Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor 50-55" za 2500 jest wystarczający dla większości.

2500 to nie jest zły budżet, zwłaszcza, że najtańsze LCD 50" 4K od Manty czy Thomsona można kupić za 1200 zł.

Zresztą ogólnie telewizory 4K tanieją, rynek przygotowuje się na 8K ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oglądać i na 43" jak się siedzi przy samym tv :).

Ty kupiłeś sobie telewizyjny odpowiednik BMW 7. Jednak wiekszości ludzi wystarczy VW Passat i takie są telewizory w okolicach 2500 zł ;).

Np. takiemu QE50Q67TA do codziennego oglądania, także 4K nic nie brakuje, na skąpcu najniższa cena 2499.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba cię mocno poniosło ja mam tv średnej klasy a nie jakieś BMW😅T8 człowiek pisze że do oglądania 4K to tv od 55cali aten na siłę 50cali bo tanie😃Dziś miałem kolejny telefon odnośnie przedłużenia i znowy odpowiednik Comfort+Extra+C+ za 70zeta😅Bo Comforty +dopełnienia nie ma już od dawna😃Oczywiście bardzo szybko spławiłem konsultantkę. Był to pierwszy odebrany telefon od 23 grudnia jak widać nie potrzebnie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie w odpowiednim temacie. Obecnie mam: Extra+ z Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, Canal+4K, Polsat Sport Premium, Dekoder Ultrabox+4K

 

Inni użytkownicy w innym temacie wycenili to na "119,90 zł.... Superpremium 4k za 109,90 zł + Cinemax za 10 zł" oraz "99,99 + opłatą za dekoder 5"

 

Obecnie płacę 99,99 + 1 za dekoder +10 za kanał C+4K czyli 110,99zł/mies.

 

O co mogę realnie walczyć przy przedłużaniu umowy? Na razie dzwonili jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia i oferowali... PODWYŻKĘ ceny za to samo... i jeszcze straszyli że jak teraz nie przyjmę ich propozycję to później nie będzie ofert i jeszcze więcej zapłacę... (no ale wiadomo, że prawdziwe rozmowy dopiero się zaczynają kiedy wypowiedzenie jest w systemie).

 

Według Was da się utrzymać obecną cenę czy nawet coś lepszego wywalczyć od nich?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy takie pojedyncze kanały jak Sundance czy history można wywalczyć jako gratis do istniejącej oferty czy koniecznie trzeba dopłacać po 3zl? 

Mam wszystkie c+, HBO , eleveny,multiroomy i place za to 91zl.  Proponują przedłuezenie na tych samych warunkach. Wymienilbym tuner na 4k ale mam dwie osóbne karty i pewnie będą chcieli mi to zabrać przy wymianie tj era?

Edytowane przez cactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus Nie słyszałem ostatnio o darmowych opcjach na kanały History, czy kanał SundanceTV. Masz Multiroom ten dawny niezależny z Cyfry+? Jaki masz tuner wydany w najem? Do drugiej karty też masz wydany tuner, czy tylko gołą kartę Cameleon bez sprzętu? Możesz wymienić główny dekoder na dekoder 4K UltraBox+ z zachowaniem usługi Multiroom post Cyfra+, ale będzie się to wiązać z wymianą karty Cameleon na nową Cayman, która zostanie sparowana z dekoderem 4K UltraBox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 21:27, aster napisał:

Wreszcie w odpowiednim temacie. Obecnie mam: Extra+ z Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, Canal+4K, Polsat Sport Premium, Dekoder Ultrabox+4K

 

Inni użytkownicy w innym temacie wycenili to na "119,90 zł.... Superpremium 4k za 109,90 zł + Cinemax za 10 zł" oraz "99,99 + opłatą za dekoder 5"

 

Obecnie płacę 99,99 + 1 za dekoder +10 za kanał C+4K czyli 110,99zł/mies.

 

O co mogę realnie walczyć przy przedłużaniu umowy? Na razie dzwonili jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia i oferowali... PODWYŻKĘ ceny za to samo... i jeszcze straszyli że jak teraz nie przyjmę ich propozycję to później nie będzie ofert i jeszcze więcej zapłacę... (no ale wiadomo, że prawdziwe rozmowy dopiero się zaczynają kiedy wypowiedzenie jest w systemie).

 

Według Was da się utrzymać obecną cenę czy nawet coś lepszego wywalczyć od nich?

 

 

99zł to max w tym masz kanał 4k i dekoder 0zł. dodatkowo masz 0zł Paramount Play, Fox play, nat geo play,filmbox pack, hbo ho 

 

To praktycznie full pakiet.  Taką ofertę brałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy takie pojedyncze kanały jak Sundance czy history można wywalczyć jako gratis do istniejącej oferty czy koniecznie trzeba dopłacać po 3zl? 
Mam wszystkie c+, HBO , eleveny,multiroomy i place za to 91zl.  Proponują przedłuezenie na tych samych warunkach. Wymienilbym tuner na 4k ale mam dwie osóbne karty i pewnie będą chcieli mi to zabrać przy wymianie tj era?

Mi się nigdy nie udało wytargać tych dodatków za free. Jedynie to mezzo z 5 zł na 3,99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam    umowa kończy sie 28 .02  wypowiedzenie wysłane .Posiadam Extra+ z CANAL+ i Netflix , FOX Play, Nat Geo Play ,Netflix 4K,MISTRZOWSKA PIŁKA,CANAL+4K ,ULTRA HD,History HD / H2.Dekoder 4K UltraBox+ Placę za to 160,98 zł  .Dziś telefon z  propozycją to samo za  cene 2 miesiące 111 zł a potem 155 zł .To ma być oferta najlepsza z możliwych do otrzymania i inna nie może być.Bo juz te oferty będą tylko droższe proszę o  pomoc w tym temacie bo jakoś od 23 lat jak jestem abonentem  zawsze te oferty juz byly i sie skończyły jak mam przedłużać .Zawsze jakiś nie fart mam. PS. Dawali jeszcze na 5 miesięcy hbo go za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry forumowicze, mam pytanie na temat przedłużenia umowy (kończy się w czerwcu) czy można uzyskać dobrą cenę za obecny pakiet. Obecnie place za Nowy Start 17.50 plus Canal+ z 4k 25 zł dekoder 4k z dyskiem za zero. Na infolinii proponują 2 złote zniżki za Start lub Optimum za 29.99. Czy pod koniec umowy można uzyskać większy rabat za Start? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa tzn wypowiedzenie poszło i czekam na telefon z canal plus. Teraz mam extra plus canaĺy plus z multi rom razem z dekoderem 4k za 89.90 na co można liczyć w przypadku rezygnacji dodatkowo z multi romu. Interesuje mnie pakiekt optimum lub extra z kanalami c+ i hbo go za jaką kwotę można to osiągnąć???? 

Edytowane przez lukaszek_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacquess napisał:

Witam    umowa kończy sie 28 .02  wypowiedzenie wysłane .Posiadam Extra+ z CANAL+ i Netflix , FOX Play, Nat Geo Play ,Netflix 4K,MISTRZOWSKA PIŁKA,CANAL+4K ,ULTRA HD,History HD / H2.Dekoder 4K UltraBox+ Placę za to 160,98 zł  .Dziś telefon z  propozycją to samo za  cene 2 miesiące 111 zł a potem 155 zł .To ma być oferta najlepsza z możliwych do otrzymania i inna nie może być.Bo juz te oferty będą tylko droższe proszę o  pomoc w tym temacie bo jakoś od 23 lat jak jestem abonentem  zawsze te oferty juz byly i sie skończyły jak mam przedłużać .Zawsze jakiś nie fart mam. PS. Dawali jeszcze na 5 miesięcy hbo go za free.

Jest oferta na Extra+ z 10 CANAL+ i Netflix Standard na 6 miesięcy za 79,99zł i 122,99zł na pozostałą część umowy. Fox Play, Nat Geo Play i Paramount Play w cenie. Umowa na 24 miesiące. 

 

Co prawda w powyższej ofercie nie ma C+4K, History i Netflix w 4K, ale jak nawet dodamy te opcje do powyższej oferty to i tak wyjdzie Ci to znacznie taniej niż to co Ci teraz proponują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kamil2505 napisał:

Jest oferta na Extra+ z 10 CANAL+ i Netflix Standard na 6 miesięcy za 79,99zł i 122,99zł na pozostałą część umowy. Fox Play, Nat Geo Play i Paramount Play w cenie. Umowa na 24 miesiące. 

 

Co prawda w powyższej ofercie nie ma C+4K, History i Netflix w 4K, ale jak nawet dodamy te opcje do powyższej oferty to i tak wyjdzie Ci to znacznie taniej niż to co Ci teraz proponują. 

Tak to prawda że może jest ale konsultant gdy z nim rozmawiałem to powiedział że takie ofert mają tylko na Sat kurier.Wiec teraz idę z nimi na max czekania  na oferte ..do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie są jakoś mało widoczni.

Inaczej w temacie ofert CP, gdy napisałem o kończącej się umowie , pojawiły się ze 3 propozycje na priv w celu kontaktu 😮

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jacquess napisał:

Tak to prawda że może jest ale konsultant gdy z nim rozmawiałem to powiedział że takie ofert mają tylko na Sat kurier.Wiec teraz idę z nimi na max czekania  na oferte ..do końca

Podstawa to wypowiedzenie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to jeszcze zrob do końca stycznia. Do tego co napisałem C+4K i Mistrzowską Piłkę spróbuj wywalczyć za 0zł. Myślę, że nie powinno być z tym problemu. History pewnie max 3zł extra. Za Netflix 4K dodatkowe 9zł. 

 

Ja za to co mam w stopce chcieli początkowo nawet 109zł. Wysłałem wypowiedzenie, powiedziałem jaka oferta mnie interesuje i że tylko z taką mają dzwonić to już dwa dni później zadzwonił konsultant, który takową potrafił mi zaproponować. Wcześniej też słyszałem,  że takiej oferty nie ma itd. Nagle jednak się znalazła. 

Powodzenia w negocjacjach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...