Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2020 o 11:43, metrix napisał:

Moja aktualna oferta to:

  • Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
  • HBO
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Nat Geo Play

Płacę 106 zł, umowa do końca marca 2021r. W jakiej cenie mogę mieć w/w paczkę, dodając podstawowy pakiet netflix i dekoder 4k ? Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i pomoc.

Może ktoś, coś ? Umowa wypowiedziana, staż 18 lat w canal+. 

Edytowane przez metrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, torre24 napisał:

Było Extra, 6xC+ za 69,99 zł, Eleven za 7,95 zł, C+2 za 5 zł dokupione w trakcie umowy, C+ 4K 0 zł ( po reklamacji), MP 0 zł, dekoder 5 zł, MR 0 zł.
Umowa wypowiedziana, do końca kwietnia 2021. Sam dzwoniłem do Krakowa.
Zrabatowanie dekodera to był główny cel. Na początku nie chcieli się zgodzić ale dziś już poszło gładko.

No to pięknie.

Już byłem skłonny się poddać ale może jeszcze spróbuję powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, metrix napisał:

 

A jakim argumentem ugram?

Jeżeli wypowiedzenie wysłane to czekaj na telefony z działu utrzymania, ale najlepsze oferty otrzymasz bliżej końca umowy.

W Twoim przypadku to jeszcze za wcześnie, masz przecież umowę do końca marca.

Edytowane przez sławek72
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w temacie możliwości dobrania Mistrzowskiej Piłki za 0zł na cały okres umowy, jeśli ma się już aktywowaną MP za 5zł/mc. Wczoraj przedłużyłem umowę wraz MP, w przedłużonej ofercie jest ona za 5zł/mc (konsultantka twierdziła, że nie może mi dać za 0zł, a nie miałem ochoty dłużej negocjować, więc na to przystałem). Dzisiaj wchodzę na moją strefę abonenta (po przedłużeniu umowy) i tam oferta MP za 0zł/mc do końca umowy. Wszedłem w tą ofertę i pokazuje symulację płatności na kolejne miesiące faktycznie o 5zł/mc mniej. I teraz pytanie czy pomimo, że mam MP za 5zł/mc to mogę włączyć tą ofertę MP za 0zł i faktycznie będzie za 0zł/mc, czy okaże się, że będę miał jakimś cudem 2 MP na koncie. Czy włączenie tej oferty MP za 0zł/mc  spowoduje jakieś kary związane ze zmianę opcji MP ? Jakby ktoś wiedział to proszę dajcie znać, infolinii do końca nie ufam, więc wolę zapytać najpierw tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atom2020wkacz tobsie przekonasz ;-)

 

3 godziny temu, metrix napisał:

...staż 18 lat w canal+. 

To już nie istotne....

 

Godzinę temu, Eudey napisał:

Do mnie dzwonią codziennie. Dzisiaj propozycja to co ostatnio czyli Extra+, Canal (11), Multiroom, Mistrzowska Piłka. Wszystko za 79,99/miesięcznie. Wczoraj jeszcze było za 89,99

To bierz. Taniej takiego zestawu nie dostaniesz jak za 79,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atom2020 Jak wyświetla Ci się opcja za 0 zł/m za Mistrzowską Piłkę, to włączaj póki jeszcze Ci się ta oferta wyświetla. Rachunek będziesz miał mniejszy o 5 zł, ponieważ ta promocja za 0 zł/m zastąpi obecnie obowiązującą za 5 zł/m.:)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok . Wymówienie złożone. Kraków proponuje superpremium 4k  z multiroom oraz history 1,2 HD za jedyne  129zł

Popirtolilo ich równo. Jako nowy klient mam 127,57 z czasza i konwenterem. Spytalem sie babki czy jest opcja gratis multiroom przy wplacie z góry za 24m. odpowiedzą po 14.

Co moge ugrac z krakowem gdy potrzebuje : dekoder z dyskiem + multiroom + canal+sport + eleveny + mistrzowska piła + history hd ? 

 

 

Edytowane przez szymonbe
POMOC TECHNICZNA = DUK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajce, 

Co prawda umowa do kwietnia, ale już miałem pierwszy telefon (nie miałem jak odebrać)

Aktualna umowa: 51ecd5004ece.jpg

 

Chciałbym zostać przy tej ofercie i dodać w tej samej cenie HBO i HBO GO. Dekoder główny Premiumbox i chętnie przy nim zostanę. 

Pytanie czy uda się uzyskać HBO i ewentualnie urwać te 5 zł za najem dekodera (po 4 latach to już chyba by wypadało).

 

Dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Yoyek. Nie loguj sie na nc+ - zobacz co dają nowemu klientowi. Dobierz czasze + konwenter podlicz podziel przez 24miechy. podpisz po 15 danego miesiąca - 2 tygodnie gratis :) To już inne czasy - po 4 latach wypadałoby samemu od siebie płacić im więcej :)))))

Edytowane przez szymonbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...