Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno podpisałem nową umowę ale mam pewien problem.

Mam multiroom z 2 kartami cameleon.

Kiepsko działa mi (zacina się często) Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) natomiast drugi dekoder / SAGEMCOM DSIW74 działa całkiem dobrze.

Czy w trakcie umowy mogę wymienić ten pierwszy (Box+) na tego drugiego (WiFi Box+) i z czym się to będzie wiązać - dotychczas nic za te dekodery nie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ zalicza się do operatorów telekomunikacyjnych i podlega pod te prawo, które jest już egzekwowane, osobiście niedawno dostałem maila od Orange z wiadomością że niedługo kończy się umowa na światełko i zostałem poinformowany o możliwości rozwiązania umowy oraz przedstawiono mi najkorzystniejszą ofertę przedłużenia. Także nie jest to zbyt piękne aby było prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a mnie nie poinformowali mało tego wyłączyli usługę w trakcie umowy i twierdzili że nie mają dla mnie wolnych łączy?Nie chcę nawet pisać dalej co miałem dalej więc nie chwal tu tej nędznej firmy bo PC+ to do pięt nie dorastają.Co nie znaczy że w PC+ jest pięknie i wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

No popatrz a mnie nie poinformowali mało tego wyłączyli usługę w trakcie umowy i twierdzili że nie mają dla mnie wolnych łączy?Nie chcę nawet pisać dalej co miałem dalej więc nie chwal tu tej nędznej firmy bo PC+ to do pięt nie dorastają.Co nie znaczy że w PC+ jest pięknie i wspaniale.

Nie miałem zamiaru chwalić orangutana, tylko przytoczyłem fakt że prawo jest egzekwowane i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i PC+ zalicza się do operatorów telekomunikacyjnych, ale usługa SAT nie jest ofertą telekomunikacyjną, więc nie sądzę, że podchodzi pod to prawo, które notabene zmieniło nie dawno bo  w grudniu.

Z fajnych rzeczy np okres wypowiedzenia jest liczony 30 dni od dnia jego złożenia, a nie od pierwszego dnia cyklu rozliczeniowego następującego po dniu złożenia wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie 

 

Byłem na czasie nieokreślonym przez długi czas. W grudniu złożyłem wypowiedzenie. Miałem Canal+ Kompakt HD 

Teraz chciałbym coś takiego:

- Pakiet Optimum +

- Paczka Canal + bez programu 4K

- Dekoder UltraBox 4k z dyskiem

- HBO i HBO GO

- Mistrzowska Piłka

 

Jaką najniższa ofertę mogę za to dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...