Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytańko, co prawda nie dotyczy przedłużenia umowy, którą przedłużyłem dwa miesiące temu, a raczej czy mogę takie same warunki dostać na nową umowę w cenie przedłużenia, czyli 69,99? 

  • Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
  • HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
  • Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów
  • Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L
  • CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem wczoraj do Krakowa dowiedzieć się co mi mogą zaproponować. Umowa kończyła się 30 stycznia, złożyłem wypowiedzenie. Zależało mi na Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO z HBO GO, MP, dekoderze 4k i cenie poniżej 100 zł. Przy pierwszym telefonie nie dało się zejść, bo dekoder 5 zł. Tym razem się dało, jednak musiałem zrezygnować z Canal+ 4k (niewielka to strata, bo i tak mam TV FHD). I jeszcze taka ciekawostka w ofercie tego dekodera nie było, ale konsultant po rozmowie zadzwonił ponownie i powiedział, że tam nie będzie, ale jak wymienię dekoder to cena będzie 0 zł. Negocjujcie warto próbować, nawet jak wszyscy mówią, że się nie da ;).

 

04.01.2021
  • Pakiet Extra+ z CANAL+
  • HBO
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Nat Geo Play
  • Paramount Play
  • Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
  • Najem Wifi PremiumBox+ (G5)
  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
  • Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
  • HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
  • Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)
  • Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)
- Od momentu aktywacji Oferta Aktywowana  
04.01.2021
  • Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcei - proszę o podpowiedź.

Umowa do końca stycznia, złożone wypowiedzenie, posiadam pakiet Comfort+ dekoder 4k +dysk

 

Proponują przedłużenie bez zmian tj: Comfort+ dekoder 4K z dyskiem - umowę na 15 miesięcy za 29,99zł ( + dwa miesiace bezpłatnie pakiet Extra)

 

Czy można zejśc niżej z ceną jeszcze kilka zł czy to juz bardzo tanio ?

 

Dziekuje Wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, drq napisał:

@husk dek 4k bez dysku nie ma problemu za 0 dostać przy przedłużeniu. Problem zaczyna się w sytuacji z dyskiem, za 0 otrzymują tylko jednostki i to przy wyższych pakietach.

mówiłem, że dysk mogę oddać bo praktycznie z niego nie korzystam...powiedzili że nie mogę :)

 

Ale be dysku  ( dekoder 4k ) za ile można ugrać maksymalnie Comfort+?? powiem ze dysku nie chce koniec  i kropka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wypowiedzenie wysłane umowa do 28.02.2021, pakiet tej chwili mam Nowy Comfort+ Canal+ oraz Eleven Sports i dekoder 4k UltraBox+ płace abonament 81 zł czy by dało radę uzyskać w tej cenie tylko, chciałbym zrezygnować kosztów opłaty najem za dekoder, czy raczej nie jest to możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maniek357 napisał:

@gośćzapytaj w punkcie o promocję na kolejną umowę dla przedłużających. Być może nadal jest Comfort 12 miesięcy za darmo, potem 12 normalnie płatne. Szczegóły poniżej. Tylko to jest ważne 60 dni od przedłużenia. 

 

 

Ja się zainteresowałem tą ofertą. Zadzwoniłem więc do Canal+ i mimo posiadania dwóch przedłużonych w ciągu ostatnich dwóch miesięcy kontraktów nie mogę podpisać takiej umowy. Konsultant na linii sprzedażowej trochę się motał, nie chciał przedstawić warunków jakie powinienem spełnić żeby taką umowę otrzymać. Zasadniczo dowiedziałem się, że najpierw powinien zadzwonić ktoś z infolinii i przedstawić ofertę. Przedłużałem już umowę kilkukrotnie i nigdy czegoś takiego mi nie zaproponowano...

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, drq napisał:

@husk z twojego postu wynika, że dostałeś pvr z dyskiem i ultrabox 4k bez dysku, a mi chodziło o ultrabox 4k z dyskiem.

Hmm widocznie coś niewyraźnie napisałem. Wymieniłem WiFi Premiumbox+ z dyskiem na 4K UltraBOX+ z dyskiem za 0 zł.

04.01.2021  
  • Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, drq napisał:

Kolego @husk rozumiem, że dysk dostałeś do ultraboxa? Bo dziwny masz ten zapis.

4k Ultrabox+ nie ma wbudowanego dysku, dysk podłączany jest jako zewnętrzne urządzenia i wkładany pod spód. Wcześniej miałem WiFi Premiumbox+ z dyskiem 500 GB. Oddałem WiFi Premiumbox+ z dyskiem. I dostałem 4k Ultrabox+ z dyskiem 1TB. Dziwność zapisu wynika z tego, że w ofercie takie rozwiązanie nie było przewidziane (ultrabox z dyskiem za 0zł), a dodatkowo dostałem ofertę wymiany premiumboxa na ultraboxa za 0 zł.

Chronologia jest taka. Dostałem Ofertę Extra z Canal+ HBO itp za 99,99 zł i w niej nie ma mowy o ultraboxie z dyskiem. Wymieniam dekoder na ultraboxa i nie mam dodatkowych kosztów.

Czyli reasumując wcześniej płaciłem 99.99 zł. Miałem Extra z Canal+ 6, HBO, HBO GO, MP i WiFi Premiumbox+ z dyskiem 500 GB, a teraz mam Extra z Canal+ 10, HBO, HBO GO, MP i 4k Ultrabox+ z dyskiem 1TB za te same pieniądze. Zyskałem 4 kanały C+, nowszy dekoder 4k i 500 GB więcej na filmy.

3 godziny temu, davegdynia napisał:

Czyli za sam Comfort+ powinno dostać się taniej niż 29,99 zł....poczekam az moze zmiekna...:) po co placic wiecej

Ale pakiet wyższy u mnie i umowa na 24 msc, więc nie jestem pewien czy się da. Próbuj i idź w zaparte, że wiesz, że dają taką ofertę i to jest jedyna możliwość, żebyś wrócił do nich ;)

Edytowane przez husk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, drq napisał:

...dostałeś za 29,99 pewnie dlatego, że dek jest za 0, jeżeli zejdą do 24,99 to za dek będą dodatkowo piątaka chcieli i na jedno wyjdzie.

Na początku grudnia przedłużałem umowę mając do wyboru Comfort+ w cenie 22,50. Dekoder 4K wraz z dyskiem za 0 zł (wcześniej płaciłem 5 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

Na początku grudnia przedłużałem umowę mając do wyboru Comfort+ w cenie 22,50. Dekoder 4K wraz z dyskiem za 0 zł (wcześniej płaciłem 5 zł).

 

2 godziny temu, ircios napisał:

Z reguły tyle ile za niego się płaci obecnie.  

Ale widać że można uzyskać za 22.50 Comfort+

 

W moim przypadku dopiero od nich drugi telefon - wczęsniej proponowali za 39zł Comfort+, dzisiaj 29,90 ale umowa do końca stycznia.

 

Poczekam i gra. to umowa dla mojego taty i chce jemu pomóc. Mowiłem że mogę oddac "podstawke" tzn dysk ale mówili że nie można to nie...to mówiłem że nie chce za to płacić i mogę oddać....

 

Poczkemy i zobacze czy uda się zejśc na 22.50 ale z umową na 24 miesiace....taka oferte brałby mój tata odrazu'

 

dziekuje Wam bardzo za pomoc. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...