Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że dopełnienie do E+ trzeba ogarnąć przy podpisywaniu nowego kontraktu na tyle ile "da konsul". A później marudzić na infolinii że wyłączyli z nadzieją że włączą do końca okresu po 10/mc. Może ktoś zna temat dopełnień do E+ - dobrze byłoby wiedzieć jak "to biega".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, django napisał:

@nugget Przy pakiecie Comfort+ i Optimum+ dostaje się Dopełnienie do Extra+ na 1 pełny miesiąc za free i potem opcja jest odłączana automatycznie.

To już coś. Jest punkt zaczepienia. Czy ktoś dostał ostatnio E+ w sposób opisany przez @django i po wygaśnięciu promocji (lub tuż przed wyłączeniem E+) zdołał przedłużyć do końca kontraktu za 10/mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, nugget napisał:

To już coś. Jest punkt zaczepienia. Czy ktoś dostał ostatnio E+ w sposób opisany przez @django i po wygaśnięciu promocji (lub tuż przed wyłączeniem E+) zdołał przedłużyć do końca kontraktu za 10/mc?

Każdy tak to dostaje na 1 miesiąc za free z automatycznym odłączeniem przy tych dwóch pakietach. Przy pakiecie Comfort+ za 22,50 zł nie chcą dawać za bardzo Dopełnienia do Extra+ za 10 zł od jakiegoś czasu.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej Comfort+dop.Extra+C+ za 19.99 zł+10 zł+ 25 zł przez dwie umowy.W sumie to masz racje bo tylko dwa razy dostałem taka ofertę  czyli 2.5 zeta drożej niz mam obecnie. Ale to jest umowa bez wypowiedzenia obecnie bezterminowa za ok 59  zeta. Najczęściej oferowali 69.99 zł ale dzwonili tylko z jednego numeru z którego inni tez dostawali słabe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Do końca marca mam czas na przedłużenie umowy. Telefony z infolinii co 2 dni ;) Aktualnie mam Extra+ z C+, HBO, HBO GO, MR i Ultrabox 4K, piłka. Cinemax, Filmbox, Nat Geo Play, Fox Play. Płacę 109 PLN.

 

Zależy mi na NC+ w tym NC+GO, 4K i jak największej liczbie kanałów w niskiej cenie. Aktualnie propozycje:

 

1. Start + wszystkie Canal+ (w tym 4K), NC+GO 100h, online bez ograniczeń w cenie 39.90.

2. Comfort+ +wszystkie Canal+ (w tym 4K), NC+GO 100h, online bez ograniczeń w cenie 59.90.

 

Umowy na 15 miesięcy.

 

Widzę, że można taniej. Chciałbym się zamknąć w kwocie 50zł. Nie używam Multiroom. Co można wycisnąć z konsultanta?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, onken napisał:

Ja też mam c+ za 25 zł a mimo tego nie chcą mi dać dopełnienia za 10 zl do Extra+ :/

sprawdzają za ile masz comfort, idą po zgodę kierownika za 10 zł, za dużo pakietów poszło poniżej pewnego progu

co innego utrzymanie oferty jak ktoś już miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze,

 

Moja obecna umowa (wypowiedziana, do końca bieżącego miesiąca):

 

Nowy Comfort+

Dopełnienie do Extra+

CANAL+ (& VOD)

HBO (& HBO GO)

MULTIROOM STANDARD

CAMELEON (2x)

WiFi Box+ (2x)

Cena 77,50zł

Ewentualnie, od kwietnia 81,50zł (bez zobowiązania)

 

Dziś pojawiła się niby możliwość wymiany jednego wifiBox'a+ na dekoder 4K z dyskiem oraz włączenia opcji C+4K przy łącznym abonamencie 89,99zł (aktywacja 0zł). Jutro mają dzwonić, jeśli taką propozycję zatwierdzi "góra". Co myślicie? Warto?

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na pewno nie masz opłaty za Multiroom na dwóch Cameleonach. Po zmianie będzie dodatkowo 10. Jeden Cameleon zostaję. Oferta do przyjęcia no i dekoder 4k + Canal +4k. Będzie Pan zadowolony.
Wychodzi
Comfort 24.99
Dopełnienie 10.00
Full Canal + 25.00
Hbo 20.00
Multiroom 10.00.
Dekoder 4k 0.00
Canal+ 4k 0.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piotr77sat napisał:

Obecnie na pewno nie masz opłaty za Multiroom na dwóch Cameleonach. Po zmianie będzie dodatkowo 10. Jeden Cameleon zostaję. Oferta do przyjęcia no i dekoder 4k + Canal +4k. Będzie Pan zadowolony.

Po zmianie będzie jeden Cameleon, a drugi Cayman czyli nadal 0zł za multiroom. Dziś dogadałem tak, że cena 89,99zł będzie już ostateczna czyli z opłatą za C+4K, dzierżawę sprzętu i za multiroom (0zł). Do tej pory proponowali mi 94,99zł z czego to owe 5zł nadwyżki to miała być opłata za dzierżawę dekodera 4K (HDD), a C+4K i multiroom za 0zł. Do obu propozycji aktywacja dekodera wynosi również 0zł. Zobaczymy jutro co z tego będzie...

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek Jak chcesz być dojony to bierz za 94,99. Oferta warta nie więcej niż płacisz obecnie.

Do tego C+4k powinni dać znać cenie i max 5 zeta za dekoder 4k.

MR będziesz miał z 0, ale w każdej chwili beda mogli Ci zrobić w sieci. Aby tego uniknąć to najlepsze rozwiązanie to wymiana na dekoder 4k i wifiszrota na moduł CI+ ECP.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6) i Eleven (głównie zależało mi na sporcie). Razem z nc+go 100h, dekoderem Wifi PremiumBox i dyskiem i po rabatach płaciłem 86zł. Złożyłem wypowiedzenie miesiąc temu, dostałem telefon wczoraj z ofertą przedłużenia na tych samych warunkach, dodatkowo Mistrzowska Piłka na cały okres + 5 miesięcy wszystkich HBO. To wszystko za 82zł. 

 

Co przy takim układzie można próbować ugrać? Nie zależy mi specjalnie na brakujących kanałach C+ ani dekoderze 4k, prędzej na stałe HBO, a już najbardziej żeby zejść z ceny. Ktoś miał podobną sytuację w ostatnim czasie i coś podziałał?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...