Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam pakiet Extra z C+ 8, HBO z HBO GO, plus kolekcje jakieś na dekoderze x3.

Jestem od ponad 12 lat w C+ nigdy nie brałem multi a teraz potrzebuje i tutaj moje pytanie jakie to są koszty? Czy lepiej przez infolinie czy do punktu się udać?

Jaki dekoder mogę dobrać i jakie koszty są miesięczne oraz aktywacja.

Teraz główny dekoder mam Wifi Premium box.

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelTSW napisał:

W punkcie się bierze dekoder, aktywacja 49 chyba że przedłużasz umowę to za 0 zł dostaniesz. Wifipremiumbox jako główny ale wymień na 4k,szybszy jest. 

Kosz multiroom 10 zł za każdy dekoder 

Rozumiem jeden dekoder potrzebuje więc plus 10zl do rachunku. 

Nie przedłużam mam jeszcze około 14 miesięcy umowy więc 49zl pewnie będzie.

Dekoder 4K jakie koszty wynajmu? Da się za 0zl wyrwać w Aps? Jak nie to jaki za zero 0zl się da do Multi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka w strefie canal+ pojawiła mi się taka oferta:

 

Optimum+ z Canal+ za 49,99zł
Eleven za 11,9zł (opcjonalnie)
MP za 0zł

Paramount Play za 0zł
wymiana dekodera na 4K Ultrabox+ za 5zł/m-c

niestety zakładkę MR automatycznie przeskakuje i nie mogę wybrać

 

Raczej do strefy nie zerkam bo zawsze te oferty są dramatycznie słabe, a tu jw. nawet nie ma dramatu.

 

Widziałem, że ostatnio ktoś wyrwał jn. ofertę, więc też będę celować w ramach tele negocjacji, bo taki właśnie pakiet mnie interesuje:

Optimum+ 24,99 zł, Canal+ 25 zł, Canal+ 4K 0 zł, Mistrzowska Piłka 0 zł, Filmbox Pack 0 zł, wymiana dekodera głównego na Ultrabox 4K 0 zł, dobranie WiFi Box, MR 10 zł (dekodery bez opłaty aktywacyjnej).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ring napisał:

Jako ciekawostka w strefie canal+ pojawiła mi się taka oferta:

 

Optimum+ z Canal+ za 49,99zł
Eleven za 11,9zł (opcjonalnie)
MP za 0zł

Paramount Play za 0zł
wymiana dekodera na 4K Ultrabox+ za 5zł/m-c

niestety zakładkę MR automatycznie przeskakuje i nie mogę wybrać

 

Raczej do strefy nie zerkam bo zawsze te oferty są dramatycznie słabe, a tu jw. nawet nie ma dramatu.

 

Doczytaj to, co jest napisane małym druczkiem :) 49,99 zł to cena przez pierwsze 4 miesiące. Potem 99,99 zł do końca umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnosisz ze mysle ze mam dopełnienie za free? To jest dla kazdego wiec nie ma tu o czym dyskutowac.

Taki magnesik, zeby pozniej dokupic.

Masz tu jeszcze C+ 4k za zero, ;) cam za zero, multiroom za zero 😜

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam "Nowy Comfort+" i do tego Canal+ za 25zł . W sumie płacę 59,99. Wysłane wypowiedzenie, Pani przez telefon twierdzi że może dorzucić tylko do tego Pakiet Filmobxów (5 kanałów) + jakieś bzdety na 2 miesiące tylko: Tidal, HBO. 
Zależało mi na tej samej cenie + pakiet Mistrzowska Piłka, Pani twierdzi że pakiet MP tylko do abonamentów od kwoty 69,99, prawda to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w 1 lipca, więc C+ zaczyna dzwonić. W ogóle pierwszy raz zdarzyło mi się, że zadzwonili z pobliskiego punktu stacjonarnego. Zawsze to była infolinia. Pani powiedziała, że nie jest prawdą, że infolinia da lepsze warunki niż punkt. Stąd moje pytania: prawda to, czy jednak infolinia może więcej dać?

 

Drugie pytanie. Chciałbym zachować w sumie to co mam plus dodałbym Multiroom. W jakiej cenie takie oferty propononują teraz?

Nowy Comfort+ 

dopełnienie do Extra+  

C+

HBO

HBO GO

najem mediabox+ (tu muszę wymienić na coś nowego bo się zepsuł w sumie)

+ Multiroom.

 

Obecnie płacę 84 zł, średnia wyszła około 77 zł (bez multiroomu).

 

I trzecie pytanie: Jaki dekoder wziąć zamiast mediaboxa, tak żeby płynnie chodził?

 

Z góry dziękuję za jakiekolwiek info :)

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...