Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie HBO, a nawet HBO Go

 

Zawartość pakietu 4k

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4K?dllist=sg

 

Pytanie czy dostaniesz ten pakiet w tej cenie i za ile dekoder 4k wyrwiesz. Może za 0, może za 5, a może za 10.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Przypomnie ze mam 

Dodam może że w tej chwili mam

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ 170,00 -70,01 99,99

HBO GO 10,00 -10,00 0,00

VOD+ 30,00 -30,00 0,00

HBO 25,00 -25,00 0,00

CANAL+4K ULTRA HD 20,00 -20,00 0,00

Eleven Sports 15,90 -4,00 11,90

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 -30,00 0,00

Multi Man Pack 30,00 -10,00 20,00

Opłata manipulacyjna MRS 20,00 -10,00 10,00

Czynsz najmu sprzętu 0,00

RAZEM 141,89 zł

 

Chciałęm Extra+ z 8C+ (Czy tam 12) za 79,99 i 2 konsultantow mi powiedziało, że nie ma takiej opcji żeby dostać tą cenę przy HBO za free. Ktoś mi wyjaśni. Da się mieć Extra+ z 8C za 79,99 przy HBO za ) czy minimum to 94,99 (tak i powiedano) i wtedy całą paczka wychodzi 130 (95+10 za MR, + 25 za eleveny i MMP). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

@pjetia84marzysz o takiej cenie? :D

no właśnie widzę taka ofertę, siostra ma klepnięta pod koniec 2019 roku ;d dodatkowo ma c+ pakiet za 25 wiec w sumie 42,5 

Nowy Start+ -17,5zł , CANAL+ - 25 zł, Dopełnienie do Nowy Comfort+ - 0zł 

Edytowane przez pjetia84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jakie dodatki za darmo można dostać do Comfort i na jaki okres (cenę zakładam 22,50).

 

Dodatkowo za ile można dostać dekoder z dyskiem (4k i standardowy)?

Obecnie mam 2850ST i chętnie bym wymienił na coś nowszego - mam nadzieję lepszego :)

Edytowane przez bogdans1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj udało się przedłużyć umowę, która była do końca 04/21 z wypowiedzeniem na takich warunkach, myślę że ok.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kejcio napisał:

Czy ktoś ostatnio dostał Comfort za 19,99 jako pakiet podstawowy, bez dopełnienia do Start? Dawniej ktoś pisał, że była taka oferta.

 

Kojarzycie gdzie mogę porównać pakiety Start i Comfort? Ma ktoś z Was listę?

Jak chcesz Comfort dopełniać do Start? Raczej jak co to dopełnia się do pakietu wyżej a nie niżej😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, borys82 napisał:

Witam, dzisiaj udało się przedłużyć umowę, która była do końca 04/21 z wypowiedzeniem na takich warunkach, myślę że ok.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Dostałem wczoraj to samo 5zl taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ile obecnie kosztuje pakiet Comfort+ z Canal+ i Mistrzowska Piłką? Czy istnieje nadal w ofercie opcja z 6 kanałami c+? (+te 3 dodatkowe)
Do tej pory miałem Extra+ z C+(6) i MP za 69,99. (+ multiroom za 10zł, HBO/HBOGO za 20 zł i Eleven za 11,90) .

Chciałbym zejść pakiet niżej i zaproponowałem kwotę 59,99 (DUK mówi że nie ma za tyle bo nie ma już oferty z 6 canal+ i przypomina o oddaniu dekoderów ;-) ) czy jest to realne, czy policzyłem o dychą za mało i muszę liczyć minimum 69,99? (ale za tyle to można chyba zrobić składaka)

 

Czy mogę powalczyć przy Comforcie  jeszcze o:
-HBO GO na 5m za darmo
- wymana turboboxa na ultraboxa z dyskiem za darmo (widzę w wątku często opłatę 5 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...