Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2021 o 20:36, kacper_pwr napisał:

Witam, umowa do końca kwietnia. Propozycja od konsultanta, zależy mi na Canal+, Eleven, Mistrzowskiej Piłce oraz HBO:
Pakiet Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24m 
HBO 0 zł 24m
CINEMAX 0 zł 24m
Eleven Sports 11,90 zł 24m
FOX Play 0 zł 24m
Filmbox Pack 0 zł 24m
HBO GO 0 zł 24m
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł 24m
Nat Geo Play 0 zł 24m
Paramount Play 0 zł 24m.
Jak sądzicie, dobra oferta?

Lepszej nie dostaniesz. Ja mam właśnie taką ofertę na 15 miesięcy plus 5 zł płacę za dekoder z dyskiem 4K.

Bierz i nie czekaj lepszej nie dostaniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czerstwy napisał:

To pytanie to chyba nie do nas, a raczej dla Twoich przełożonych. No, chyba że tylko głośno myślisz, a nie pytasz. 😉

 

14 godzin temu, ircios napisał:

Oferują MP, które nie jest gwarantowane zapewne.

 

Dla osób przedłużających umowę i świadomych proponuję przy przedłużeniu umowy z konsultantem zapytać na jakiej podstawie takie gwarancję udziela 😁

 

Jak tak dalej pójdzie to w sumie zaraz się okaże że MP guzik warta będzie jak powstanie SuperLiga 😅

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o nowym pomyśle topowych klubów europejskich odnośnie startu Superligi z pominięciem UEFA i LM. Coraz więcej klubów jest typ pomysłem zainteresowana 😁

 

Co do podpisania przez Canal+ współpracy z Polsatem ws kontynuowania PSP w Canal+ co jeśli nastąpi to w sierpniu? W lipcu kanały zostaną zgodnie z regulaminem odłączone i powrócą na wrzesień. A że może się zmienić regulamin i w nowej ofercie kanały mogą nazywać się nie mistrzowska piłka a super mistrzowska piłka to się może okazać że oferta wg starych ofert nie jest gwarantowana 😁 dlatego z ciekawości zapytajcie konsultanta na jakiej podstawie Wam gwarantuje dostęp do praw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mikizncplus napisał:

Poczytaj sobie o nowym pomyśle topowych klubów europejskich odnośnie startu Superligi z pominięciem UEFA i LM. Coraz więcej klubów jest typ pomysłem zainteresowana 😁

 

Co do podpisania przez Canal+ współpracy z Polsatem ws kontynuowania PSP w Canal+ co jeśli nastąpi to w sierpniu? W lipcu kanały zostaną zgodnie z regulaminem odłączone i powrócą na wrzesień. A że może się zmienić regulamin i w nowej ofercie kanały mogą nazywać się nie mistrzowska piłka a super mistrzowska piłka to się może okazać że oferta wg starych ofert nie jest gwarantowana 😁 dlatego z ciekawości zapytajcie konsultanta na jakiej podstawie Wam gwarantuje dostęp do praw. 

Nie sądzę by operator aż tak będzie kombinował😉Nawet gdyby cos zmienili to ci co maja MP dostana rozgrywki LM nawet w innej paczce. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus, to sobie będę oglądał w Ipla w SuperHD/4K lub , tam gdzie Superliga będzie transmitowana. Nic w życiu nie trwa wiecznie.
Wazne , ze mam MMP , to dla mnie się liczy

Czy to co piszesz jest tak samo wiarygodne jak to z lutego? 🤣

Tak pisałeś o Canal+ przez internet, bo taka miało to jeszcze nazwę 😁
 

W dniu 19.02.2021 o 13:17, Mikizncplus napisał:

Najprawdopodobniej do końca lutego pojawi się aplikacja na webosa - LG; Samsung z Tizenem - kwiecień/maj. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Kopie sie z nimi o moduł. Mam multi po cyfrze. Jak to załatwić. Czy biorąc moduł jest szansa na zostawienie pace z jednym cameleonem?

 

Teraz start 9.99 + c+ 25.... mulii po cyfrze 0

 

Jak to załatwić?

 

Patrzyłem kilkanascie stron wstecz i nikt nie podał scenariusza jak to załatwić wprost.

 

ps. umowa jeszcze pol roku...

Edytowane przez avallach
Dodanie okresu um.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem lekko wstrząśnięty, nie zmieszany oferowanymi warunkami.

Dzwonił do mnie konsultant i powiedział, że jak do końca kwietnia nie przedłużę umowy, to wchodzi nowy cennik i wzrosną ceny. Umowę mam jeszcze 3 miesiące.

Mam obecnie: 

Extra+ - 49.99 PLN

WiFi Premiumbox+ - 5 PLN

Multiroom standard - 10 PLN na karcie Cayman

Razem 64.99 PLN

 

I teraz moje pytanie: Wierzyć konsultantowi i przedłużać na takich samych warunkach, czy cokolwiek cenowo da się zejść poprzez wysłanie wypowiedzenia? Nie interesują mnie bonusy, jedynie niższa cena. 

Widziałem, że niektórzy chwalili się Extra+ za 44.99 PLN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, avallach napisał:

....Jak to załatwić?

 

Patrzyłem kilkanascie stron wstecz i nikt nie podał scenariusza jak to załatwić wprost....

Słabo patrzałeś. 

Kolego @lukx95możesz pomóc? Bo @avallach błądzi. 

 

15 minut temu, PolskiOgladacz napisał:

Witam. Jestem lekko wstrząśnięty, nie zmieszany oferowanymi warunkami.

Dzwonił do mnie konsultant i powiedział, że jak do końca kwietnia nie przedłużę umowy, to wchodzi nowy cennik i wzrosną ceny. Umowę mam jeszcze 3 miesiące.

Mam obecnie: 

Extra+ - 49.99 PLN

WiFi Premiumbox+ - 5 PLN

Multiroom standard - 10 PLN na karcie Cayman

Razem 64.99 PLN

 

I teraz moje pytanie: Wierzyć konsultantowi i przedłużać na takich samych warunkach, czy cokolwiek cenowo da się zejść poprzez wysłanie wypowiedzenia? Nie interesują mnie bonusy, jedynie niższa cena. 

Widziałem, że niektórzy chwalili się Extra+ za 44.99 PLN

 

Bzdury mówił. 5 zł ugrasz. Na wyłączeniu dzierżawy za dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...