Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Przeczytałem kilkanaście ostatnich stron ale nie znalazłem odpowiedzi. 

 

Aktualnie mama posiada pakiet Nowy Start + za 15,50 (12,5 abonament+3zl za dekoder). 

Umowa kończy się 31.05.2021.

Aktualnie na koncie abonenta jest możliwość przedłużenia umowy z tym pakietem za 12,5 na 24 miesiące. 

 

Czy da się wynegocjować coś lepszego? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, konrad12601 napisał:

Witam, 

Przeczytałem kilkanaście ostatnich stron ale nie znalazłem odpowiedzi. 

 

Aktualnie mama posiada pakiet Nowy Start + za 15,50 (12,5 abonament+3zl za dekoder). 

Umowa kończy się 31.05.2021.

Aktualnie na koncie abonenta jest możliwość przedłużenia umowy z tym pakietem za 12,5 na 24 miesiące. 

 

Czy da się wynegocjować coś lepszego? 

 

 

Start+ da się za 9,99zl. Pytanie czy zależy tylko na obniżeniu ceny czy tez zmianie na inny pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Greg78 napisał:

Start+ da się za 9,99zl. Pytanie czy zależy tylko na obniżeniu ceny czy tez zmianie na inny pakiet. 

Tylko na obniżeniu ceny, pakiet zostaje ten sam Start+. Da się bez wypowiedzenia ta kwotę 9,99?

Zakonczenie czasu określonego umowy za 11 dni. Ewentualnie specjalny numer kontaktowy by taka ofertę uzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, konrad12601 napisał:

Tylko na obniżeniu ceny, pakiet zostaje ten sam Start+. Da się bez wypowiedzenia ta kwotę 9,99?

Zakonczenie czasu określonego umowy za 11 dni. Ewentualnie specjalny numer kontaktowy by taka ofertę uzyskać? 

Bez wypowiedzenia raczej mało prawdopodobne. Numer tel 12 294 78 78

Edytowane przez Greg78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się umowa, miałem wiele telefonów. I postanowiłem napisać co w najlepszym wariancie mi zaoferowano.  Może komuś się przyda.

Pakiet ekstra, Canal+ x6*, eleven, mistrzowska piłka: 12 miesięcy za 69 zł po 12 miesiącach to samo za 81,99 zł

Albo po 12 miesiącach: Pakiet ekstra, Canal+ x6*, mistrzowska piłka: 12 miesięcy dalej za 69 zł

W obu wariantach  Hbo na 2 miesiące gratis

*canaly+ bez seriale i dokument.

 

Ps i muszę napisać, że w tym wątku jest jeden wielki bajzel, powinny być tylko ofert bez zbędnego pisania głupot.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michall1234 napisał:

Za ile można mieć przy przedłużeniu entry+ film ? 

 

Sa już jakieś oferty ?

Już było pisane....Propozycja nr 2 entry+film umowa na 12 miesięcy w cenie takiej jak dla nowych 50,00 zł., bo niby taniej się nie da... ale zaproponowano jako gratis do wyboru paczkę eleven sports lub filmbox na cały okres umowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moloko napisał:

muszę napisać, że w tym wątku jest jeden wielki bajzel, powinny być tylko ofert bez zbędnego pisania głupot.

Bardzo celna uwaga. Może moderator zmieniałby nazwę wątku na "Oferty dla stałych abonentów - dyskusja" i otworzył nowy wątek wyłącznie z ofertami. Wszelkie inne posty kasować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Greg78 napisał:

Już było pisane....Propozycja nr 2 entry+film umowa na 12 miesięcy w cenie takiej jak dla nowych 50,00 zł., bo niby taniej się nie da... ale zaproponowano jako gratis do wyboru paczkę eleven sports lub filmbox na cały okres umowy....

Każdy dostaje inna ofertę także nie pisz, ze bylo już pisane !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę,kończy mi się umowa.Posiadam następującą ofertę

Pakiet Extra+ z CANAL+(11),HBO z dekoderem bardzo starym z dyskiem 500Gb turboBox+ za 79.99zł

Propozycja jest taka że dokładają HBO GO i cena zostaje,albo dekoder DEKODER 4K ULTRABOX+ za 10 zł wynajem

Czy jest możliwe wynegocjowanie Extra+,CANAL+,CANAL+4k,HBO+HBO GO i DEKODER 4K ULTRABOX+ za 0zł w sumie za 79.99zł?

Jaka jest możliwie najlepsza opcja przy tej cenie,dodam że kanały sportowe typu MP nie są mi potrzebne.

Czy jest sens wymieniać dekoder turboBox+(mam go za darmo) na dekoder 4K ULTRABOX+????

Może jakaś inna opcja jest bardziej korzystna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mało płacisz za taki zestaw, to nie licz raczej na dekoder za free. Pewnie bez 5 zeta się nie obejdzie,  ale próbuj. 

 

2 godziny temu, michall1234 napisał:

Każdy dostaje inna ofertę także nie pisz, ze bylo już pisane !!!!!

Pytałeś to Ci odpowiedział. W czym masz problem.? Puki co to jedyna oferta. Wiedziałbyś jakbyś z tematem się zapoznał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gorzki33 napisał:

Bardzo proszę o radę,kończy mi się umowa.Posiadam następującą ofertę

Pakiet Extra+ z CANAL+(11),HBO z dekoderem bardzo starym z dyskiem 500Gb turboBox+ za 79.99zł

Propozycja jest taka że dokładają HBO GO i cena zostaje,albo dekoder DEKODER 4K ULTRABOX+ za 10 zł wynajem

Czy jest możliwe wynegocjowanie Extra+,CANAL+,CANAL+4k,HBO+HBO GO i DEKODER 4K ULTRABOX+ za 0zł w sumie za 79.99zł?

Jaka jest możliwie najlepsza opcja przy tej cenie,dodam że kanały sportowe typu MP nie są mi potrzebne.

Czy jest sens wymieniać dekoder turboBox+(mam go za darmo) na dekoder 4K ULTRABOX+????

Może jakaś inna opcja jest bardziej korzystna?

Byłem w identycznej sytuacji i dali mi dekoder za 0zł + 5zł miesięcznie za udostępnienie.  Dekoder z dyskiem oczywiście.  Warto wymienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, umowa do 31.07.2021. Dostałem takie przedłużenie:
 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Moduł CAM 10zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Moduł CAM 0 zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Czyli 99,99 zł. Obecnie płace 99,99 zł za bardzo podobny pakiet. Wylatują mi Cinemaxy, dochodzi Canal+ 4K plus moduł 4K oraz Fox Play wraz z Paramount Play. Czy to dobra oferta? Da radę coś ugrać jeszcze, Eleveny albo Cinemaxy? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84 obecnie chyba nie ma więcej niż 1m za 0. Jeżeli zrobisz aneks na początku miesiąca, to masz praktycznie 2m za 0. Można dostać eleveny + mmp za 25zł na cały okres umowy.

@matizw tej opcji cinemaxy możesz wyłączyć w dowolnym momencie. Obecnego pakietu nie ugrasz taniej, nie ma szans. Jedynie schodzenie niżej, ale to też musiałbyś rezygnować chociaż z C+ albo HBO.

 

 

 

Edytowane przez drq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z - moim zdaniem - ciekawszych ofert, jakie mam w ICA:

 

Okres oznaczony umowy: Od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 miesiące

Wybrane usługi: Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+

Wybrane promocje: Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

 

Teoretycznie niecałe 110 zł. miesięcznie za wszystkie C+, 4K, HBO, Eleveny i Polsaty Premium. W porównaniu z obecną ofertą podstawową, drożej o 5 złotych, a w zamian wliczone HBO i C+ 4K, które aktualnie mam dodatkowo płatne za około 30zł. 

 

Zgrzyt pojawił się jednak na ostatniej stronie procesu przedłużenia, gdzie cena podbija się o najem dekodera o... 30 złotych i robi się 140. Jeszcze nie rozmawiałem z nikim osobiście, umowa kończy się około listopada. Z zawartości pakietu przy cenie 110 byłbym zadowolony, choć możliwe, że będę potrzebował multiroomu, zatem pewnie za jakiś czas zamienię słowo z obsługą, co z tym najmem dekodera i ewentualną dopłatą za multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...