Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili mam goły Nowy Comfort+
Umowa do 30.04.2021 - już dzwonią, na razie z nikim nie rozmawiałem.

Zasadniczo niczego więcej nie potrzebuję, ale ewentualnie rozszerzenie do Optimum/Extra+ bym p[beep]rnął oraz HBO Go i/lub dekoder 4K - w związku z tym chciałem pytać na ile to wyceniać?
Taka oferta jak wyżej (za 55 PLN) chyba byłaby bardzo fajna - częściej się to zdarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 17:21, Eudey napisał:

Oferta z dziś. Extra+ , Canal+ (11), Multiroom, Mistrzowska Piłka. Umowa na 24 miesiące - 89,99/miesięcznie. Da się coś urwać jeszcze?

Edit

Umowa do końca marca

 

 

W dniu 16.12.2020 o 19:40, ircios napisał:

Urwać nie, ale wyrwać gratis w postaci HBO na 5 m to już tak. Do końca marca daleko. 

 

W maju dostałem za 88,89 zł to co powyżej, chyba C+ x 10, w każdym razie wszystkie co były wtedy, ale w cenie mam dodatkowo 4 x Eleven, liczony za 8,90. Więc w teorii ten pakiet, bez Eleven, wyszedłby mnie 79,99, dyszkę taniej. Dodatkowo jakieś Paramounty, National Geografic, Fox Play. Aha, multiroom na dwóch Kameleonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gerro Dlatego napisałem,  że nie dostanie taniej niż 89,99. A Ty Twierdzisz, że  dostanie za 79,99 całość.  

To teraz licz. Kolega dostał to o czym piszesz za 79,99. Do tego MR 10. Wychodzi 89 99. No chyba, że masz pewność,  że MR ma za free. To wtedy Twoja teoria ma znaczenie, a tak, jest tylko pomyłką w wyliczeniu. ;-)

MP dostał za free. I zapewne  dodatki o których wspomniałeś też dostanie .

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ircios napisał:

@Gerro Dlatego napisałem,  że nie dostanie taniej niż 89,99. A Ty Twierdzisz, że  dostanie za 79,99 całość.  

To teraz licz. Kolega dostał to o czym piszesz za 79,99. Do tego MR 10. Wychodzi 89 99. No chyba, że masz pewność,  że MR ma za free. To wtedy Twoja teoria ma znaczenie, a tak, jest tylko pomyłką w wyliczeniu. ;-)

MP dostał za free. I zapewne  dodatki o których wspomniałeś też dostanie .

 

No za 79,99 całość bez Eleven, bo nie napisał, że ma. No tak dostałem, Extra+, C+ 10, Mistrzowską Piłkę, multiroom free i dodatki też. Walczyłem o Eleven za free, to nie dało rady, otrzymałem za 11,90 i z tego 3 złote rabatu "od siebie", czy coś. W każdym razie wyszedł mi za 8,90. No tak to dokładnie wygląda, tylko Eleven mam za 8,90 z jakiegoś tam powodu:)

 

screenshot-strefa-pl-canalplus-com-2020-

 

Reasumując, za niecałe 89 złotych można mieć to co napisał, plus Eleven. I jeszcze rozmowa była o HBO gratisowym na ileś tam miesięcy, ale nie wnikałem, bo tylko sport mnie interesuje i nawet nie podejmowałem tematu. 

Edytowane przez Gerro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do marzec 2021.

Jest:

- Extra+ z 11x C+ do tego HBO i HBO/GO i 2x History + darmowe dodatki jakie mają wszyscy za 118 zł.

Od stycznia wyłączyłem opcję HBO bo mi wskoczyło po promocji na 35 zeta jak również History też wyłączyłem żeby zejść z pakietów przed planowanymi negocjacjami.

Dziś kolejny tel. i chyba przystanę na  to:

Nie zdążyłem wysłać nawet wypowiedzenia.

Oferta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+ z Canal + , HBO z HBO Go, VOD+, multiroom standard za 99pln. 100 godzin nc+ go - to chyba ma każdy. Dekoder Pace i drugi na kartach Cameloen.

Na infolinii przy dołożeniu Polsatów Sport( Mistrzowska piłka) - proponowali mi coś koło 103pln.

Złożyłem wypowiedzenie. Zadzwonili z numeru +12 ... 

Ich propozycja to co mam czyli: Extra+ z Canal + , HBO z HBO Go, VOD+, multiroom standard + dodadzą mi Mistrzowską piłkę za tyle ile płacę 99pln. A jeśli chcę wymiana dekodera Pace na dekoder 4k za 5 PLN miesiecznie i do tego wetdy kanał C+4k za 0. Czyli byłoby to 104.99pln. Ale nie chcę przekraczać stówy. 

 

Z tego co tu czytałem Robusto78 dostał propozycję podobnego pakietu za 84,99pln

Cytat

Pierwsza pozostania na Extra + z HBO i C+ i C+4k oraz Mistrzowską Piłką z nowym dekoderem Ultraboxem 4k przy wyrażeniu zgód marketingowych i e-faktury
 za taką samą kwotę jak płacę obecnie czyli 84,99

tylko bez multirooma. 

 

Czy jest realne dostać to co mi zaproponowano za 99pln albo taniej? 

W sensie:

Extra+ z Canal + , HBO z HBO Go, VOD+, multiroom standard + Mistrzowska piłka z wymianą dekodera Pace na dekoder 4k i kanał C+4k sumarycznie za 99pln lub taniej?

 

Ewentualnie na jaką propozycję mogę liczyć nie zmieniając niczego i zostając z tym co mam?

Choć najbardziej by mnie interesowała ta propozycja którą dziś dostałem z wymianą dekodera ale w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gerro napisał:

No za 79,99 całość bez Eleven, bo nie napisał, że ma. No tak dostałem, Extra+, C+ 10, Mistrzowską Piłkę, multiroom free i dodatki też. Walczyłem o Eleven za free, to nie dało rady, otrzymałem za 11,90 i z tego 3 złote rabatu "od siebie", czy coś. W każdym razie wyszedł mi za 8,90. No tak to dokładnie wygląda, tylko Eleven mam za 8,90 z jakiegoś tam powodu:)

 

screenshot-strefa-pl-canalplus-com-2020-

 

Reasumując, za niecałe 89 złotych można mieć to co napisał, plus Eleven. I jeszcze rozmowa była o HBO gratisowym na ileś tam miesięcy, ale nie wnikałem, bo tylko sport mnie interesuje i nawet nie podejmowałem tematu. 

Nie dostanie za 89,99 z Eleven, bo za MR 10. 

Ty nie porównuj swojej oferty,  bo zapewne MR mialeś po Cyfrze, a jak od ITI, to musiałeś mieć wczesniej za 0. 

 

@tracer10 możesz brać ;-)

 

@tracer10 wróć.  A nie lepiej HBO na 5 m za free wyrwać?. Potem zawsze sobie możesz włączyć w tej cenie, lub trafić na promo 3m za free ;-)

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie ? 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sądzicie o takiej ofercie? Kwota 134zł na 12 miesięcy:

 

Wybrane usługi:

Pakiet Superpremium+, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

Wybrane promocje:

Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack 20 zł/m dla Abonentów (03/20), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, connor07 napisał:

Za 109,99 zł jest Superpremium+ 4K, ale na 24 miesiące, w którym są Filmboxy i HBO GO.

Tylko że mi najbardziej zależy na starym multirunie gdzie biorę kartę i jadę z kartą na działkę, wkładam i działa. Nie zależy mi na 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bobo235 napisał:

Dobra oferta? Pakiet extra, 6C+ (bez serial, Discovery i tych 2 na ligę pl), HBO z HBO go plus wymiana dekodera bez opłaty aktywacyjnej i miesięcznej opłaty. Wszystko na 24 miesiące za 69 zł.

aż niewiarygodna. To nie powinno kosztowac 79 lub 84 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Wedd napisał:

aż niewiarygodna. To nie powinno kosztowac 79 lub 84 ?

Nie wiem. Ale tak mam. 2 albo 4 lata temu przy przedłużaniu umowy miałem pakiet extra z pakietem kanałów c+ właśnie za 69 zł. Akurat trafił się plus miesiąca że paczka HBO była na 2 miesiące gratis. To sobie włączyłem z zamysłem wyłączenia po tych 2 miesiącach. Zaraz po tym złożyłem wypowiedzenie i jak zadzwoniła babka i sprawdziła co mam to zaproponowała ta sama cenę czyli 69 zł za to co mam w pakiecie. Nie zauważyła że HBO mam włączone jako plus miesiąca. I tak zostało już do tego czasu. A teraz w tej cenie dołożyli jeszcze HBO go plus wymiana dekodera bez opłaty aktywacyjnej i miesięcznego haraczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...