Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ircios napisał:

Do tego aktywacja MR przy aneksowaniu jest za 0. Są podobne oferty podane za ile kto to dostał. 

W opisie MR jest błąd - jestem pewien, że nie ponosiłem ponownie kosztów aktywacji.

Podsumowując, oprócz tego o czym pisał czerstwy, to ceny pozostałych usług są dobre / b. dobre i nie widzicie nigdzie więcej żadnych opcji do obniżenia rachunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś przedłużyłem umowę którą obecnie mam do 31.05.2021

 

Obecnie posiadam

- EXTRA+ CANAL+ (10)

- HBO HD & HBO GO

- CINEMAX

- FILMBOX

- ELEVEN

- MULTIMEN PACK

- MISTRZOWSKA PIŁKA

- MR CAMELEON za 124.99 z rabatami za zgody marketingowe i e- fakturę.

 

Umowa od 1.06.2021 do 31.05.2023 za 132,99

 

Zaznaczam iż nie interesowały mnie opcje 4K czy pakiet NETFLIX-a.

 

Myślę że oferta w miarę. Dodam iż nie nakłaniano mnie do wymiany kart ani sprzętu na jedyny słuszny według PC+.

 

Aneks do akceptacji w ciągu 7 dni poprzez e-mail (o ile wsio się będzie zgadzać)

Edytowane przez @EagleEye@
Zmiana tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios można powiedzieć iż komponenty mojej umowy to prawie VIP+ MAX czy jak to tam nazywają także żle nie jest.Umowę zawsze aneksowałem pół roku wcześniej bo im bliżej końca tym większe walki były o to co chciałem.

 

Od trzech aneksów wstecz przyjąłem inna taktykę może słuszną może nie.

 

8 zyla jak pisałem więcej to nie wygórowana kwota i do przełknięcia ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Zbliża mi się termin przedłużania umowy i mam plan negocjacyjny z tym że nie wiem czy się go uda zrealizować.

 

W chwili obecnej mam pakiet Extra plus z Canal plus (6) plus dekoder ultra i 4x mr przy kwocie 119 zł/ mies (nienegocjowana ponieważ nastąpiła konieczność wymiany dekodera w trakcie trwania umowy)

 

Powiedzmy że kwota 119 lub 129 zł mogła by pozostać ale chciałbym zwiększyć ilość kanałów i pozostać w tej kwocie:

 

*Extra plus

*Canal plus (6) lub pełny (różnica miedzy 6 a całym dla mnie mało istotna)

*Polsat Sport Premium

*HBO GO

*Ultra box

*mr x4

 

Jak myślicie jest to do wynegocjowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie, ciagle czytam te wasze posty ale ciezko jest mi coś przypisać do mojego pakietu, jak co jakiś czas proszę Was o pomoc, powiedzcie mi wprost, jaka kwotę mogę ugrać za to:

  • Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
  • Eleven Sports
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • MULTIROOM STANDARD (2x Cameleon)
  • NAJEM HD

Czy wymieniac dekodery (Sagemcom DSI83 ? Jezeli tak to na który, nie mam parcia na 4K.

Proszę o podpowiedzi,

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze,

 

Ostatnio konsultanci mnie srogo męczą w sprawie przedłużenia umowy, którą mam do końca lutego 2021 i proponują dokładnie to co miałem w tej samej cenie (Extra+ 6C+(LIVE) 69,99zł/mies. plus Eleven Sports 11,9zł/mies., Mistrzowska piłka 0zł/mies., kolekcje Fox Play i Nat Geo Play 0zł/mies. i najem WiFi-PremiumBox 5zł/mies.) łącznie 86,89zł/mies. Moje pytanie do was - czy nadal jest możliwość dobrania HBO + HBO GO na okres 5mies za 0zł w umowie 24 miesięcznej (poprzednio tak miałem) i podmianki dekodera na UltraBox 4K w tej samej cenie co obecnie czyli 5zł/mies.? Jak teraz płacę za dekoder, to raczej nie zrabatują do 0zł (teraz proponowali podwyżkę do 10zł/mies. za UltraBoxa i HBO tylko na 2 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...