Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.11.2020 o 17:23, amigo007 napisał:

Bez żartów. A co to ma do rzeczy jak długo jesteś abonentem?? Opcje super premium kosztują i zawsze będą kosztować. Dlaczego tobie mają to dać za darmo, skoro wszyscy inni muszą płacić?

Żarty to robi Canal+ wciskając abonentom cudowny sprzt typu 4k ultrabox + nie dająadnego kanału 4k za wyjątkiem kanałów niekodowanych typu Museum 4k i NASA 4 i to uważasz za normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, witoshi49 napisał:

Żarty to robi Canal+ wciskając abonentom cudowny sprzt typu 4k ultrabox + nie dająadnego kanału 4k za wyjątkiem kanałów niekodowanych typu Museum 4k i NASA 4 i to uważasz za normalne?

 

Dlaczego wprowadzasz w błąd jest też Canal+ 4k a jeśli go nie chcesz lub nie masz to twój problem. 

 

Niektórzy biorą ten dekoder dla dysku 1tb, tylko on ma jeśli ktoś go bierze albo będzie oglądał kanały 4k albo i też dużo nagrywał. 

 

Proste i logiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.   Powoli zaczynają do mnie wydzwaniać przedstawiciele canal + w celu przedłużenia umowy.  Aktualnie mam Nowy Comfort+ z canalami plus za 50,50zl miesięcznie.  Zalezy mi  tylko i wyłącznie na kanałach sportowych plus dodatkowo  wraz z zmiana umowy  drugi dekoder czyli multiroom.  Co mogę maksymalnie utargować i w jakiej kwocie minimalnej posiadając mulitroom i canal+  zamknąć się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było:

- Start+ Ultrabox 4K bez dysku 19.99 +5 razem 24,99

Oferta zaakceptowania:

- Start+ 12,50

- Canal+10 25

- Canal+ 4K 0

Razem 37,50  na 2 lata.

Konsultantka sama zaproponowała zdjęcie czynszu. Dzwoniła z Krakowa, umowa była do końca listopada po wypowiedzeniu. Jeszcze paczka HBO łącznie z Go do końca stycznia gratis.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultantka twierdzi że nie ma już 9,99 ? nie drążyłem, tym bardziej że sama dołożyła Canal+ 4K za 0.

 

Mam do Was pytanie w imieniu osoby, której pomagam przedłużyć. Ma Superpremium z dodatkami HBO Z Go, MP, MMP, Filmbox, Hisory X2, Adventure za 141. Miało być w ofercie to samo za to samo, jednak w mailu jest Superpremium 4K, MP, SportKlub i cena bez zmian.

Dobrze myślę że zabrali w tej propozycji paczkę Cinemax, History ,Adventure i MMP ? 

Jak wiadomo Superpremium  nie zawiera Cinemax-ów i skoro ich nie ma byłyby wyłączone, więc doradziłem odrzucenie oferty, umowa do końca roku bez wypowiedzenia.  Jedno wymaganie ma zostać to samo w tej samej cenie to minimum wymagań.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie ugra.Extra+ z paczką C+ chodzi po 79,99.Do tego Eleven najtaniej pewnie 11,90 w zobowiązaniu to już jest ponad dziewięć dych Taniej wyjdzie w opcji włącz/wyłącz. Dostał za 0 C+4K a nie napisał nic o dekoderze.

W składaka można się pobawić żeby wyszło taniej ale musimy mieć więcej danych odnośnie obecnej umowy i oczekiwań.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glorusek Z MR zrezygnujesz bez problemu. Pierwsze co zrób, to napisz w formularzu, że z końcem ostatniego dnia umowy rezygnujesz z MR i pozostałych dodatków. Potem za kilka dni wyślij wypowiedzenie.

E+ za 44,99 jest szansa.

 

10 godzin temu, aros1993 napisał:

Cześć,

 

Czy taka oferta jest ok? Byłbym w stanie coś jeszcze wyciągnąć? Aktualnie schodzę z super premium z dodatkami, za który płaciłem 136zł.

EY04uIB.png

Może być ciężko ugrać E+ za 44,99. , ale próbuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...