Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do kwietnia i już propozycje:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99 zł

 

W tej chwili mam to samo (2 multiroomy) ale bez HBO go.

Można coś lepiej ugrać? Bo to chyba już dobra oferta.

Na HBO go mi nie zależy ani na niczym więcej czego nie miałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego. Dostałem dziś propozycję pozostania przy obecnej umowie tzn. za 47.50 comfort z canal+ albo optimum z canal+ bodajże za 55 zł. 

Da się zejść do 47.50 ale żeby był optimum z canal+ albo niższą cenę comfort z canal+ na 15 msc. ?

Posiadam dekoder Pace. Czy jest szansa na wifi premium box za darmo do którejś z tych możliwości?

Edytowane przez grzesiek22krosno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sławek72 napisał:

@blade1230 miałeś już Ultraboxa 4k czy wymieniasz dekoder?

Mam i płaciłem 10 zł. Na początku nie chciał dać za 0, ale po rozmowie z kierownikiem zrabatował do 0zł. Podobno C+4k w pakiecie superpremium 4k jest. Nie chciał dać Cinemax w cenie do końca umowy.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzidzie o takiej propozycji -  obecnie 2x cameleon - sagem dekoder i moduł cam ? Możliwość wynajmu dekodera za sagema za 2 zł/m-c. Obecnie cam i sagem za 0 zł.?

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Edytowane przez darrkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem telefon i propozycja za pakiet optimum - ponad 50 zł (dokładnie nie pamiętam bo się wkurzyłem), była droższa niż obecnie płacę za extra+ - 47,50 zł.

Będę musiał złożyć wypowiedzenie. Czy przez internet (w strefie canal+) można to wypowiedzenie złożyć, jeśli tak, to gdzie to jest bo nie mogę znaleźć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało mi się przedłużyć umowę na zasadach agencyjnej promocji Superpremium 4K za 80zł z umową na 12 miesięcy.
Jak to będzie wyglądać przy przedłużaniu umowy za rok?? Jaka będzie kwota na czasie nieokreślonym oraz co mogą proponować przy przedłużaniu?? Da się utrzymać te 80?? Ktoś już przedłużał taką promocję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 

 

Pytanie jaki dekoder wziąc z obecnie oferowanych ? nie zależy mi na 4K ale na szybkiej stabilnej pracy urządzenia. Konsul oferował mi Ultraboxa 4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...