Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.12.2020 o 20:56, Chevington napisał:

u mnie śmieszna sytuacja, bo przed złożeniem wypowiedzenia(połowa listopada) dzwonili co 2-3dni, a od złożenia ani jednego telefonu...

umowa kończy mi się 31 grudnia.

co polecacie robić? czekać spokojnie aż się po świętach odezwą?

 

ostatni dzień umowy już jutro, a telefonu jak nie było tak i nie ma. chyba ten długi weekend spędzę bez telewizji :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 22:59, meckbar napisał:

1. Oficjalnie nie dostaniesz modułu do multiroom. Wyjątek stanowią abonenci, którzy posiadają karty cameleon bez wydanego sprzętu operatora (nie widnieje w ICA przypisany do umowy).

Ano właśnie ja teoretycznie jestem takim klientem.

Umowa wypowiedziana dawno, chociaż z perypetiami. Czego ci drobni żule nie zrobią, aby utrzymać klienta o miesiąc dłużej.

Fizycznie kończy się jutro, od paru dni dzwonią codziennie.

Tłumaczę konsultantom jak dzieciom: swoimi działaniami zmusiliście mnie do kupienia drugiego linuksowego odbiornika, czyli naciągnęliście mnie na kasę. Mam dwa sprzęty o klasie dużo wyższej od waszych dekoderów. Dlaczego chcecie mnie zmusić do używania waszego szajsu. Kiedy teraz to ja już naprawdę nic nie muszę.

Pomimo takiego łopatologicznego stawiania sprawy, wszyscy konsultanci (utrzymaniowi) powtarzali swoją mantrę: jeden moduł i ich dekoder. Dla ułatwienia kompromis miał polegać na tym, że przyjmuję ich ofertę. Wiem, mogłem skorzystać z zaproponowanej pomocy forumowego kolegi, ale chciałem stestować ścieżkę oficjalną. Po prostu mi nie zależało, będzie dobra oferta to ją przyjmę, ale nie było. Stracili klienta.

1 godzinę temu, Chevington napisał:

 

ostatni dzień umowy już jutro, a telefonu jak nie było tak i nie ma. chyba ten długi weekend spędzę bez telewizji :/ 

Miałem taką historię parę umów temu, że niezadowolony konsultant zmienił mój numer telefonu w ich systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wyzej, mialem dzis rozmowe z konsultantem, z dzialu utrzymania.

Nie mial zadnej lepszej oferty poza tym co bylo dostepne online.

Pan sie bardzo oburzyl ze "nie byl w stanie wniesc wartosci dodanej" i oto juz nie mam opcji przedluzenia umowy w portalu - wykasowali;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie zmień operatora bo bardzo uwzięli  się na ciebie.Zmusili do własnego sprzętu nie chcą dać tego co chcesz mało tego na złość zmienili w systemie numer telefonu?To wygląda jak większy spisek?

 

Jaki spisek? Ja bezemocjonalnie podchodzę do sprawy. Nie widzę żadnego związku między tym co miało miejsce kilka lat temu (a było faktem) i tym co działo się w sprawie przedłużenia umowy w ostatnim czasie.

Pewnie zwykły przypadek, ale jak to świadczy o firmie?

Edytowane przez sum2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj, po złożonym wypowiedzeniu. Możecie rzucić okiem czy da się coś jeszcze ugrać? Tuner własnościowy bez 4K

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 94,99 zł 24 m, a po tym okresie 103,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Edytowane przez vzajecv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić tak: Extra z Canal+ za 79.99, Hbo +Hbo Ho za 0 zł, Filmbox za 5 zł, Cinemax można wyrwać za 0 zł na 5 miesięcy, później 8-10zl, Multi Man Pack  z Eleven za 25 zł, Mistrzowska Piłka za 0 zł. Wyjdzie troszkę taniej i bardziej elastycznie. Przy kolejnych negocjacjach będziesz startował z niższego pułapu cenowego ;) W tej kwocie 94.99 masz tak jakby ukrytą opłatę za Filmbox i Cinemax.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze oferty gdzie jeśli nie miałeś HBO, to żeby dawali za 0 przy ofercie za 94.99. Raczej proponują Superpremium + za 99zł. Poza tym 25 zł jest za HBO, a tu wychodzi 15 zł. Tak czy owak lepiej próbować w tak złożonym zestawieniu.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...