Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dominik_fil napisał:

Ale na ile C+ na 2 m jak jest na stronie dla nowych?

Może źle liczę ale 22,5 comfort+ dop do extra 10 + 25 za canal + (11) -ale nie ma takiej opcji podobno według konsultanta dziś info

Edytowane przez jawrob11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

@dominik_fil a jaki mają pakiet? 

Właśnie sprawdziłem na koncie.

Mają:

Nowy Comfort + z Canal + (^) Live

Nat Geo Play 0 zł

FOX Play 0 zł

Mistrzowska Piłka 0 zł

Dekoder Ultra Box_/PVR Pace 

Karta Vameleon

 

i za to płacą 69,99 zł

 

Czy to dużo? Co można lepszego wynegocjować? Na pewno chcemy Mulitoom.

Jaki ewentualnie inny pakiet zmienić, aby była piłka i filmy, ale bez dużej dopłaty?

A może coś taniej się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jawrob11 napisał:

Może źle liczę ale 22,5 comfort+ dop do extra 10 + 25 za canal + (11) -ale nie ma takiej opcji podobno według konsultanta dziś info

Kłamał 

 

 

Godzinę temu, dominik_fil napisał:

Właśnie sprawdziłem na koncie.

Mają:

Nowy Comfort + z Canal + (^) Live

Nat Geo Play 0 zł

FOX Play 0 zł

Mistrzowska Piłka 0 zł

Dekoder Ultra Box_/PVR Pace...

 

Oczywiście wymiana Pejsa na 4k za free z dyskiem.  Inni za 0 dostają przy mniejszym pakiecie. 

Godzinę temu, dominik_fil napisał:

Karta Vameleon

 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca maja , wypowiedzenie jeszcze nie wysłane , aktualnie Comfort 22,50 zł , Canal plus 25 zł, Multirum 10 zł , Dekoder 4 K 5 zł , Canal Plus 4 K 0 zł . Dzwonią u mówią że Canal Plus 4 K już nie dostanę za darmo . Chciałbym pozostać przy tym co mam jest szansa zbić dekoder do 0 zł ? I przy tym ile by kosztowała najmniej mistrzowska piłka ? Bo mi proponuje 20 zł co już wolę w opcji włącz / wyłącz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Extra+ za 60 zł , Cinemax 0 zł , Filmbox 0 zł, dekoder 4k za 1 zł, 2XMR po 10 zł. Razem 81 zł. 

Umowa kończy się z końcem kwietnia. Masa telefonów i oferują to samo co posiadam, ale bez Cinemax za 77,50 zł. 

Da się coś ugrać? Póki co dziękują mi za współpracę i nie dają szans na inne warunki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Was zapytać czy może wiecie, czy osoba, która już teraz ma abonament w ofercie C+, może na siebie wziąć jeszcze jedną umowę z nowymi dekoderami, które byłyby wykorzystywane w drugim gospodarstwie domowym? 
Oczywiście chodzi o to, żeby umowa była na równie korzystnych warunkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, damian3k1993 napisał:

Chciałem Was zapytać czy może wiecie, czy osoba, która już teraz ma abonament w ofercie C+, może na siebie wziąć jeszcze jedną umowę z nowymi dekoderami, które byłyby wykorzystywane w drugim gospodarstwie domowym? 
Oczywiście chodzi o to, żeby umowa była na równie korzystnych warunkach ;)

Jeżeli masz pakiet z C+ w cenie bliskiej do standardowej (ze strony internetowej) możesz zapytać o promocje "wyjątkowy prezent" - jest to dodatkowy dekoder z pakietem Comfort+ za 19,99zł przez rok i 39,99zł przez drugi rok. Jak jest potrzeba można później dobierać dodatki. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cezary1020 napisał:

 

po co Ci dodatkowy abonament jak już masz 1 pakiet C+ .

kup Box 4k Canal + i oglądasz w innym miejscu ( oczywiście przez internet ) ten pakiet jaki masz wykupiony w C+. Ja kupiłem na Aledrogo takiego boxa za 170 zł

pzdr

 

7 godzin temu, damian3k1993 napisał:

Chciałem Was zapytać czy może wiecie, czy osoba, która już teraz ma abonament w ofercie C+, może na siebie wziąć jeszcze jedną umowę z nowymi dekoderami, które byłyby wykorzystywane w drugim gospodarstwie domowym? 
Oczywiście chodzi o to, żeby umowa była na równie korzystnych warunkach ;)

Po co Ci dodatkowy abonament jak już masz 1 pakiet C+ .

kup Box 4k Canal + i oglądasz w innym miejscu ( oczywiście przez internet ) ten pakiet jaki masz wykupiony w C+. Ja kupiłem na Aledrogo takiego boxa za 170 zł

 

Edytowane przez andvhs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...