Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. znalazłem w PDF-ie z potwierdzenia oferty szczegółowy wykaz, i wychodzi na to że w tej konkretnej ofercie dopełnienie do EXTRA jest chyba do końca stycznia. I nic mi nie da chyba kliknięcie w ten link dzisiaj po północy, czy nawet 2-go. Musiałbym chyba anulować tą ofertę. A drugiej takiej oferty teraz bym nie dostał, bo nie mam zarejestrowanego wypowiedzenia umowy. Dobra trzeba chyba to kliknąć, czekam jeszcze trochę na wasze odpowiedzi.

 

 

Dopełnienie do Extra+

Opłata

miesięczna

Data

0,00 zł

Od 01/01/2021

do 31/01/2021

 

To znalazłem w cenniku (pdf) na mailu z ofertą.

Dopełnienie do Extra+
Opłata
miesięczna
Data
0,00 zł
Od 01/01/2021
do 31/01/2021
 

Tak a cenę cennikową za CANAL+ widzę właśnie 80zł w systemie :-)  Dobra nie ma co chyba kombinować, i trzeba kliknąć ten link chyba.

 

 

Czekam jeszcze do 23, może ktoś z was odpisze. Ale wychodzi na to że ta konkretna umowa ma zaszyty w sobie pakiet extra do 31 stycznia. Nic mi chyba nie da odwlekanie z kliknięciem tego. Musiałbym chyba zrezygnować z tej oferty, i negocjować kolejny raz.

 

Oferta aktywowana. Dzięki za odpowiedzi. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dziś jestem na nowej umowie Optimum+ z Filmbox Pack za 24.99 , Ultrabox z dyskiem 0 zł. W strefie abonenta pojawiła się opcja dopelnienia do Extra za 10 zł na całą umowę. Jednak dają dopełnienie bez problemu. To tak dla informacji może komuś się przyda ta wiedza. Pozdrawiam

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów
  • Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
  • Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
  • Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Cinemax 0 zł/m dla Abonentów
  • Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów

Witam

Dwa lata temu przedłużyłem umowę na warunkach jak powyżej (świąteczna promocja 2018). Obecna umowa wygasa 31 marca 2021

Telefon z DUK Kraków to samo plus wymiana dekodera na 4K z dyskiem 116,89 zł (miałem się zastanowić i dać odpowiedź na drugi dzień) jednak już nie zadzwonili z Krakowa;)

Za to zadzwonili ze stolicy z ofertą SuperPremium 4K za 119,99 zł + dekoder 4K z dyskiem za 5 zł (124,99 zł) bez Cinemax bo to nie wchodzi w skład pakietu. Jak chciałbym dołożyć pakiet Cinemax to 10 zł / miesiąc. Wiem ze zbiorczego forum że pakiet SuperPremium można mieć za 109,99 zł (oczywiście konsultant twierdzi że nie ma takiej promocji jednak już 3-krotnie przedłużałem umowę i wiem że w marcu się znajdzie).

Zatem moje pytanie jest następujące: Czy ktoś do tego pakietu(SuperPremium 4K za 109,99 zł) otrzymał z Was przy przedłużaniu umowy Cinemax za darmo na cały okres plus do tego dekoder 4K za 5 zł?

Przyznam że taka oferta by mnie interesowała :)

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku dla Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Obecnie posiadam nowy comfort+ z paczka Kanałów canal+ oraz najem dekodera całość za 50,50zl umowa wygasa za 4 miesiące . Zmieniam mieszkanie będę potrzebował dobrać multiroom oraz, utrzymać ofertę na jak najkorzystniejszej stawce. Co mogę ugrać? I jaką cenę dostać za podobny pakiet z multiroomem? Dzięki za pomoc pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym roku -) 

Ile przed końcem umowy mogę zejść z ceny 179 zł na jakieś normalne 129 za superpremium 4K z dwoma dodatkowymi dekoderami ? Umowa do końca marca narazie zeszli do 154 ale to wciąż kosmos pozdrawiam 

Edytowane przez Gweden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Do tej pory posiadam (wypowiedzenie wysłane oczywiście):

Extra+

6x C+

MR (mediabox + wifibox)

Fox Play

Nat Geo Play 

wszystko to za 82,99

 

A to oferta sprzed chwili:

OPCJA 1

Extra+

6x C+

MR (mediabox + wifibox)

Fox Play

Nat Geo Play 

HBO (gratis do końca czerwca)

wszystko to za 82,99

 

lub 

OPCJA 2

Extra+

6x C+ 

MR (dekoder 4K z dyskiem + wifibox)

Fox Play

Nat Geo Play 

HBO (gratis do końca czerwca)

wszystko to za 84,99 (aktywacja dekodera 4K w gratisie, Canal+ 4K w gratisie)

Umowy na 24 miesiące.

 

Z tego co obserwuję ten wątek, to oferta którą przed chwilą otrzymałem, jest jak najbardziej standardowa i raczej nie można się spodziewać tego, że dadzą coś więcej w gratisie? Czy zamiana z 6 C+ na komplet C+ wiąże się z dodatkową opłatą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po Nowym Roku zaproponowali reaktywację usługi na wcześniejszych zasadach. Oczywiście tym razem (bez gwarancji) dwa moduły. O realizacji oferty ma zadecydować salon do którego zgłoszę się na zdanie starego sprzętu.

I tu ciekawostka, na koncie w ICA była oferta wymiany kart na moduły, w sumie nie wiem od kiedy bo już tam nie zaglądałem. Forumowy kolega "naprowadził" mnie na to rozwiązanie. Napisał, że salon, w sumie w sprawie przedłużania umów jest "mocniejszy" od BUK.  Jeżeli to prawda, to niezły [beep] mają w Platformie. Logicznie rzecz biorąc biuro jest nikomu niepotrzebne, ale kolega Łukasz bardzo ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...