Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko dzwonia cały czas z innych bo blokuję. Wiec skąd mam wiedzieć że to oni? Nie wiem raczej nie będę brał tej opcji bo teraz będę miał bardzo mało czasu na oglądanie. Więc Netfix raczej będzie uruchamiany z przerwami. Kolejna sprawa jak uda sie dostać lepszy internet to nie wiem czy będę chciał wersję HD. Bardziej w PC+ interesuje mnie sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem ten pakiet Netflixa za 34zł (SD) ale moim zdaniem jakość byla niska i zmieniłem na wersję HD. 

 

Póki co mam dołączone do rachunku C+ w standardowej cenie z możliwością odłączenia w każdej chwili. Ale mam jeszcze czas by ewentualnie przedłużyć z tym ich nowym pakietem.

 

Tak ogólnie to się zastanawiam czy to się im opłaca. 48zł za oba pakiety, gdy jeden z nich kosztuje 43zł... 

Chociaż ostatnio zauważyłem, że Netflixa to wszędzie można taniej dostać albo z jakimiś dużymi rabatami. Ostatnio chyba Netia i Play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wypowiedziałem kilka dni temu umowę na Comfort+ + pakiet Canal+ w cenie 61,99. Planuję zejść do pakietu najniższego, aczkolwiek chciałbym sprawdzić, ile mogę zejść z ceny przy pozostawieniu obecnego pakietu + wymiana dekodera na kartę CI+. Czy ktoś z Was miał do czynienia w ostatnim czasie z ciekawą ofertą ze strony DUK?  Z góry dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

Kolejny telefon i kolejna oferta odpowiednik Extra  lub Extra +C+ za 69.99zł😃Ale konsultant bardzo miły i starał sie by mnie przekonać.Więc i ja byłem bardzo miły i powiedziałem że zablokuje ten numer chwile po rozmowie jak i poprzednie😂 Standardowo numer komórkowy.Konsultant twierdził że będą dzwonić bo system to wybiera a ja na to że będę blokować numery😅

Czy to jest zła oferta? Można dostać lepszą ofertę na Extra+ z C+ (6)? Złożylem wypowiedzenie i dziś mi proponują taką cenę w umowie na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie coś ugrać? Nic nie idzie więcej wynegocjować, mówią że to najlepsze i najtaniej co może być.

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się dziś Nic kompletnie nie można ugrać? Netflix mnie nie interesuje a to h2 jest tam z przypadku
Dziś mają dzwonić jeszcze
 

Suma       164,88 zł
CINEMAX NC+ OD 15 zł Cinemax 0zł do końca umowy 15,00 zł -15,00 zł 0,00 zł
Eleven Sports 15,90 PLN   15,90 zł -4,00 zł 11,90 zł
FOX Play 20 zł FOX Play 0zł/bo 20,00 zł -20,00 zł 0,00 zł
Filmbox Pack 15zł FilmboxPack 0zł do końca umowy 15,00 zł -15,00 zł 0,00 zł
HBO NC+ OD 25 zł HBO_0zł/bo 25,00 zł -25,00 zł 0,00 zł
History HD_H2 2,99 PLN   2,99 zł 0,00 zł 2,99 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA 30 ZŁ   30,00 zł -30,00 zł 0,00 zł
Multiroom Standard 20 zł MRSD_10zł_60m_uzup_10_60m 60,00 zł -30,00 zł 30,00 zł
Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł   20,00 zł 0,00 zł 20,00 zł
Nat Geo Play 10 zł Nat Geo Play 0zł/bo 10,00 zł -10,00 zł 0,00 zł
Pakiet Extra+ z CANAL+ 170 PLN Extra+ z C+ 104,99 zł/m, Obniżka rabatu na PG - grupa C schodek 6, Zgoda market_5zł/m rab na PG 170,00 zł -70,01 zł 99,99 zł
Paramount Play 10 zł Paramount Play 0 zł / m 10,00 zł -10,00 zł 0,00 zł
Zgody Marketingowe   Brak danych Brak danych Brak danych
nc+go TV HBO GO ITI 10 zł nc+go TV HBO GO 0 zł/bo 10,00 zł -10,00 zł 0,00 zł

 

Edytowane przez Bango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ircios napisał:

Skoro nie wiesz co to jest Superpremium 4k za 109.99, MR 10zł, dekoder 4k za free lub max 5 to nic nie ugrasz.


Kolego. Przy mojej ofercie SUperpremium wychodzi tylko 10 zł taniej i to kosztem cinemaxów...  A na 4K na chwile obecną mi nie zależy a dekoder można wymienić w każdej chwili. Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem.

Edytowane przez Bango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu tego roku został zaktualizowany regulamin promocji dla Abonentów z usługą Multiroom z dawnej Cyfry+, który po aktualizacji obejmuje promocję na moduł CAM CI+ ECP zwany w szczegółowych warunkach jako Moduł CAM 4K. Także przy najbliższych przedłużeniach umów nie powinno być już problemów z naliczaniem przez system opłaty cennikowej 10 zł/m za wydany moduł CAM CI+ ECP jako sprzęt uzupełniający w Multiroom z dawnej Cyfry+. Poniżej screen zaktualizowanego regulaminu promocji.

Multiroom-Standard-C-0-z-i-0-z-m-dla-Abo

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w tym dziale,

 

Panowie dziwna sprawa, bo przed chwilą dzwonił do mnie konsultant ,,z super ofertą Netflix" 4 ekrany za 47,00zł/ miesięcznie - prawda to? Fakt, w tym roku kończy mi się umowa, ale dopiero w grudniu ,,moje DNA wraz z moją śliną" mają w systemie. Już bym się zgodził, bo podobno ten plan kosztuje 52,00zł standardowo, lecz konsultant mnie poinformował, że w tym ,,ich planie" nie ma treści 4K, motywował to tym, że nawet zwykły netflix nie ma w swojej ofercie 4K. Wiecie coś na ten temat - oferta tyczyła przypominam czterech ekranów za 47,00zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek właśnie. Tak, jak @czerstwy mówi. Zjazd do pakietu podamstawowego, np. Optimum+ i za 48zł można dobrać opcję CANAL+Netflix na całą umowę. Co prawda tylko na dwa urządzenia, ale dopłacając kolejne 9zł powinno być na 4. 

Jeżeli ktoś ogląda na stałe oba pakiety to taka opcja się opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505- wiem,o tym, że do grudnia jest ,,lojalka", ale mi chodzi o treści 4K - czy one są czy ich nie ma? Bo tak jak mówię już bym wziął, ale zastanowiło mnie to jego zdanie ,,że w tym ,,ich planie" nie ma treści 4K, motywował to tym, że nawet zwykły netflix nie ma w swojej ofercie 4K."   Chodzi mi o to, czy jest jakakolwiek różnica między ofertą od nich - prócz mniejszej ceny? Bo miałbym ludzi na 4 ekrany :), ale czy to 4K jest rzeczywiście?

 

@czerstwyidolu mój :) (łącznie z @ircios)Jak Cię dobrze rozumiem to chodziło Ci o moje 124,99zł - tak, że w tej cenie Netflix 4K ? Bo mam Superpremium 4K z Canal+4K i Cinemaxem, ale za ,,chiny ludowe"  ta oferta nie utrzyma się z Netflixem" do mojego ,,okna negocjacyjnego" :) 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukx95 napisał:

W marcu tego roku został zaktualizowany regulamin promocji dla Abonentów z usługą Multiroom z dawnej Cyfry+, który po aktualizacji obejmuje promocję na moduł CAM CI+ ECP zwany w szczegółowych warunkach jako Moduł CAM 4K. Także przy najbliższych przedłużeniach umów nie powinno być już problemów z naliczaniem przez system opłaty cennikowej 10 zł/m za wydany moduł CAM CI+ ECP jako sprzęt uzupełniający w Multiroom z dawnej Cyfry+. Poniżej screen zaktualizowanego regulaminu promocji.

Multiroom-Standard-C-0-z-i-0-z-m-dla-Abo

potwierdzam moduł odebrany w lutym- w marcu opłata za moduł była w kwietniu już nie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...