałbyś w ofercie jak dla nowych to +10zł, czyli razem 84,99zł. Z Cinemax max 94,99zł. To nadal nie jest 104,99zł. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamil2505 napisał:

Nie wiem jak Ci to wyliczyli. 

 

Przy składaku:

Relax+ 19,99zł

C+ 25zł

HBO z HBO GO 20zł (HBO GO ma zawartość z kanałów z Cinemax, więc ja bym te kanały sobie odpuścił)

Multiroom 10zł (jeżeli po "n" lub ostatnio dobierany)

 

Razem: 74,99zł

 

Jeżeli nawet weźmiemy pod uwagę,  że Relax+ dostałbyś w ofercie jak dla nowych to +10zł, czyli razem 84,99zł. Z Cinemax max 94,99zł. To nadal nie jest 104,99zł. 

Nie mam pojęcia jak ona to liczyła. Tyle jej wyszło. Nawet 95zł to trochę dużo. w Relax+ jest ubogi pakiet. Extra+ to jest najwyższy z podstawowych. + - 10zł różnicy a liczba kanałów robi różnicę. No nie ważne już. Ja liczyłem że może z 70 - 80 max. Ale chyba trzeba zostać przy swoim i coś jeszcze wywalczyć. 

 

Mimo to dzięki za wyliczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaniliovsky Optimum+ możesz wynagocjować za 24,99zł. Kanałów sporo więcej niż w Relax+, a w sumie 5zł różnicy. Przy tym pakiecie powinna Ci się w Strefie pojawić opcja dopełnienia do Extra+ za 10zł. Same tematyczne masz łącznie za 34,99zł.

 

Do tego można dobierać opcję na całą umowę:

C+ 25zł

HBO z HBO GO za 20zł

Cinemax za 8zł/10zł (ale jest już w HBO GO, więc musimy się zastanowić czy jest sens dopłacania)

C+Netflix 48zł

Netflix 38zł

Filmbox 5zł

Eleven 11,90zł

Mistrzowska Piłka 20zł (chociaż są na forum osoby, które dostały również przy składaku z C+ ten pakiet za free). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil2505 napisał:

@Vaniliovsky Optimum+ możesz wynagocjować za 24,99zł. Kanałów sporo więcej niż w Relax+, a w sumie 5zł różnicy. Przy tym pakiecie powinna Ci się w Strefie pojawić opcja dopełnienia do Extra+ za 10zł. Same tematyczne masz łącznie za 34,99zł.

 

Do tego można dobierać opcję na całą umowę:

C+ 25zł

HBO z HBO GO za 20zł

Cinemax za 8zł/10zł (ale jest już w HBO GO, więc musimy się zastanowić czy jest sens dopłacania)

C+Netflix 48zł

Netflix 38zł

Filmbox 5zł

Eleven 11,90zł

Mistrzowska Piłka 20zł (chociaż są na forum osoby, które dostały również przy składaku z C+ ten pakiet za free). 

To wychodzi 34,99+25+20 no i dajmy na to 10zł cinemax = 89,99. + Multiroom (Pewnie 10zł) = 99,99 i + Dekoder 4K mówiła mi 5zł. to już 105,99. Czyli tak jakby 10zł mniej, niż teraz co mi zaproponowała. Będę musiał trochę pomyśleć. Teraz do mnie dzwonią. Zostało jeszcze 5 miesięcy do końca umowy. Czy nie lepiej ich trochę potrzymać w niepewności i wysłać wypowiedzenie? Czy coś to da?

 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

Cześć. 

 

Dzisiaj została mi przedstawiona oferta. 

 

Obecnie Pakiet Extra+, Canal+ (Wszystkie), Multiroom - 109,99 

 

Przedłużeniowa - Extra+, Canal+, (Wszystkie) Multrioom, Pakiet HBO, 109,99 (Dostaję Pakiet HBO gratis na całą umowę.)

Lub Extra+, z Canal+ (Wszystkie), Multiroom, pakiet HBO, FilmBox, Eleven Sports - 134,99

 

Podczas rozmowy zależało mi prócz HBO na cinemax. W żaden sposob nie dala sie przekonac konsultantka. I w trzeba by doplacac 8zł miesiecznie za cienemax. 

 

CO o tym sądzicie? Czy można coś ugrać w cenie lepszego razem z Pakietem HBO i Cinemax? Czy lepiej wybrać wariant 1. HBO daje w cenie i dopłacać 8zł miesięcznie za Cinemax. Wtedy abonament wyniósł by 118zł miesięcznie. I jak się uda przekonać kierowniczkę to umowa na 12 miesięcy. 

 

Pytałem też o pakiet Relax+, Canal+, HBO, Cienemax i Multrioom. Pani stwierdziła że wgl się nie opłaca. Wyniosła by wtedy cena 104,99.

 

 

Superpremium 99,99 + MR 10 + Eleven 11,90 = 121,89

 

Superpremium 4k 109,99 + MR 10 + Cinemax 8 = 127,99

 

Poproś o któryś tych pakietów. Jeśli chcesz Filmboxy to opcja druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie ściemniać. Jestem abonentem cyfry z ponad 20 letnim stażem.Umowa do końca Listopada. Oferty przedłużeniowe.Pakiet VIP plus139zł.Superpremium4K 130zł. Superpremium115Zl. Pakiet exstra PLUS SPORT99zł.Do każdego pakietu doliczają opłate za dekoder 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ircios napisał:

Możesz być i 100 lat abonentem. Staż już od dawna przestał się liczyć.  

Na ostatniej fakturze będzie kwota ok 145 .

Da radę czysto teoretycznie zejść do ok 100 zł.

Nie zamierzam przedłużać umowy, ale ktoś mógłby być np zainteresowany cesją umowy.

Może być taka propozycja za Superpremium 4K?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...