Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

do rozwiązania umowy mam jeszcze parę miesięcy, ale już sprawdzam czy jest szansa na jakieś benefity.

 

Obecnie posiadam;

Extra+ z CANAL+ (6) 69,99
Multiroom                   10,00
Eleven                         11,90
HBO, HBO GO            20,00

Mistrzowska Piłka       0,00

FOX / Nat Geo Play     0,00

 

1. Czy jest w ogóle możliwe dostać HBO GO za darmo przy przedłużaniu umowy? Wiem że mogę dostać na 5 miesięcy za darmo, ale są chyba użytkownicy co mają za darmo na cały okres umowy (chyba że przy wyższym pakiecie).

 

2. Czy robią problemy jakbym chciał zejść z pakietu Extra+ do Comfort za 59,99?

 

Z tego co czytam  to chyba nie bardzo mam o co grać składając wypowiedzenie (chociaż i tak je złoże)
Uważacie że mogę cokolwiek jeszcze ugrać na tą chwilę?

PS. nie mam TV 4k, więc nie zależy mi na dekoderze 4k z C+ 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jacek87 napisał:

Cześć,

 

do rozwiązania umowy mam jeszcze parę miesięcy, ale już sprawdzam czy jest szansa na jakieś benefity.

 

Obecnie posiadam;

Extra+ z CANAL+ (6) 69,99
Multiroom                   10,00
Eleven                         11,90
HBO, HBO GO            20,00

Mistrzowska Piłka       0,00

FOX / Nat Geo Play     0,00

 

1. Czy jest w ogóle możliwe dostać HBO GO za darmo przy przedłużaniu umowy? Wiem że mogę dostać na 5 miesięcy za darmo, ale są chyba użytkownicy co mają za darmo na cały okres umowy (chyba że przy wyższym pakiecie).

 

2. Czy robią problemy jakbym chciał zejść z pakietu Extra+ do Comfort za 59,99?

 

Z tego co czytam  to chyba nie bardzo mam o co grać składając wypowiedzenie (chociaż i tak je złoże)
Uważacie że mogę cokolwiek jeszcze ugrać na tą chwilę?

PS. nie mam TV 4k, więc nie zależy mi na dekoderze 4k z C+ 4k.

Ad1)

Składaj wypowiedzenie

Według mnie, to co masz jest warte 79,99zł + 10zł Multiroom + 11,90zł Eleveny = 101,89zł

Masz podobny pakiet do mojego - przeczytaj co miałem i co mam LINK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Moja umowa kończy się w tym miesiącu, wypowiedzenie wysłane. Dzwoniono do mnie kilka razy, ale za każdym razem to samo czyli utrzymanie dotychczasowej oferty.

Moja obecna oferta:

- wszystkie podstawowe kanały, Cinemax, HBO, HBO GO, Filmbox, Mistrzowska Piłka, wszystkie C+ włącznie z 4k, dekoder 4k, 2 multiroomy. Całość płacę 120zł.

Czy jest szansa, aby dostać MMP za free albo Eleven?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa przedłużona w Centrum C+. Superpremium +129,99zł 24 miesiące, po tym okresie 144,99zł, Canal+4 k  ultra HD 0zł dla Abonentów( 07/20), Filmbox Pack 0zł, HBO GO 0zł dla abonentów, Multi Man Pack 5zł dla abonentów ( 11/20), MP za 0 zł,  Najem 4k Ultrabox+ bez dysku za 0zł/ m-c ( 03/20), Najem dysk PVR 1TB za 0zł dla abonentów( 03/20). W sumie 262 kanały. Miesięczna opłata 134,99zł od lutego 2021.  Wyszło 5zł więcej miesięcznie niż płaciłem za to co miałem. Do przełknięcia. Musze się rozejrzeć jeszcze za nowym tv 4k do 2,5 tys.  Pozdrawiam.

Edytowane przez zylkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, connor07 napisał:

Dobrze będą Cię kroić na hajs przez 2 lata.

Jednego kroją a drugiego nie. Jednego stać na płacenie i mieć spokój, drugiego nie. Takie życie. To tylko karton papierosów( których nie palę) żaden majątek!!! Kroili dwa lata, będą dalej jak tak uważasz.Życzę Wszystkim powodzenia w negocjacjach!!! Taniej już nie będzie, co najwyżej drożej!!!

Edytowane przez zylkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zylkow napisał:

Jednego kroją a drugiego nie. Jednego stać na płacenie i mieć spokój, drugiego nie. Takie życie. To tylko karton papierosów( których nie palę) żaden majątek!!! Życzę Wszystkim powodzenia w negocjacjach!!! Taniej już nie będzie, co najwyżej drożej!!!

Płacisz za tv-sat bardzo dużo i widzę nie masz z tym problemów😃A na tv 4K chcesz wydać do 2.5 tys.Z tego co wiem to  do 4K tv od 55cali w górę.Za max 2.5 koła to nawet do średniej klasy tv będzie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ na pewno, MP pewnie też tylko nie wiem czy za free.  Aktualnie mam w podstawie Extra+ ale też zwróciłem uwagę na to Optimum+ bo jest znacznie tańsze, a właściwie nic mi nie znika sensownego (nawet dwa Eurosporty są). Więc zmieniając z Extra+ z C+ (79,99) na Optimum+ (25) plus 10C+(25) i dobierając HBO (20) mam lepszy pakiet za dyszkę mniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, prwsk napisał:

Canal+ na pewno, MP pewnie też tylko nie wiem czy za free.  Aktualnie mam w podstawie Extra+ ale też zwróciłem uwage na to Optimum+ bo jest znacznie tańsze, a właściwie nic mi nie znika sensownego (nawet dwa Eurosporty są). Więc zmieniając z Extra+ z C+ (79,99) na Optimum+ (25) plus 10C+(25) i dobierając HBO (20) mam lepszy pakiet za dyszkę mniej :-)

Ja mam Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven Sports + MISTRZOWSKA PIŁKA za 82zł, a chcę płacić mniej i tak sobie kombinuję z tym Optimum+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...