Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIc dziwnego. Tak sam poprosiłem. ALe znowu widze ze da sie dostac Extra+ pelnym C+ z 4K, MP, HBO+MBO GO za 79,99 a mi Pani a wczesniej i dwoch Panów usilnie wciskali ze z darmowym HBO+HBO Go i C4K nie ma oferty na extra+ za 79,99 i ostatecznie mam za 94,99 czyli o 15 pln za drogo.   Pytanie dotyczyło tego czy nie akceptując oferty musze ponownie złożyć wypowiedzenie bo przecież je wycofałem.

Edytowane przez sponn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, sponn napisał:

NIc dziwnego. Tak sam poprosiłem. ALe znowu widze ze da sie dostac Extra+ pelnym C+ z 4K, MP, HBO+MBO GO za 79,99 a mi Pani a wczesniej i dwoch Panów usilnie wciskali ze z darmowym HBO+HBO Go i C4K nie ma oferty na extra+ za 79,99 i ostatecznie mam za 94,99 czyli o 15 pln za drogo.   Pytanie dotyczyło tego czy nie akceptując oferty musze ponownie złożyć wypowiedzenie bo przecież je wycofałem.

Ewentualnie można spróbować zawalczyć o "składaka". 

Np. Optimum+ (24,99zł) + Extra+ (10zł) + CANAL+ (25zł) + HBO z HBO GO (20zł) = 79,99zł. 

W tej konfiguracji możliwe jest wywalczenie C+4k za 0zł, ale już z Mistrzowską Piłka będzie trudniej. Jeden forumowicz chwalił się,  że dostał za 0zł przy składaku, ale ogólnie to raczej szanse są małe. Pozostaje 20zł na stałe lub np. 15zł w opcji "włącz-wyłącz". 

 

Jeżeli wycofałeś wypowiedzenie to konieczne jest ponowne złożenie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 miesiące do końca umowy na pakiet Superpremium 4K z Ultraboxem i planuje zejść niżej (wypowiedzenie złożone). Zastanawiam się, czy taka oferta będzie dla mnie możliwa :-) 

Nie uda mi się tego dostać wyżej wymienionego pakietu (Extra+ z Canal+ (6), HBO, MP i Multiroomem z Ultraboxem) za 85 zł dla stałych abonentów?

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Simi90 napisał:

Mam 2 miesiące do końca umowy na pakiet Superpremium 4K z Ultraboxem i planuje zejść niżej (wypowiedzenie złożone). Zastanawiam się, czy taka oferta będzie dla mnie możliwa :-) 

Nie uda mi się tego dostać ww/ pakietu za 85 zł dla stałych abonentów?

Trzeba przyznać że masz poczucie humoru.Superpremium 4K za 85 zł😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Simi90 napisał:

W takim razie za ile można dostać Extra+ z Canal+ (6), HBO, MP i Multiroomem z Ultraboxem? 

Mówię o tym co napisałem wyżej. Czy uda mi się dostać ten pakiet (cytowany) za 85 zł schodząc z pakietu Superpremium 4K. Wiem, że Superpremium 4K dla stałych abonentów kosztuje 109,99 zł

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponawiam pytanie, czy jest szansa na lepsza oferte, ewnetualnie po 2 miesiacach dopelnienie do extra za 10zl?

 

Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m

Dopełnienie do Extra+ 0 zł 2 m

CANAL+ 25 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Multiroom Standard C+ 0zł

Najem ultra box 4k 5zł dla Abonentów

 

Razem 66,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelTSW wątek zaczyna się w 2013 r, oferty zmieniają się więc dlatego pytałem, może zamiast wymądrzać się to lepiej napisać jak się wie lub lepiej nie pisać nic jak taki wpis jak Twój nie wnosi niczego do forum. Po to jest takie forum żeby zadawać pytania, a pytanie o aktualną ofertę jest jak najbardziej na miejscu, mogę poszukać wstecz i być może było podobne pytanie ale co mi to da jeśli to było nawet miesiąc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomekk35 napisał:

PawelTSW wątek zaczyna się w 2013 r, oferty zmieniają się więc dlatego pytałem...

Nikt Ci nie każe czytać od 2013. Wystarczy trochę się zagłębić w ostatnie max kilkanaście stron. Jest nawet przypięte zestawienie. 

Wiesz dlaczego jest tyle stron nabitych?

Właśnie przez non stop zadawane te same pytania, gdzie często się nawet zdarza, że pytanie pada, a odpowiedź jest post wyżej. 

Skoro jest problem z zagłębieniem się do tematu, to dodam do wypowiedzi kolegi @czerstwy, że jest możliwość dostania też na kilka m. HBO z Go.

Edytowane przez Kirk
Pisownia.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilkanaście stron wstecz, są pytania to fakt, ale dużo jest odpowiedzi pustych nie na temat typu:było już to pytanie i stąd tyle stron wątku. I to że ktoś tydzień czy miesiąc temu zadał podobne pytanie nie znaczy że oferta się nie zmieniła lub ktoś nie dostał coś nowego, to nie forum np. o samochodach gdzie pewne rzeczy są stałe i faktycznie nie ma sensu ponawiać pytań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...