Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem ofertę :

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 57,5 

 

Wcześniej za to samo  płaciłem 62,50 - przedłużać ? czy odrzucić. Dodam oferta bez złożenia wypowiedzenia (wążny abo. do końca maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

I kolejnych 10 może być z taka sama ofertą lub gorszą. Sam tak mam dziś po kolejnym telefonie zablokowałem ich numer i mam spokój.

Widzę że nie tylko dla ciebie zrobili się niemili;)

Do mnie też dzwonił wczoraj konsultant próbując się dogadać

Oczywiście zaproponował to co mam w tej samej cenie

  • Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów
  • Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
  • Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
  • Cinemax 0 zł/m dla Abonentów

Zapytałem czy da radę dobrać do tego Multi ManPack+ Eleven za 25 zł i dekoder z dyskiem za 0 zł

Stanowczo odmówił i jak chce Multi Man Packa to 20 zł extra (bo od 2 lat nie ma promocji MMP+ Eleven za 25 zł) + dekoder z dyskiem za 5 zł

Po zsumowaniu wychodzi 136,89 zł za darmo dorzuci mi Canal + 4K i Paramount Play z wielką łaską to stwierdzając

Stwierdziłem że za 139,99 zł mogę mieć pakiet VIP na co on mi odpowiedział że tak jednak 5 zł muszę dopłacić za dekoder z dyskiem 4K

Konsultant był strasznie niemiły i bezczelny stwierdził stanowczo że i tak wie że z nimi zostanę a im dużej będę zwlekał to będzie to dla mnie coraz gorzej cenowo wręcz wymuszając że to co obecnie proponuje to najlepsza obecnie oferta dla mnie i teraz dzwoni bo próbuję się dogadać a 31 marca to już im nie będzie zależało i nie będą już wydzwaniać

Dzisiaj sms: Taniej już nie będzie proszę o kontakt w sprawie przedłużenie umowy ;) oraz że po północy 31 marca stracę sygnał ....

Jestem już 6 lat z nimi ale z takim zachowaniem spotykam się pierwszy raz;/

Coś chyba ich COVID dopada;)

 

 

 

Edytowane przez GRmister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czerstwy napisał:

U mnie dziś konsultant był miły ale jak mi zaoferował  Extra +C+Netflix za ponad 120 zł to wiedziałem że nie ma z kim rozmawiać. Przedstawiłem swoje argumenty na które konsultant swoich praktycznie nie miał i poinformowałem że blokuje ich numer i mają nie dzwonić.

A dokąd masz umowę?

Ja jak zapytałem kiedyś o pakiet Extra z C+ do tego HBO z HBO GO + Eleven + Mistrzowska Piłka plus dekoder 4K otrzymałem odpowiedź

Extra z C+ - 79,99 zł HBO z HBO GO za 25 zł , Eleven za 11,90 zł MP- 5 zł Dekoder z dyskiem 5 zł

Chciałem chociaż HBO z HBOGo za 0 zł nie dało rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GRmister napisał:

....Jestem już 6 lat z nimi ale z takim zachowaniem spotykam się pierwszy raz;/

Coś chyba ich COVID dopada;)

 

 

 

Staż od dawna się nie liczy ... a jesteś dopiero 6 lat.

 

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Miałem do końca lutego obecnie jestem na nieokreślonej.😉

Złóż wypowiedzenie.  Zawsze możesz wycofać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przed chwilą przedłużyłem, tak jak poniżej + wymiana turbacza na 4k z dyskiem za 0 zł, ja jestem zadowolony i spokój na 24 miechy.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl



 

 

 

 

 

 

Edit.

Udałem się dziś 26.03 do salonu na wymianę turbacza na 4k z dyskiem, wszystko odbyło się bez problemów, Pan ze salonu spojrzał na turbo i powiedział cytuję "dekoder turbo jest Pański, proszę go zabrać, my go nie chcemy...". Trochę się zdziwiłem ale zabrałem 3 pudla pod pachę i do domu 🤔

Edytowane przez sławek72
doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :) Piszę do Was, chyba jak wszyscy o poradę.

 

Z końcem marca kończy mi się umowa, w tej chwili mam takie coś:

  • Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
  • Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
  • Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
  • HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18)

Zależy mi w zasadzie tylko na kanałach zawierających sport a więc C+, Eleven i Mistrzowska Piłka. Dzwonili do mnie kilka razy i oferują to samo co mam (identyczna konfiguracja) za tą samą cenę (82zł/mies). Myślicie że warto zostawać przy Extra+, czy korzystniej jest zaczynać od dołu np Optimum+ i do tego próbować dobrać resztę? Na stronie Canal+ jest teraz np pakiet Extra+ z kanałami Eleven za 0 zł na 5 mies, możliwe jest aby coś takiego wynegocjować?

Dzięki i pozdro dla wszystkich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie oglądasz kanałów z E+ to Ci nie potrzebne. Zejdź na optimum, ale czy potem taniej będziesz miał,  to zależy za ile Optimum dostaniesz. A o ofertę ze strony operatora to zapytaj konsula czy Ci dadzą jak dla nowego. Przekalkuluj 5 m za free, a potem ile trzeba płacić  do końca umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzybekprawdziwek Jak chcesz brać opcję dodatkową Dopełnienie do Extra+, to radziłbym Ci brać pakiet Optimum+, który jest od 24,99 zł/m oferowany, bo przy Comforcie+ obecnie bardzo ciężko dostać Dopełnienie do Extra+. W Dopełnieniu do Extra+ są dostępne wszystkie te kanały co w pakiecie bazowym Extra+.

Edytowane przez lukx95
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w poprzednich postach czytałem o opcji Optimum+ 25 zł Dopełnienie do E+ 10 zł Full C+ 25 zł i MP za 0,  takie coś jest w zasięgu? Jak jest teraz z długościami umów, tylko 24msc?  I czy możliwa jest przesiadka z TurboBoxa+ na Ultraboxa?

Edytowane przez grzybekprawdziwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...