Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Robert057 napisał:

Mogę umowę podpisać na 24 miechy jakby cena była dobra. Taniej lub w podobnej cenie inni dostają optimum, wiec sądziłem że jeszcze coś ugram. Chociażby, aby dostać optimum w tej cenie 34,90.

To zadzwoń do DUK i zapytaj czy da radę Optimum na 24m za 34,99

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca listoanda, wypowiedzenie nie zlozone ,

 

obecnie 

nowy comfort (22.50) i 26.50 (po wygasnieciu umowy)
canal+ (25)
mezzo (5)

 

zalezalo mi na nowym dekoderze bo ciagle uzywam turbobox a i 500mb jest malo.

nic nie chca zejsc czyli to samo za tyle samo plus dekoder 4k 1TB za 10zl

albo optimum za 29.99 i wtedy mezzo obniza o 1.01 zl!  ale dekoder wciaz 10zl

chialem wytargac optimum za 24 i dekoder za 5 ale powiedzieli ze nie ma szans, a pan nawet powiedzial ze jak wskocze na czas nieokreslony to biezace oferty promocyjne ktore obecnie mam widoczne nie beda juz dostepne ...

Jest sens skladac wypowiedzenie / czekac do konca umowy / swieta itp czy lepiej faktycznie po prostu nie bedzie?
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj przedłużyłem umowę mimo,że jeszcze miałem do kwietnia przyszłego roku.Można było coś więcej wyciągnąć w tej cenie,mogę jeszcze zrezygnować bo przecież mam na to 14dni:)

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MEZZO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mixMZ napisał:

umowa do konca listoanda, wypowiedzenie nie zlozone ,

 

obecnie 

nowy comfort (22.50) i 26.50 (po wygasnieciu umowy)
canal+ (25)
mezzo (5)

 

zalezalo mi na nowym dekoderze bo ciagle uzywam turbobox a i 500mb jest malo.

nic nie chca zejsc czyli to samo za tyle samo plus dekoder 4k 1TB za 10zl

albo optimum za 29.99 i wtedy mezzo obniza o 1.01 zl!  ale dekoder wciaz 10zl

chialem wytargac optimum za 24 i dekoder za 5 ale powiedzieli ze nie ma szans, a pan nawet powiedzial ze jak wskocze na czas nieokreslony to biezace oferty promocyjne ktore obecnie mam widoczne nie beda juz dostepne ...

Jest sens skladac wypowiedzenie / czekac do konca umowy / swieta itp czy lepiej faktycznie po prostu nie bedzie?
 

W ICA nie masz oferty na Optimum w cenie 24,99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój pierwszy post. Otrzymałem ofertę na przedłużenie umowy (umowa do 30.11., złożyłem wypowiedzenie, pierwsza rozmowa, jestem klientem od 2008r) :

 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, 

Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, Kolekcja Fox Play, Kolekcja Nat Geo Play, Mistrzowska Piłka

 

kanał Canal 4k, dekoder 4k z nagrywarką, HBO na 5 miesiecy za darmo

 

za

 

92 zl

 

Czy mogę coś uzyskać wiecej? Moja propozycja do dodanie multiroomu w tej cenie - nie przedstawiłem tego, mają dzwonić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Wypowiedzenie złożone, obecnie mam za 126,89 zł:

Ekstra +

8 x Canal+

HBO   0 zł

HBO Go   0 zł

Eleveny   11,90 zł

Mistrzowska piłka   0 zł

Cinemaxy    0 zł

Filmboxy     0 zł

Man Pack (mały)   5 zł

Nat Geo Play   0 zł

Nc+go TV   0 zł

4k Ultrabox+   0 zł

Multiroom standard   10 zł

 

Chciałbym to utrzymać, ewentualnie zrezygnować z Cinemax, Filmbox i Man Packa, na co mogę liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia zejścia z opłat za dekoder?

 

Mam 4K Ultraboxa+ z dyskiem za 10 pln miesięcznie.

Pakiet Extra+ z Canal+ (8szt)

HBO za 0 pln

HBO GO za 5pln

Mistrzowska Piłka za 0 pln

Eleven za 11,90

 

Łącznie płacę 106,89 pln

 

Zależy mi na zejściu z opłat za dekoder, dołożeniu Canal+ 4K

 

Wypowiedzenie wysłane

 

Dzięki za uwagi!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, moja umowa kończy się 31 stycznia. Obecnie mam pakiet Extra wszystkie Canal Plus i mistrzowska piłka plus 2 zł za zwykły Sagem box, razem co miesiąc 81,99. Proponują to samo na dwa lata za 79,99 lub umowa na 15 m-cy za 82 zł plus HBO za darmo na 5 m-cy. Moje pytanie można coś ugrać, wypowiedzenie oczywiście zarejestrowane w systemie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, simon_says_tv napisał:

Jak wygląda kwestia zejścia z opłat za dekoder?

 

Mam 4K Ultraboxa+ z dyskiem za 10 pln miesięcznie.

Pakiet Extra+ z Canal+ (8szt)

HBO za 0 pln

HBO GO za 5pln

Mistrzowska Piłka za 0 pln

Eleven za 11,90

 

Łącznie płacę 106,89 pln

 

Zależy mi na zejściu z opłat za dekoder, dołożeniu Canal+ 4K

 

Wypowiedzenie wysłane

 

Dzięki za uwagi!!

 

Mam identyczną ofertę, bez Eleven i z multiroomem. Mnie zeszli z 10 zł na 5 zł za dekoder. Początkowo się zgodziłem, ale po kilku dniach odstąpiłem od przedłużenia. Dla stałych abonentów, którzy płaca wyższe abonamenty powinien być za 0 zł.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 10:12, zyke napisał:

Umowę mam do kwietnia ale zaczynają się podchody w sprawie przedłużenia. Był telefon jakiś sms. Na razie spławiam i czekam jak zawsze do końca umowy. Mam jednak prośbę. Jest zablokowany temat ze zbiorczym zestawieniem ofert przedłużeniowych 

 

Uważam, że to świetny poradnik, który jest sporym ułatwieniem w zakresie negocjacji i eliminuje tez zbędną dyskusję na forum. Niestety zestawienie jest niekompletne albo nieaktualne. Dałoby się jakoś ten temat odblokować i przez kogoś zorientowanego zaktualizować? Wskazane są tam tylko pakiety podstawowe i podstawowe dodatki. Brakuje opcji z pakietami Optimum oraz VIP. Ponadto jak widzę niektóre z ofert jakie wstawiają użytkownicy forum to też nie zawsze ceny mi się zgadzają ze zbiorczym zestawieniem ofert. Np. to co ostatnio wstawił blade1230. Brakuje również opcji opłat za dekodery.

 

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

 

 

Dzięki za miłe słowo na temat poradnika ;)

 

Niestety (albo stety) od lipca nie posiadam już telewizji satelitarnej od C+, więc trochę wypadłem z obiegu. Gdyby ktoś chciał przygotować aktualizację to można się odezwać do kolegi @Kirk i pewnie dopiszę te parę nowych linijek. 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach! Pamiętajcie, że najważniejsza w nich jest cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam pakiet Extra+ z dodatkowymi opcjami Canal+(2) Live oraz Fox Play. Do tego najem WiFi Boxa, a wszystko za 46,99 pln.

Umowa do 30-04-2021.

Przedwczoraj dostałem telefon z propozycją przedłużenia umowy na kolejne 24 m-ce liczone od końca kwietnia.

Propozycja to Extra+, do tego 11x Canal+ na cały okres umowy oraz HBO na 5 miesięcy.

Wszystko za 69,90 pln.

Na stronie widzę, ze pakiet Extra+ z Canal+ kosztuje 84,99 pln, więc cena jaką mi zaproponowano wydaje się być całkiem spoko.

Dodatkowo mogę nowe warunki uruchomić od razu albo niejako "zarezerwować" je dzisiaj, a włączyć dopiero po zakończeniu obecnej umowy i dopiero wtedy zacznę płacić wg nowej stawki.

Zdaje się, że była jeszcze mowa o ewentualnej wymianie WiFi Boxa na dekoder z dyskiem 1 TB, ale nie pamiętam, czy będzie się to wiązało z dodatkową opłatą.

W każdym razie chciałbym się dowiedzieć, czy sama oferta programowa jest ok? Czy można próbować wytargać coś jeszcze albo zejść z kasą jeszcze niżej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dzięki za miłe słowo na temat poradnika
 
Niestety (albo stety) od lipca nie posiadam już telewizji satelitarnej od C+, więc trochę wypadłem z obiegu. Gdyby ktoś chciał przygotować aktualizację to można się odezwać do kolegi @Kirk i pewnie dopiszę te parę nowych linijek. 
 
Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach! Pamiętajcie, że najważniejsza w nich jest cierpliwość


Wykonałeś dobrą robotę, dzięki.
Prośba do kolegi @Kirk, jeśli znajdzie czas i chęć, o kontynuację.

Co kilka postów pojawia się pytanie typu: na co mogę liczyć, do jakiej kwoty zejdę, itp., itd.

Zamiast samemu sprawdzić, to niech inni mnie wyręczą.

A wystarczy tylko przeczytać to podsumowanie.


https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.satkurier.pl/topic/31778-zbiorcze-zestawienie-ofert-przed%C5%82u%C5%BCeniowych-dla-abonent%C3%B3w-platformy-canal/&share_tid=31778&share_fid=23338&share_type=t&link_source=app

Zbiorcze zestawienie ofert przedłużeniowych dla abonentów Platformy CANAL+



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...