Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Wiem o tym?Napisałeś o takiej ofercie nic nadzwyczajnego to pytam kto dostał lepiej skoro to słaba oferta.

A kto napisał, że słaba oferta? Nic nadzwyczajnego, nie znaczy słaba. No chyba, że rozumujesz inaczej.  ;-)

 

21 minut temu, PawelTSW napisał:

Nikt takiej oferty nie dostał za 50 zł wcześniej.... 

Zawsze jest pierwszy raz. Oferta rodzynek ,bo MP za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, PawelTSW napisał:

No to już nic nie rozumiem. 

 

Nikt takiej oferty nie dostał za 50 zł wcześniej.... 

Tu nie chodzi nawet o te 50zł tylko że to składak a wcześniej do składaków nie było MP za free.I pomyśleć że mi jakiś cwanaiczek chciał wcisnąć niby to co mam za 70zł?Ale jak zobaczyłem numer komórkowy to wiedziałem jaka będzie oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z numeru 661 511 722, trzy rozmowy, konsultant (Pan Dominik) wyjątkowo ogarnięty i uprzejmy. Poprzednio rozmawiałem z konsultantką, oferowała wszystko to samo ale bez MP po dwóch konsultacjach z kierownikiem.

@irciosgdzie ten wątek o cesji? nie mogę znaleźć albo już ślepy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oferta rewelacja tylko ja niestety raczej muszę mieć Extra.Dekoder operatora też mnie nie interesuje.@torres24 mam połączenie z tego samego numeru?Tylko gość motał się i kręcił z ofertą i prawami więc szybko go odprawiłem.@ircios za 22.50 to Comfort a Optimum za 24.99zł

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podpisane. Jest ok? 

 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Sportklub, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to za 70zł z C+niby to co mam?Ale twierdził że doda mi za free dwie kolekcje warte 30zł.Mały szczegół juz te kolekcje mam na koncie choć nigdy ich nie sprawdzałem?Wcześniej z tego samego numeru dzwonił kolejny mądry i twierdził Ze takiego pakietu jak mam już nie ma czyli Comfort+dopełnienie do Extra.Za to da mi odpowiednik tego pakietu czyli Optimum ale drożej?Gość mnie rozbawił odpowiednik po tych słowach juz był spalony nawet nie chciałem za bardzo ciagnać rozmowy.Kolejny raz dałem znać że nie mają po co dzwonić i za kogo mnie maja oferująć zobowiazanie na to samo za 15 zeta drożej jak bez zobowiązania mam to samo za 11 zeta taniej?I tu już ich wszystie argumenty się kończą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś taka oferta plus dekoder 4K 5zł

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Multi Man Pack, Nat Geo Play

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 

 

Edytowane przez mariuszb50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Zwracam się z prośbą o poradę.

 

Mam obecnie pakiet Pakiet Extra+ (dekoder: mediaBox+/PVR ADB 3740SX) - za co łącznie płacę 51,99 zł.

 

Umowa kończy mi się... za 2 dni (została wypowiedziana, po kilkunastu latach współpracy).

 

Mój dostawca internetu oferuje bardzo zbliżony pakiet za 35 zł (jestem bardzo słabym użytkownikiem TV, wymagania mam nie duże).

 

Czy zgodnie z Waszą wiedzą, w drodze negocjacji można uzyskać ofertę zbliżoną do powyższej?

 

Jeżeli tak, o jaki pakiet w ostatnim dniu umowy mógłbym powalczyć?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra + z Canal+
Mistrzowska Piłka

Eleven Sports

Nat Geo Play

Fox Play
Multiroom Standard
Dekoder 4K
To wszystko za 106,89.Brać czy jeszcze sie wstrzymac?Pomocy!:)

         
         
         
         
         
       
       
       
 
 

 

   
   
Edytowane przez Cinek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja umowa kończy się z końcem grudnia. Aktualnie posiadam Start+ 9.99

Dopelnienie do Comfortu 10 zł

Canal + 25 zł

HBO 20 zł

Ultrabox 4k 10 zł z dyskiem

 

Pierwsza oferta z dziś 

Nowy Comfort 22.50

Ultrabox 5 zł z dyskiem

Druga oferta 

Optimum+ 24.99

Ultrabox 5 zł z dyskiem

 

 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

poniżej moja obecna oferta. Co o niej sądzicie? Widzicie gdzieś pole do negocjacji?

Na chwilę obecną zaoferowano mi utrzymanie tej samej kwoty ale chcą obciąć CANAL+ 4K (twierdzą, że nie mogą dać). 

 

Wybrane usługi:
Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje:
Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.

Rachunek 126,89

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...