Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Extra+ za 44,99zł, + 2zł za dekoder WiFiBox+ w sumie 46,99zł.

Wysłałem wypowiedzenie bo myslalem o przesiadce z telewizją w Orange w pakiecie Orange Love.

 

Jednak zadzwonili ostatnio na drugi dzień po wypowiedzeniu i oferują:

Comfort+ z 11xC+ z C+4K, wymiana dekodera na UltraBoxa i opłata 0zł. w sumie miesięcznie za 55zł. 

 

Mysliście ze dobra oferta ? czy mozna ugrać coś lepiej ?

Edytowane przez PeterMac83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mówi ze doda Canal+ 4K dodatkowo za 0zł

 

Czyli standardowo ten pakiet wychodzi 62,50zł 

 

Comfrot+ - 22,50zł

11x Canal+ - 25zł

Canal+ 4K - 10zł

4K UltraBox - 5zł.


A oni mi dają w wielkie łasce to wszystko za 55zł miesięcznie, tak na prawdę 7,50zł mniej, niż standardowo.

 

To chyba myśle powinni dać zamiast Comfort+ dać Optimum+, czyli za całość 55zł to wtedy mozna byłoby powiedzieć ze dobra oferta. 

Jak myślicie ? moze za duzo wymagam ?

 

 

Czy jesli bym sie zgodził, to czy pozniej bedzie ciezko zrobić downgrade zejście na coś tanszego za 2 lata ? np. zrezygnować z czegoś, aby obnizyć sobie cene ? 

Edytowane przez PeterMac83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZieki, a po ile dają sam Optimum+ na przedluzenie ? bo w zestawieniu nie ma go jeszcze wpisanego.

 

Z drugiej strony widzę ze najnizsza kwota za Comfort+ jaki dają w DUK to 22,50zl, za 11xC+ tutaj sztywne 25zł, C+ 4K dają za darmo, dekoder UltraBox też.

Czlyli w sumie powinni dać to za 47,50zł ? z Comfortem+  ? 

 

Edytowane przez PeterMac83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba warto ich przetrzymać ?, albo niech dadzą Optimum+, z 11xC+ z C+4K, UltraBox za 0zł - za 55zł miesięcznie to się zgodzę.

 

Myśliście ze da sie coś takiego ugrać bez wiekszego trudu ?

 

Co do Orange Lov.., to ja w sumie chciałem iśc po taniości bo i tak nie oglada sie u mnie duzo tak telewizji, takze myslalem o wzieciu za 10zł do abonamentu pakietu Standard tylko.

Edytowane przez PeterMac83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, Music+ PREMIUM, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 29,99 zł 15 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Music+ Premium 0 zł 2 m (01/21), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Pytanie do obeznanych, dlaczego w podsumowaniu mam Najem WiFi Box+ ? (a nie UltraBox o jakim była mowa podczas rozwmowy) ?

HBO dali na okres 2 miesiecy albo 3 do końca maja, Tidala,i jakies tam C+VOD.

W sumie na 15 miesięcy wziąłem juz zeby było z głowy. Nie ma dramatu myślę.

Edytowane przez PeterMac83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy to dobra oferta ?
Extra+ 44,99 zł , Filmbox Pack 5 zł/m, HBO i HBO GO 0 zł/m Multiroom Standard opłata 10 zł/m, Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m, Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m łącznie 64.99 zł

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezary1020

Standardowe pismo - imię, nazwisko, adres, może być telefon/numer abonenta. Krótka informacja: "Proszę o rozwiązanie umowy wraz z końcem okresu minimalnego (lub oznaczonego - jak kto woli)." Podpis.

Następnie przeskanować lub zrobić zdjęcie i wysłać przez Strefę Abonenta. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Extra+ za 60 zł , Cinemax 0 zł , Filmbox 0 zł, dekoder 4k za 1 zł, 2XMR po 10 zł. Razem 81 zł. 

Umowa kończy się z końcem kwietnia. Oferują to samo co posiadam, ale bez Cinemax za 77,50 zł.

Czy po wysłaniu wypowiedzenia mogę walczyć o Extra+ (bez Cinemax)  ,ale z Canal+  lub HBO w cenie 60 zł plus 20 za 2xMR czyli razem 80zł?

Edytowane przez cezary1020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cezary1020 napisał:

Posiadam Extra+ za 60 zł , Cinemax 0 zł , Filmbox 0 zł, dekoder 4k za 1 zł, 2XMR po 10 zł. Razem 81 zł. 

Umowa kończy się z końcem kwietnia. Oferują to samo co posiadam, ale bez Cinemax za 77,50 zł.

Czy po wysłaniu wypowiedzenia mogę walczyć o Extra+ (bez Cinemax)  ,ale z Canal+  lub HBO w cenie 60 zł plus 20 za 2xMR?

Możesz spróbować pokombinować.

Chyba najkorzystniej byłoby zejść do pakietu Optimum+ za 24,99zł. Następnie dobrać pakiet Extra+ za 10/15zł. CANAL+ możesz dobrać za 25zł, HBO za 20zł, Cinemax widziałem za 8/10zł (bardziej bym się skłaniał do 10zł, bo 8zł dostawali głównie ci z nowym Superpremium+, którzy tych kanałów byli pozbawioni na rzecz Filmboxów), Filmbox można mieć za 5zł miesięcznie - te opcje są w takich cenach z zobowiązaniem na całą umowę. 

2xMR jest po 10zł (20zł łącznie) - i tutaj nic nie wynagocjujesz.

Dekoder 4K za 1zł myślę, że jesteś w stanie utrzymać, a może nawet zrabatować do 0zł (dlaczego masz płacić więcej niż teraz?!).

 

Podsumowując - najlepiej zejść do podstawy, czyli Optimum+ za 24,99zł + 2MR za 20zł i potem w trakcie umowy ewentualnie dobrać na całą umowę to co by się chciało (Extra+ za 10/15zł, C+ za 25zł, HBO za 20zł, Cinemax za 8/10zł, Filmbox za 5zł).

 

Ogólnie jak nie masz konieczności oglądania kanałów Cinemax to lepszym rozwiązaniem jest HBO za 20zł - tam masz bibliotekę z filmami z Cinemax, więc moim zdaniem nie ma sensu przy HBO dodatkowo abonować Cinemax.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...