Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jest jakie będą oferty wymian dekoderów teraz dla stałych Abonentów jak ktoś będzie chciał wymienić dekoder na model WiFi PremiumBox+, bo od listopada przy okazji wprowadzenia nowej świątecznej oferty zrobiono podział na dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem jak i bez dysku. Do tej pory jedynie taki podział był jedynie na dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem i bez dysku.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice byli stałymi abonentami od ponad 15 lat. Zawsze najwyższe pakiety (poza Erotyką) ostanie 2 przedłużenia odkąd się wyprowadziłem mniejszy nacisk na Sport. Koniec umowy 31 Grudnia, wypowiedzenie złożone, ostatni abonament posiadany to Ekstra+ z 10 C+ oraz HBO i Cinemaxy z Hbo Go za 99 zł. Dzwoniłem wczoraj aby potwierdzić czy wypowiedzenie wpłynęło i sami zaproponowali Superpremium 4K za 109.
Jaka szkoda , że rodzice całkowicie rezygnują. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bushiken napisał:

109 to najniższa cena jaką mogą zaoferować a często ludzie tu pisali że wciskali im za więcej.

Tak. 109,99. Często wciskają drożej,  ale mało kto bierze drożej. Przeważnie bez wysiłku można za tyle dostać,  więc jest to standardowa oferta.

 

@astalavistaJak dostaniesz za mniej jak 70, to będzie godne uwagi. Łącznie z opłatą za dekoder

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, drq napisał:

Czyli optimum za 39 + pakiet c+ 25 i c+ 4k z dekiem za piątaka. Teoretycznie dyszka do ugrania, ale schodzisz z wysokiego pakietu, będzie ciężko.

Mam czas do końca roku... ustaliłem sobie że max. co mogę dać za ten zestaw to 55 zł ... jeśli nie to trudno...pożegnam się bez żalu :).. wystarczy mi naziemna , mecze w internecie i Netflix za 13zł/m :)

2 minuty temu, ircios napisał:

 

 

@astalavistaJak dostaniesz za mniej jak 70, to będzie godne uwagi. Łącznie z opłatą za dekoder

 Teraz płace za dekoder 1zł/m.... nie zgodzę się na podwyżkę ;) będę dawał znać jak negocjacje ...może się komuś przydadzą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gość napisał:

Ja przy wypowiedzeniu dostałem optimum za 24,99 i nie tylko ja tutaj... 

Teraz mialem telefon i pani stwierdziła że nie ma optimum za 24.99 ze to są jakieś bzdury, pytała się, kto dostaje za takie pieniądze takie pakiety? Moze mi obniżyć ze standardowej ceny 10zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam 2 niezależne karty do Multiroomu.

 

Dostałem telefoniczną propozycję przedłużenia umowy z wymianą dekodera głównego na dekoder 4K (obecnie mam jakiś stary z CYFRY+ i drugi sagemcom do MR). Powiedziano mi, że wymieniając tylko dekoder główny na nowy będę mógł pozostawić MR na dotychczasowych zasadach.  

 

W punkcie, gdzie wymieniają dekodery dostałem natomiast informację, że wymieniając dekoder główny, będę musiał wymienić kartę do dekodera głównego, a w najbliższym czasie i tak zostanę zmuszony do przejścia na MR z dwoma kartami, które będą musiały być w jednej sieci LAN.  

 

Zależy mi na nowym dekoderze, ale bardziej na 2 niezależnych kartach. Macie jakieś informacje jak jest z tym Multiroomem przy przedłużeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Tak jak piszesz - konsultantka na infolinii powiedziała mi, że mogę wymienić dekoder główny, ale nie ma opcji wymiany dekodera dodatkowego - (posiadam Sagemcom DSI83) na jakikolwiek inny bez wymiany MR na nowy. 

Z rozmowy z Panem z salonu zrozumiałem, że jeżeli zmienię teraz 1 kartę, to bardziej prawdopodobne jest, że zaraz zmuszą mnie do wymiany również drugiej, ale jak rozumiem chyba nie powinno to mieć znaczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później może być konieczność wymiany dekodera na taki, który spełnia zasadę kontroli odległości od dekodera głównego (LAN). 

Operator chce zamknąć opcję dzielenia abonamentu. (choć to też w dalszym ciągu nie jest wielki problem dla chcących). 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

Prędzej czy później może być konieczność wymiany dekodera na taki, który spełnia zasadę kontroli odległości od dekodera głównego (LAN). 

Operator chce zamknąć opcję dzielenia abonamentu. (choć to też w dalszym ciągu nie jest wielki problem dla chcących). 

 

A jak wyglada sprawa jak ktoś ma dwa camele ? tez chca z tym skonczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mate1212 Masz dwie gołe karty Cameleon w ramach MR post Cyfra+ bez wydanego sprzętu? Możesz zachować ten Multiroom i masz możliwość pobrania od nich sprzętu do gołych kart i możesz pobrać dwa dekodery, lub jeden dekoder+jeden moduł CAM CI+ ECP lub dwa moduły CAM CI+ ECP. Przy wymianie sprzętu karty Cameleon zostaną wymienione na karty Cayman, które będą sparowane z wydanym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukx95 napisał:

@mate1212 Masz dwie gołe karty Cameleon w ramach MR post Cyfra+ bez wydanego sprzętu? Możesz zachować ten Multiroom i masz możliwość pobrania od nich sprzętu do gołych kart i możesz pobrać dwa dekodery, lub jeden dekoder+jeden moduł CAM CI+ ECP lub dwa moduły CAM CI+ ECP. Przy wymianie sprzętu karty Cameleon zostaną wymienione na karty Cayman, które będą sparowane z wydanym sprzętem.

Dzieki za odpowiedz,w takim razie wezme od nich jeden dekoder i jeden modul tak na wszelki wypadek :)

 

Edytowane przez mate1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...