Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas przedłużania umowy (wypowiedzenie) otrzymałem ofertę comfort plus + 11 canal plus za 49,99 (24m). Zdecydowałem się jednak na sam comfort plus za 29,99 i 3msc canal plus za free (15m). Trochę żałuję i zastanawiam się czy ta oferta z zobowiązaniem 24m za 49,99 jest tylko dla tych osób co wypowiedziały umowę czy może będę mógł z niej skorzystać jak zostanie mi 7-8 msc umowy i będę wyrażał chęć przedłużyć na 24m? Czy ktoś z Was miał taką ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po burzliwych negocjacjach mam spokój na 15 miesięcy

 

Było:

  • Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów
  • Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
  • Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
  • Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Cinemax 0 zł/m dla Abonentów
  • Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów

Obecnie

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 15 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów
(05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0
zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),
Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla
Abonentów (07/20) Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 5 zł/m dla Abonentów (03/20) Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Oczywiście byli bardzo mili i pozwolili mi pozostać przy dotychczasowych warunkach dorzucając dekoder z dyskiem za 5 zł ;)

Rada: Jak coś mieliście jakiś pakiet za "0 zł" w dotychczasowej umowie, twardo domagajcie się aby ta promocja pozostała(proponowali mi Superpremium 4K za 109,99 + 8 zł Cinemax+ dekoder 5 zł)

Pozdrawiam

Edytowane przez GRmister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Za 49,99 można mieć Optimum z C+, a Comfort z C+ za 47,50 na 24m. 

To prawda. Tylko ze taka oferte mozna uzyskac tylko z wyslanym wypowiedzeniem czy rowniez przedluzajac umowe ktora dopiero za 5-7 msc dobiega konca?

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

dwa lata temu, mądra "duszyczka" z tego forum doradziła mi abym złożył wypowiedzenie i czekał do samego końca na ofertę jakiej oczekiwałem. Tak uczyniłem. Zadzwonili kilka dni po rozwiązaniu umowy.

Czy aktualnie taki manewr wchodzi w grę? Ktoś doświadczył wynegocjowania oferty po rozwiązaniu umowy?

pozdr 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak jest z ofertą na Netflix'a? Da się wynegocjować jakieś lepsze stawki niż bezpośrednio zakup w netflix'ie? Bo obecnie mam dopełnienie do Netflix'a za 38 zł pakiet 2 x HD.

Co prawda interesowałby mnie tylko 4K, który teraz standardowo opłacam - wiecie może jak to wygląda w C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Obecna oferta kosztuje mnie 139,99 zł

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł

Eleven Sports 10 zł

Mistrzowska piłka 20 zł

Multi Man Pack 15 zł

Multiroom standard 10 zł

Najem Mediabox+ 5 zł

 

Propozycja jaką dostałem to ta sama oferta tylko 4k z dekoderem 4k za 144,99 zł. Warto to brać czy negocjować?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czarny2807 napisał:

Dzień dobry. Obecna oferta kosztuje mnie 139,99 zł

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł

Eleven Sports 10 zł

Mistrzowska piłka 20 zł

Multi Man Pack 15 zł

Multiroom standard 10 zł

Najem Mediabox+ 5 zł

 

Propozycja jaką dostałem to ta sama oferta tylko 4k z dekoderem 4k za 144,99 zł. Warto to brać czy negocjować?

 

 

 

Ta oferta  jest warta max w zaokrągleniu 107 z dekoderem 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...