Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mpoesp

Można podpisać umowę na C+OTT i ten Box dostać za 1 zł.  Gdy się jednak ma umowę Sat to raczej nie opłacalne,  gdyż C+ OTT możesz sobie uruchomić przez aplikację Canal+ za free.

Jedynie co możesz zrobić to kupić go na własność za 199.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podstawą mają być kanały sportowe to C+OTT bardziej traktowałbym jako ciekawostkę albo tzw. backup dla usługi sat. Obecna jakość transmisji to lipa straszna w porównaniu z satelitą. Na pierwszy rzut oka niby jest OK ale na dłuższą metę w życiu bym nie zamienił sat na ott. Przynajmniej na chwilę obecną.

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

A jak inni dostali?

No właśnie nie mogę niczego znaleźć. 😉

Aktualnie płacę 80 zlotych za taki pakiet bez 4k i zastanawiam się czy mogę dostać z 4k za około 90.

Wczoraj miałem telefon z propozycją przedłużenia na tych samych warunkach i stąd moje pytanie. Umowa do sierpnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
8 minut temu, Mikizncplus napisał:

Radzę poczekać do jutro lub czwartku bo nowe oferty będą sztos - umowy na 12m z Canal+ MP, C+4k + HBO lub Eleven za 50zł plus podstawa 60kanałów. Dodatkowo Relax za 19, Optimum za 29.99, Extra za 49.99. 

 

Te nowe oferty są już na stronie.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się 31.05.2021 

Propozycja nr 1 start+ z paczka canal+ na cały okres umowy 34,99 zł. przy umowie na 24 miesiące; 

Propozycja nr 2 entry+film umowa na 12 miesięcy w cenie takiej jak dla nowych 50,00 zł., bo niby taniej się nie da... ale zaproponowano jako gratis do wyboru paczkę eleven sports lub filmbox na cały okres umowy. Póki co nie przyjąłem😉

 

Edytowane przez Katmandu78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...