Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednia oferta:

Pakiet Superpremium+ - 134,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0 zł - Dekoder 4k 0 zł

       

HBO GO 0 zł

       

Multi Man Pack 0 zł

       

MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł

       

Filmbox Pack 0 zł

       

Nat Geo Play 0 zł

       

FOX Play 0 zł

VOD+ 0 zł

 

Napiszę tak,

już miałem dość telefonów DUK(Dodatkowo umowa do dzisiaj - jutro wyłączenie lub wycofanie rezygnacji i droższy pakiet). Tak naprawdę, żeby nie rodzinka to i tak bym zrezygnował z C+ całkowicie.

Jednak zgodziłem się na taką ofertę:

122,99 - umowa na 15 miesięcy, wszystko to co wyżej, ale bez mistrzowskiej piłki(Tak naprawdę odeszły mi wg szczegółów oferty 2 kanały, które nawet nie wiem, gdzie się znajdują na liście kanałów). Może i  mogłem powalczyć o pozostawienie tych dwóch kanałów, ale niech im będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z punktem serwisowym.

Dostałem jakiś kupon na 5 zł do tego ultraboxa 4k który jest tylko 7 dni ważny.

Niestety nie mogę za darmo wymienić na WIFI PremiumBox+, za darmo jedynie Mediabox.

Teraz posiadam chyba Turbobox+ 5720SX z dyskiem 500GB.

Ale dekoder strasznie się sypie już wyłączyłem Time shiffting, pomogło tyko na trochę.

Dostałem jakieś kody do skanowania HDD poszło ale też nie za wiele to pomogło. Nie odtwarza płynnie nagranego filmu, przełącza kanały bardzo długo. Czasami odbiera sygnał z pilota tak długo że nie można wybrać kanału bo wchodzi kilka cyfr na raz. Albo dysk się sypnął albo kondensatory na płycie spuchły, na obudowie jest nalepka wiec nie otwierałem.

Czy uważacie że ultrabox to dobry wybór na forach trochę ludzie narzekają...

Czy jak wezmę ten ultrabox to będę mógł jeszcze zrezygnować z umowy do 14 dni?

Jeżeli tak to czy doliczą mi proporcjonalnie za wykorzystany okres wg ceny promocyjnej, którą mam płacić co miesiąc czy wg ceny poza promocją?

Dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca stycznia, taka jak w stopce oczywiście wypowiedziana. Chciałem zejść na to co samo co mam ale zamiast extra pakiet niżej optimum, ale konsule twierdzą że się nie da bo będę więcej płacił za tą paczkę z optimum. Udało się komuś zejść na optimum za jakoś rozsądną cenę?

Edytowane przez turek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Butanos napisał:

Dostałem ofertę na przedłużenie :

Extra + HBO +HBO GO na 24 miesiące za 45 zł.

Do tego mogę wymienić stary dekoder za 5 zł na 4k.

Czyli łącznie 50 zł.

Czy mogę wymienić stary dekoder na jakiś inny dekoder z dyskiem bez opłat ?

Czy to możliwe? przecież samo extra jest za 45 a HBO za 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie taka refleksja i może ktoś z was mi to wytłumaczy... 

Jak to jest, że przedłużając umowę na abonament telefonu, internetu, oc/ac itp. Zawsze dostaje się dobre warunki za mniejszą kwotę, bez zbędnych negocjacji i tracenia czegoś (wręcz odwrotnie), a z telewizją tak nie działa. To wynik braku konkurencji? Kiedyś Telewizja n, cyfra+, cyfrowy Polsat, teraz tylko dwie firmy. Dużych opłat operatora za kanały? Czy jeszcze czegoś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JarosławF napisał:

Czy to możliwe? przecież samo extra jest za 45 a HBO za 20

Wszystko jest możliwe pytanie jak ma rozpisaną tą ofertę.Bo może być tak Comfort 14.99+dopełnienie do Extra 10zł +HBO 20zł. Bo HBO chyba trudno by było dostać za free i to na całą umowę.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Butanos napisał:

Dostałem ofertę na przedłużenie :

Extra + HBO +HBO GO na 24 miesiące za 45 zł.

Do tego mogę wymienić stary dekoder za 5 zł na 4k.

Czyli łącznie 50 zł.

Czy mogę wymienić stary dekoder na jakiś inny dekoder z dyskiem bez opłat ?

 

Jaki miałeś wcześniej pakiet?

Czy przypadkiem nie pomyliłeś Extra+ z Comfort +? 

Czy od razu dostałeś taką propozycję?

Jaki masz staż abonencki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jakub3522@poczta.onet.pl napisał:

Naszła mnie taka refleksja i może ktoś z was mi to wytłumaczy... 

Jak to jest, że przedłużając umowę na abonament telefonu, internetu, oc/ac itp. Zawsze dostaje się dobre warunki za mniejszą kwotę, bez zbędnych negocjacji i tracenia czegoś (wręcz odwrotnie), a z telewizją tak nie działa. ...

Jak to nie działa. Malo kto tu na forum ma abo w standardowych cenach. Popatrz na oferty przedlużeniowe i dla nowych. Nie ma różnicy w cenie?

49 minut temu, czerstwy napisał:

Wszystko jest możliwe pytanie jak ma rozpisaną tą ofertę.Bo może być tak Comfort 14.99+dopełnienie do Extra 10zł +HBO 20zł. Bo HBO chyba trudno by było dostać za free i to na całą umowę.

Ewentualnie HBO dostał na dwa,trzy miesiące a nie tak jak napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...